Opinie o Devlux Krzysztof Kisała w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Devlux Krzysztof Kisała. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Devlux Krzysztof Kisała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Devlux Krzysztof Kisała w Leszno

Wykonane bardzo dobrze. Szczerze polecamy

Tomasz Nowy wpis

Do momentu sfinalizowania nieruchomości wszystko układało się ok. Jednak od momentu kiedy jestem właścicielem nie ma kontaktu z panem Krzysztofem. Kilka rzeczy które obiecał dokończyć już nie dokończył, w momencie gdy pojawia się problem i coś się psuje lub przestaje działać pan Krzysztof nie odpowiada na tel, SMS i mail. Znam przypadek, gdzie znajomym którzy też zakupili nieruchomość od tego pana coś się zepsuło, odpisał na maila ze się tym zajmie, a skończyło się tak że znajomi musieli sami wezwać fachowców do naprawy bo pan Krzysztof milczał. To nie pierwszy raz kiedy pan Krzysztof się tak zachowuje i w moim odczuciu jest to zachowanie niegodne dewelopera. Może jak taką opinie zobaczy pan Krzysztof to z łaska odpisze chociaż na smsa.

Bartas

Dziękujemy za realizacje. Polecamy dalej

Alicja Nowy wpis
@Bartas

Co ta firma zrealizowała dla was? Możecie więcej napisać?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Devlux Krzysztof Kisała. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jolanta

Czy pracownicy firmy są tak samo zadowoleni jak klienci? Satysfakcjonujące stawki?

Hanna

Dobre opinie klientów widzę - czy jest to jakoś połączone z tym jak wygląda tam praca? Czy pracownicy też są zadowoleni? Widzę że ktoś tu o szefie się wypowiada że uczciwy - pracownicy, potwierdzacie to? Macie zawsze wypłatę na czas, jej ilość zawsze się zgadza z tym co powinno być?

projektowo

Polecam współpracę z firmą Devlux z Leszna. Bezproblemowa komunikacja i świeże, ponadczasowe rozwiązania gwarantowane. Oby tak dalej.

Jola i Marek

Mieszkamy w domu wybudowanym przez firmę DEVLUX. Pan Krzysztof Kisała jest bardzo bardzo kompetentny i uczciwy. Tak trzymać Panie Krzysztofie. Polecam firmę DEVLUX :)

Julia

Polecam firmę Devlux ! Pan Krzysztof to bardzo rzetelna i pomocna osoba. Projekt został wykonany zgodnie z ustaleniami, a my jesteśmy zachwyceni naszym wymarzonym domem.

Zostaw merytoryczną opinię o Devlux Krzysztof Kisała - Leszno

Devlux Krzysztof Kisała
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Michała Drzymały 39
    64-100 Leszno