LFP Sp. z o.o.
counter
2 132 269 5 1
Pompy nie wiedzo Nowy wpis

Nie wysłałbym tam syna na praktyki, wolałbym żeby siedział w domu przez całe wakacje niż iść tam i dać się (usunięte przez administratora) na siano 300 zł za cały miesiąc MASAKRA

TakNie3
Pompownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Wykorzystywanie uczniów w czasie wakacji to dla Nich chleb powszechny,uczniowie pracują (co niektórzy) na dwie zmiany.Gdyby przeliczyć zarobki na godzinie wyszło by,że uczen trzeciej klasy zarabia za cały dzień 12 zł hahahahahaha to jest smieszne i żenujące.Cały miesiąc,dzień w dzień po 8 godzin i ani złotówki więcej.Czy mogli dac umowe zlecenie? Oczywiście jak co roku dawali,ale teraz przecież mamy kryzys i nie mogą dać. Pozdrawiam.

Tak6Nie1
Rudy Nowy wpis

Uczniowie są wykorzystywani ... praca na 2 maszyny, na 2 zmiany i 300zł wypłaty za cały miesiąc... porażka

Tak3Nie2
Alban

Czy Was też irytują kiepskie zarobki? 10 lat pracy, 3 zmiany, a bez nadgodzin 2900 wypłaty. Wiem, że jest kryzys, choć u nas tego jakoś nie widać. Robota idzie pełną gębą, zieloni spinają (usunięte przez administratora) tak jak spinali, ale tłumaczenie się kryzysem jest dobrą wymówką przeciwko podwyżkom. Ciekawe jak długo "góra" pojedzie na tym argumencie. Oby nie za długo...

Tak15Nie
Dżigit
@Alban

Dokładnie... patrząc na prestiż, stabilność, wielkość i finanse firmy oraz ciężkość pracy, warunki i zmianowość to zarobki są faktycznie kiepściutkie

Tak4Nie
Andrzej

to się może zamienimy

Sztuka
@Alban

Na rozmowie kwalifikacyjnej w biedronce zaoferowali mi lepsze zarobki niż tu po 10 latach. Robota siedząca 3tys na łapę bajera z klijentami co chciec wiecej

Anonimos
@Alban

Zarobki kiepskie jak na tak duża firmę przystało..aby mieć 3tys trzeba zrobić co najmniej 2 nadgodziny.. Przerażające ale prawdziwe. Duże wymagania a mało dawają od siebie.. Nie wspominając o tym że brak narzędzi do pracy o wszytsko trzeba się prosić.. Brak nowych ciuchów.. Najlepiej jak jeszcze sami sobie wszytsko z organizujemy..

Tak8Nie
Pracownik Nowy wpis
@Alban

Co ciekawe to właścicielem jest były członek partii PZPR.Gdzie robotnik był najważniejszy:) Jak to z miejscem siedzenia zmienia się punkt widzenia.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Janusz

Na rondo na fabrycznej są pieniądze żeby się dołożyć na budowę ale na podwyżkę dla pracownika brak

Tak12Nie

Były zwolnienia w związku z pandemią?

@Pytanie

Nie i nie ma ich w planach

Panczur
@Xxx

I tu się mylisz zobaczymy w sierpniu

Marek
@Panczur

Wypowiedź się coś więcej na ten temat? Podobno u was pracy bardzo duzo z tego co slychac w środowisku?

@Panczur

A kto będzie robił? Już jest problem żeby na produkcji załatać dziurę jak 2 osoby wezmą urlop a Ty piszesz o zwalnianiu...

@Xxx

Ciągły problem z ludźmi do pracy ale lfp ma wahania z zatrudnianiem nowych czyżby firma inwestowała jedynie w "przyszłych pracowników"?

TakNie

Jak szefostwo w LFP Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

@Pytanie

Zależy od dnia ale przeważnie jednym uchem wpuszczasz drugim wypuszczasz bo byś inaczej nie dał pasychicznie tam rady

Haha

Powiem krótko z każdym okiem jest coraz lepiej zarbiamy coraz więcej coraz większy socjal bardzo szanują pracowników i mamy wspanialych kierownikow a ręczniki pożądane ubrania kalesony spodnie koszule najwyższej jakości pasty BHP pełno kremy Nivea mydla przydział taki że nie wymyślisz tego nawet z pomocą rodziny, lfp leszno przed ubustwem chroni praca bardzo lekka nawet dla kobit polecam

Tak7Nie13
Hoho..
@Haha

Popieram nie ma na co narzekać. Porządna firma fajna praca jeśli nie boisz się ubrudzic. Pracownicy mają do siebie szacunek. Polecam.! ????

Tak2Nie3
@Hoho..

Trzeba na to pozytywnie patrzeć ludzie nie mogą być dla siebie wilkami trzeba jeszcze parę lat przed sprzedażą firmy ciężko popracować na dobry wynik

Zainteresowany
@Haha

Witam jaka jest płaca na początek, jestem zainteresowany. Jak ludzie się traktują między sobą

Tytan
@Haha

Ty chyba w innej firmie pracujesz.

Alicja
@Tytan

Możesz rozwinąć co miałeś na myśli? Czy według Ciebie to co napisali wyżej to jednak nieprawda i masz zupełnie inne doświadczenia z tą firmą? Ciężko stwierdzić o co konkretnie Ci chodzi i z czym się nie zgadzasz.

X
@Hoho..

No fajna praca ,jesli jestes majstrem ,siedzidz przy biurku ,wyslugujesz sie innymi ,chyba ze jestes (usunięte przez administratora) majstra to Masz lajt. Tyle o tej pracy ...

@Haha

Ale po co kopiować stare wiadomości?

Chcę Pracować

Dzień Dobry , Składam papiery już któryś raz do LFP i nie miałem Nawet możliwości spotkania się na rozmowie rekrutacyjnej . Na stronie firmowej jest oferta np operator obrabiarek sterowanych numerycznie i na takie stanowisko aplikowałem . Jestem osobą , która pracowała wcześniej 10 lat w biurze i chciałem zapytać czy to jest wielka przeszkoda w tym żeby dostać się do pracy na produkcji ? Czy do LFP można dostać się tylko jak ma się znajomych na stanowiskach ?

Wuwu
@Chcę Pracować

Raczej teraz marne szanse dostać się do zakładu gdy jest kryzys gospodarczy

Kasia

@haha opiszesz te problemy ?

@Kasia

Również jestem ciekaw

Haha
 Rekomendacja

Niestety warunki pracy są coraz gorsze zapylenie coraz większe ochrona pracowników na poziomie bardzo marnym, problemy są dosłownie na każdym rogu.

Tak6Nie
@Haha

Jeśli Ci nie pasuje możesz pójść na l4 lub się zwolnić zamiast wylewać "swoje zlewki" na firmę która robi co robi a na żywo słowa nie wymienisz z przełożonymi

Tak5Nie
Agulka

Dlaczego tego zakladu nie zamkna na czas tej najwiekszej zarazy !!! Ja sie pytam.Kierownictwo czeka poki ktos nie zachowuje czy jak ? Dopiero wtedy beedzie problem i oczy sie otworza jak przymosowo LFP beda musieli zamknac.mysla tylko o sobie.bo po co zawiesic zaklad by 700 ludzi nie zachowowalo w tym ich rodziny kolejne 700 osob jak nie wiecej.wtedy to dopiero bedzie zs pozno.ani dezynfekcji nie ma ani plynow ani odkazania.to kpina!!!! Zglosic ten zaklad do sanepidu i ciekawe co zrobia.wtedy moze pracownicy beda mieli spokoj.ktos musi sie za to wziac.

Tak9Nie1
Kwarantanna
@Agulka

Dokladnie!!!! Tylko sanepid i dziwie się, ze do tej pory nikt tego nie zrobil w trosce o swoje bezpieczejstwo i swoich bliskich. Widac jak sie ( nie) liczy pracownik. Przykre....

Źle się dzieje
@Agulka

Spokojnie napewno przerwę nam zrobią, jeszcze tydzień i już w Lesznie zawita wirusik kwestia czasu. Dezynfekcje to w domach przeprowadzajcie z spirytusem będzie się lepiej spało

@Agulka

Agulka dopóki jest zbyt i klient płaci a euro wysoko stoi to nikt tego nie zamknie chyba że nakaz odgórnie pójdzie, a można by teraz pozbyć się zaległych urlopów i ludzi wysłać zawsze to jakieś ograniczenie zagrożenia

Bob
@Agulka

Serio ludzie chcecie żeby zamknęli Wam zakład? A z czego będziesz żyć? Jeśli wierzysz w to że rząd o Ciebie zadba to się mylisz. Jak wypłacisz każdemu jego wypłatę to wtedy się wypowiadaj, bo niektórzy mają rodziny na utrzymaniu i kredyty. Ja, jak i większość wolą pracować i mieć pewną kasę a jak Ci tak źle to idź na chorobowe.

Tak6Nie
@Agulka

A wiadomo ze niejeden który wrócił z rowerów w Hiszpanii jest dodatni ale bezobjawowy - bronmy się dopóki możemy

Przyszły pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 121 dni.

Przyjmując, że w Lesznie średnie zarobki to 3.000 zł na rękę / stanowisko z doświadczeniem bez wykształcenia wyższego. To w LGP jest poniżej czy powyżej normy????

Atmosfera biura
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.

Zatrudnienia w biurach - nie widzę ogłoszeń. Rozumiem że nie ma rotacji więc wszystko tam gra ? Czy po znajomości ?

Xxxx

Weszly przepisy,ze kazdy pracodawca ma obowiazek rozdzielenia pracownikow Od 1,5 do 2 metrow od siebie na stanowisku pracy.kazdemu przysluguja rekawiczki,maseczki i plyny dezynfekujace.pracodawca w ogole sie do tego nie stosuje.jest tam pelno zarazkow.ja sie dziwie dlaczego nikt nic z tym nie robi.sanepid kontrole powinien zrobic,i wlepic wysoka kare za nieprzestzeganie przepisow ktos musi to zglosic

Niko

Nadal nic z tym wszystkim pompy nie zrobily.to co ze temperatury mierzenie wprowadzili,jak jedem ze stroży tego nie robi bo mu sie nie chce sprawdzac.po za tym skoro nic innego nie robia to chociaz w tej epidemi niech zabronia chodzic na te nadgodziny do odwolania chociazby.

Tak1Nie1
Niko

To kto sie odwazy i to zglosi do sanepidu co ??? Nikt bo kazdemu to prdeszkadza ale jakos wszyscy sie boja walczyc o swoje zdrowie.a powinniscie byc razem.w kupie sika jak to mowia jak pracownicy sie duza grupa na raz nie zbuntuja to nic z tym nie zrobia zeby to ograniczyc

Tak5Nie1
Dede

Zgadzam sie w 100% jedynie zalecenie to nie witac sie poprzez podanie dłoni,co jest absurdem,bo wszystkie klamki i inne rzeczy kazdy dotyka. No i sytuacja gdzie sie zmiany zmieniaja, a w szatni jest tak ciasno ze stoimy obok siebie jakies 20cm. Ciekawe kto odpowie za tych co sie zarażą... i nie daj Boże umrą. Ale kasa ważniejsza, wiadomo.

Xxx

Wszystkie firmy juz wprowadzaja ograniczenia... od miesiaca juz sa zaopatrzone w srodki dezynfekujace... wspolczuje. Dla mnie taka praca w dzisiejszych chorych czasach bylaby zbyt niebiezpieczna... albo chorobowe ... albo urlop. Na co czekacie?!

Tzc prus

Koronowirus szaleje na świecie a u nas nie sa przestrzegane zasady bezpieczeństwa. Brak środków dezynfekujacych na stanowisku pracy. Przy maszynach są pulpity sterujące których nie ma możliwości przetarcia jakimś płynem. Zakład działa na 3 zmiany a sprzątaczki pracują tylko dwie. Na nocce nie ma już mydła I ręczników. Ubikacje sprzątane tylko na 1 zmianie raz na dobę. Niektóre zgredy przychodzą przeziębieni do pracy, mistrzowie nie reaguje bo kto im obstawiał maszyny. Nikt nie przeciera klamek ogólnie (usunięte przez administratora) Włodarze lfp oszczędzają na zdrowi I życiu pracowników.

Tak18Nie1
Trzeba dać radę
@Tzc prus

Sami niejestesmy mam kolegę co w czerwonym zakładzie pracy pracuje i jeszcze gorzej się tam dzieje, tam jest dopiero skupisko osób i nic z tym nierobia, dopóki ktoś niezachoruje to już będą wszyscy w okolicy zarażeni, Kościan, Wschowa, Gostyń, Głogów, Rawicz, Góra, a to się dopiero zaczyna.

Zorro
@Tzc prus

Mogli by chociaż zrezygnować na razie z grupowania się niepotrzebnego na tych "mitingach"

Tak

W Lesznie też już jest

Zostaw merytoryczną opinię o LFP Sp. z o.o. - Leszno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

LFP Sp. z o.o.