Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o. w Leszno

Realizacje Malepszy Nowy wpis

Jeżeli chce ktoś kiedykolwiek kupić coś od tej spółki niech da sobie święty spokój, problem z aktami notarialnymi, deweloper nie reaguje na żadne wezwanie do naprawy jakiejkolwiek usterki.

Billibob Nowy wpis
@Realizacje Malepszy

A o jaką inwestycję chodzi bo oglądałem ich oferty wyglądają ciekawie ale brak opinii w necie

Piszecie o zatrudnianiu ludzi na czarno, jestem ciekawa czy wciąż tak jest, że robi się bez umowy?

ON Nowy wpis

Wykonywaliśmy dla nich usługę podwykonawczą. Zalegają w płaceniu po kilkadziesiąt dni. Kręcą, (usunięte przez administratora) kłamią itd. Jedna z najgorszych firm z którymi miałem do czynienia !!!

Max

Powiem tak, coraz mniej ludzi a coraz więcej administracji, sierpień 2022 a gościu oferuje 18 PLN na godzinę stawke głodową gdzie w Lesznie oferują już 28 PLN bez łaski , ubranie robocze komplet to u niego koszulka z krótkim rekawemi i ogrodnoki na zimę

Iza
@Max

Ale netto czy brutto te stawki podajesz?

Max
@Iza

Netto

Jolanta Nowy wpis
@Max

Ok a czekaj jeszcze, bo nie wiem czy dobrze załapałam to z tym Lesznem to do firmy odnosisz czy jak?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
kupiec kupca

Ludzie stojący za tą firmą wybudowali w Nowej Soli pod spółką Kupiec Nowosolski Sp. z o.o. 2 budynki mieszkalne. Polecam trzymać się z daleka. Ponad 2 lata opóźnienia, z umowy deweloperskiej po cichu wycięli zapis o karach za opóźnienie ( w projekcie umowy, która wg. nich miała być taka sam, zmienić się miały jedynie dane właściciela i konkretnego mieszkania, jednak zmieniło się dużo więcej m.in zapis o karach ), tak więc jak ktoś się nie zorientował podczas podpisywania aktu u notariusza ten dał się im nabrać. Podczas przenoszenia własności stosują podobny myk, forsują zapis o tym, że kupujący nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tytułu nie wywiązania się przez dewelopera z terminu ( bo jak wiadomo, mimo braku kar można domagać się od dewelopera zwrotu kosztów ponoszonych przez ich opóźnienie ). "Podpisuje pan albo oddaje klucze, jutro wymieniamy zamki i już nie wejdziesz" itp. teksty słyszałem na zachętę w rozmowie o tym zapisie od niejakiego Pana Rafała. Omijać szerokim łukiem jak ktoś jeszcze może.

zainteresowany

Może ktoś podzieli się na forum opinią o pracy w firmie oraz o zarobkach?

Mariusz Gruszczyński

Wykonywałem do tej firmy instalacje elektryczne jako podwykonawca,nie polecam nikomy. (usunięte przez administratora)

Koń

Broń boże dawać towar na termin!! NIGDY!!(usunięte przez administratora) LUDZIE NIE DAWAĆ NIC NA TERMIN.

Tomasz

Jestem zadowolony wszystko zrobione tak jak byliśmy dogadani Lubię atmosferę w Efekt Group Malepszy Sp. z o. o. za: Warunki oraz płatności

Przepracowałem w tej firmie 1,5 roku najlepiej co wychodzi w tej firmie to zatrudnianie na czarno ,mobing,polowanie na pracowników i obcinanie dniówek... Poprostu jeden wielki (usunięte przez administratora)

admin

Chcesz podzielić się informacjami o firmie Efekt Group Malepszy Sp. z o. o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Święciechowska 37
    64-100 Leszno
  • NIP: 6972304908 REGON: 302034979 KRS: 0000409473

Przedsiębiorstwo Budowlane Efect Group Malepszy Sp. z o.o.