Perfekt Partners Sp. z o.o.

Leszno

Opinie o Perfekt Partners Sp. z o.o.

Oszukany przez rafała malepszy

,,pan" Rafał Malepszy to oszust i złodziej ! Totalny brak honoru ! Został wyrzucony z budowy na Malta Parka w poznaniu, nie popłacił podwykonawcą. Wszystkich poszkodowanych podwykonawców proszę o kontakt: rogmar3@wp.pl. Działając razem będzie łatwiej odzyskać należne nam pieniądze.

viss

W Poznaniu na inwestycji Malta Park przy ul. Dymka nie zapłacił za beton.

Grelson

Widze ze nic sie zmieniło w tej firmie nasz też oszukał

Robin

W Lublinie przy budowie biedronki wszystkim wykonawcom nie zapłacił ponad połowy pieniędzy, złodziej Malowany rudzielec z Jaguara , ostrzegam wszystkich podwykonawców,Ma kuzyna który jest prezydentem Leszna i ma wpływy w urzedach państwowych więc rafałek czuję się bezkarny, Na początku robót płacił bedzię a potem amba kontakt do mnie w tej i innych sprawach adriankryst@wp.pl PRZESTRZEGAM OSZUST dawniej Efekt Group

Robin

W Lublinie przy budowie biedronki wszystkim wykonawcom nie zapłacił ponad połowy pieniędzy, złodziej Malowany rudzielec z Jaguara , ostrzegam wszystkich podwykonawców, kontakt do mnie w tej sprawie adriankryst@wp.pl

Piotr

Może nie pracowałem w firmie Perfekt Partners Sp z o.o. ale pracowałem dla tej firmy jako podwykonawca (PHU FAN z Łodzi). Ostrzegam wszystkich bo nie płacą faktur. Proszę sprawdzić w KRD tam aż roi się od takich firm jak moja. Ja straciłem (nie biadolę nad losem) ale może ktoś inny to przeczyta i sprawdzi z kim ma do czynienia. Gdyby wszyscy takie opinie pisali to może ustrzeglibyśmy się przed nimi.

WIERZYTELNOŚCI

Skutecznie odzyskujemy należności od wszelkich podmiotów prawa gospodarczego, które nie płacą swoich zobowiązań w terminie. Nie mamy problemu z największymi kontrahentami na rynku i radzimy sobie także z nimi. Kredytujemy koszty postępowania sądowego oraz wykupujemy wierzytelności. Jeżeli jesteś poszkodowany lub posiadasz zatory płatnicze zgłoś się do nas - depo220@wp.pl

Zostaw opinię o Perfekt Partners Sp. z o.o. - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt Partners Sp. z o.o.