Opinie o Sppoprawa Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sppoprawa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sppoprawa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sppoprawa Sp. z o.o. w Leszno

Pżn Nowy wpis

Na początek, komentarze Zawiedzionego i konfidenta są nieprawdziwe i nie mają uzasadnienia. Praca w SPP jest na pewno rozwijająca, można się nauczyć wielu rzeczy głównie na swoich błędach, które będą systematycznie wytykane, choć kierownik działu mieszkaniowego sam je popełnia ale nie jest w stanie się do nich przyznać. Jest typem choleryka który będzie ganił za błahostki, a sukcesy przemilczy. Płaca słaba jeśli nie pracujesz jak (usunięte przez administratora) Jeśli pracujesz po 200h tygodniowo + soboty to zarobisz godnie jak na warunki w Poznaniu przystało. Sama podstawa to żart. Jeśli zrobisz mały błąd to premia jest ucinana. Odradzam jako pracę na stałe, na chwilę czy na przeczekanie jest do wytrzymania. Moim zdaniem kierownictwo zapomniało, że Poznań to nie Święciechowa i tutaj zarobki i standardy są inne. Młodzieżowo można określić firmę jako Januszex.

PB Nowy wpis

Zalety: wynagrodzenie Wady: reszta SPP to taka 20-kilko osobowa korporacja, wszystko mamy uporządkowane na 150%, brak miejsca na własne zdanie, czy na inicjatywę w działaniu. Atmosfera zależna od humorów kierownictwa, raczej grobowa, obłożenie pracą około 400% więc jest co robić, a do tego same zakazy i nakazy. Zatrudniając się u nas sprzedajesz się cały, za całkiem dobrą wypłatę. Możliwości awansu czy rozwoju zawodowego mierne.

Administrator Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim, Mam zagwozdkę dotyczącą warunków współpracy z firmą Sppoprawa Sp. z o.o.. Czy pracodawca oferuje premie? Dziękuje bardzo za odpowiedź.

konfidenci Nowy wpis

Panie rączki w kieszeniu, Panie filozofie zabawiłem się w konfidenta i to takiego bezwzględnego jak Wy przez całą wasza obecność z małą różnicą ja nie napisałem bardzo fajnego maila ale nie do kierownika by dziobdziobac ale do szefa bo to jak pracujecie przechodzi wszelkie granice .Pozdrawiam( tak jak Ty robiłeś notatki z naszych błędów by je wytykać a sukcesy brałeś na siebie tak samo zaczęliśmy notować to co robisz????)

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
... zawiedziony

Nie polecam pracy w oddziale w Poznaniu w Nowym Mieście. Budynek został wybudowany chyba w czasach drugiej wojny światowej. Na całym piętrze, gdzie pracują również inne firmy jest tylko jedna męska ubikacja co daje około 1 toaletę na 40 osób. W budynku, na korytarzu śmierdzi, bo nie ma przewiewu. W samym pomieszczeniu biurowym jest klimatyztor (chyba nigdy nie odgrzybiany, bo cuchnie), ale dmucha nierównomiernie, więc w praktyce pół pomieszczania ma temperature 20 stopni, a drugie pół 30 stopni. Oddział ten tak naprawdę znajduję się u jakiegoś biednego podwykonwcy firmy, więc w jednym pomieszczeniu urzędują dwie firmy. Do tego ludzie z firmy podwykonwacy siedzą w słuchawkach i udają, że nikt tam się nie zna. Atmosfera grobowa, na zdalnych samemu jest weselej. Brakuje również miejsca do jedzenia posiłków, więc jedyną możliwością jest jedzenie przy swoim biurku. W oddziale z Leszna jest 10 razy lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Sppoprawa Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Sppoprawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sppoprawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sppoprawa Sp. z o.o.?

Sppoprawa Sp. z o.o.
  • Władysława Reymonta 4A