Opinie o Śmigielski Group Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Śmigielski Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Śmigielski Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śmigielski Group Sp. z o.o. w Leszno

Chmura

Nie kupujcie nic od nich!!! Wykonanie to (usunięte przez administratora) Reklamacja to (usunięte przez administratora) Obsługa tylko do czasu podpisania jest ok a później mają cię w (usunięte przez administratora) E.Akurat jestem na wyjeździe ale nie długo udostępnię zdjęcia wykonanych prac i tematów które zaczęły pojawiać się w dalszym terminie.

MS
@Chmura

Odradzam tez!!!! NA USTERKI Zero reakcji!! Teraz oddalem do adwokata, rzeczoznawca itd.....

Anna Nowy wpis

@Pracodawca chcialam kupić dom, napisałam e-maila, żadnej odpowiedzi nie dostałam. Dzwoniłam, nikt nie odbierał telefonu, również nikt nie oddzwonił. Kupiłam prywatnie piękny dom. Duża strata dla tego dewelopera. Nie godny polecenia.

Smigielski group Nowy wpis

Finger weg, jak tylko cos sie reklamuje Zero reakcji, ignoracja a w moim przypadku naprawde szkody!!! NA pisma adwokata tez zadnej reakcji wiec teraz zostaje tylko nastepny stopien, pozew itd. Katastrofa

Myszka
@Chmura

Witam czy mogę wiedzieć w jakiej miejscowości został zakupione mieszkanie? Mamy podobny problem

Beata
@Myszka

I robiliście już coś w związku z tym, żeby ten problem jakoś rozwiązać? Czy na razie cała sprawa stoi w miejscu?

Gabriela
@Chmura

Tak żeś napisała że wszystko pokasowali i nie wiadomo o co chodzi? Co z tą reklamacja wyszło w końcu, że tak krzyczysz?

Leszno

Fura
@Chmura

Też mam z nimi ogromny problem, ciągle problemy z dachem, jakąś masakra

Fura Nowy wpis
@Myszka

Też mam z nimi problem, Wam się udało rozwiązać spór z nimi?

MS Nowy wpis
@Chmura

Zakupiłam nieruchomość od tego Dewelopera bardzo udana transakcja wszystko zgodnie z planem. Obsługa miła i sympatyczna zawsze służąca pomocą. Wykonanie budynku bez zarzutów z możliwością dogadania się w każdej sprawie. Duży pozytyw dla właściciela rozmowa z Panem Śmigielskim to miła i uprzejma sprawa. Tak jak powiedział tak zrobił bez kombinacji i niejasności. Terminy dotrzymane zgodnie z umową. Fachowa obsługa z którą można się we wszystkich sprawach porozumieć na każdym etapie budowy. Polecam współpracę z Deweloperem Śmigielski Group w Lesznie.

Aplikowałeś do firmy Śmigielski Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Olgierd

@Tomasz M. Nie może być inaczej kiedy firma ma jedynie dobre opinie również jako pracodawca.

Tomasz M.

Nabyłem od Pana Radosława jedną z pierwszych nieruchomości, jakie Jego Firma postawiła w Zielonej Górze, i zapewniam, że współpraca z tym Deweloperem to dobra decyzja. Co do samego budynku nie mam uwag - wykonanie solidne, materiały z wyższej półki. Na płaszczyźnie współpracy, wsparcia w trakcie i po-wykonawczego, pomocy serwisowej (kiedy zgłaszałem coś do poprawki), poleceń fachowców na wykończenie (Pan Radek dał mi namiary na świetne ekipy do wykończenia wnętrz i na fenomenalnego płytkarza) i załatwiania dosłownie każdej sprawy - współpraca jest przyjemnością. Oczywiście polecam się spotkać i poznać Pana Radka osobiście. Biorąc pod uwagę różne przykre historie, które ludzie mają z deweloperami, tym bardziej należy doceniać tych, którzy wyróżniają się pod właściwie każdym względem.

z mojego okna widziałem jak te ala domki stawiane są w jak najszybszym czasie - i to przeciez logiczne żeby jak najwięcej i najszybszej zarobić Widziałem tes jak jednego dnia wylewany jest fundament a dnia następnego juz jest robione ocieplenie bez możliwości odparowania tego wszystkiego Niestety ludzie kupują oczami i pojęcia nie mają co jest przykryte stertą styropianu i farby.

Krystyna

kupiłam bliźniaka który wykonany został tandetnie, pekajace ściany to jedna z największych udręk nie tylko mojego domu ale sąsiadów liczy się ilość, a nie jakość nie polecam

Barbara
@Krystyna

Obiło mi się o uszy, że w Śmigielski Group przywiązują niezwykłą wagę do jakości wykonania wszystkich obiektów. Każdy dom, niezależnie ot tego, czy chodzi o zabudowę szeregową, dwurodzinną czy jednorodzinną, budują, stosując wysokiej klasy materiały, które spełnią najwyższe normy jakości. Dlatego jestem zaskoczona Twoją opinią. Zgłaszałaś firmie wszystkie te niedogodności?

Piotr K.

Zakupiłem nieruchomość od tego developera , dlatego dzielę się opinią z wami. Jak i dom tak samo mieszkanie bardzo dobrze wykonane , przy zabudowie użyto dobrych materiałów , prezentując nowoczesny styl zabudowy. Świetny kontakt z przedstawicielem developera .POLECAM !!!

Aga Rydel

Jestem szczęśliwym posiadaczem apartamentu budowanego przez Smigielski group. Na każdym etapie budowy mogłam śledzić budowę. Uwzględniane były moje zmiany. Wszystko zostało wykonane zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Moj apartament jest wykonany na wysokim poziomie. CZAS OCZEKIWANIA NA INWESTYCJE JEST ZNACZNIE, ZNACZNIE SZYBSZY. ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA. GORACO POLECAM!!!

Niezadowolony

Nie polecam, deweloper nie wywiązuje się z ustaleń. Nastawiony na jak największy zysk. Jeśli jest coś ustalone jedynie słownie, a nie ma tego w umowie to możecie być pewni że tego nie będzie.

Pawel_T

Niestety deweloper nastawiony na jak największy zysk przy minimalnym nakładzie.

Alfa
@Pawel_T

Potwierdzam. Porażka pod każdym względem. Poniżej wszelkiego poziomu krytyki. Uczciwością nie grzeszy.

Ktoś
@Alfa

Mozesz rozwinąć wypowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Śmigielski Group Sp. z o.o. - Leszno

Śmigielski Group Sp. z o.o.
  • Dąbrowskiego 7
    64-100 Leszno

Śmigielski Group Sp. z o.o.