Opinie o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LFP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LFP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Mario

Witam jakie zarobki są na start w tej firmie na dziale narzędziownia? Lub obróbka ?

Hover

Czy ktoś z pracowników mógłby podzielić się informacjami jak wyglądają zarobki na początku pracy? Jakie firma zapewnia benefity?

Były pracownik,
@Hover

Rocznie z dodatkami koło 35-45 tys. Byłem na dziale rdzeń atomowy trzeba (usunięte przez administratora) za miskę ryżu

Wiki

Jak wam sie podobaja ostatnie pensje...:( jakas zenada!!!!

Witam jak wyglądają place na początek bo chce złożyć papiery

@Marcin

Daruj sobie

@Iwan

Tak źle słyszałem że 2.5 tys na piczatek

Libo
@Marcin

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LFP Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Znudzony tym belkotem

Pracuje w tym zakładzie ponad 10 lat i jak czytam te bzdury to krew mnie zalewa. Po co takie idiotyzmy wypisujecie, nie ma wazniejszych spraw jak cieknący dach, brak rekawic, płytek, tylko ciagle do kogos sie dowalacie. Nowy dyrektor dobral sie komus do d*py z biura ze ktos tak ciagle na niego siada? Rozmawialem z facetem 2 razy i wydaje sie rozsadnym człowiekiem, widać ze interesuje sie wydzialem, jako nieliczny cos chce zmienic, , oczywiscie jest stara dobra ekipa CI ktora jest betonowym murem i zycze mu aby wreszcie pogonil to towarzystwo do pracy, czy mu sie uda zobaczymy, czy jak ktos pisal wczesniej nie zawinie ogona za jakis czas. Na dzepetto tez narzekacie, a to chyba najlepszy kierownik jakiego mielismy, goni nierobot ktorzy chyba maja za duzo czasu i pierdoly na forum wypisuja, nie podoba sie to przeniescie sie do Lidla lub Biedrony.

...
@Znudzony tym belkotem

A że maszyny na obróbce stoją bez chłodziwa to kogo wina .

si'n si
@...

Uważasz że to wina Pana Drenochrom? Chyba Dariuszek Sz. nie ogarnia tematu, skoro nie moze zamowic chlodziwa, ciekawe czy ktos za tych panow sie zajmie, bo czym oni sie zajmuja skoro nic nie kupuja.. rekawic brak, plytek brak, chlodziwa brak... to co oni kupuja?

@si'n si

Skody itp....

TZC90
@si'n si

A jak myślisz kto za tym stoi -im mniej wydasz tym więcej dla nich

TZC90
@Znudzony tym belkotem

(usunięte przez administratora)z lidlu czy biedronie nie zagrzalbyś kwartału bo tam za pracę płacą a nie za (usunięte przez administratora) ,dwa razy rozmawiales ale chyba w godzinie bo latacie jak pieski za sunia

Znudzony
@TZC90

Mam nadzieję (usunięte przez administratora) że nie jesteś z mojej zmiany. Czepiasz się ludzi, a co ty w nosisz do naszego zakladu jak tylko hejt na necie, jak przegladam twe posty to zaczynam sie zastanawiam nad iloscia twoich kompleksow... brak kolegow chyba robi swoje, biedny smutny czlowieku... zal mi Ciebie, oprocz wylewania zalu na necie masz jakies inne zajecia? Moze wpadnij na piknik i ujaw sie.. ciekawe co reszta zalogi o tobie pomysli.. anonimowo to niezly kozak jestes. Jak Ci tak zle i uwazasz ze wszystko jest do d..y to moze poszukaj sobie firmy gdzie odnajdziesz swoje szczecie zyciowe...

Operator
@Znudzony tym belkotem

Oj (usunięte przez administratora)już chyba głębiej w(usunięte przez administratora)king kongowi wejść nie dasz rady????

Znudzony
@Operator

Zmień lekarza bo chyba za słabe leki masz przepisane. Jeśli twoim jedynym celem jest tu opisywanie dupska Michała S. to może umów się z nim na randkę, bo chyba twój chłopak Cię rzucił i nie radzisz sobie z samotnością.

...
@Znudzony tym belkotem

Kom jakiegoś przydupasa i wdupowlazcy brawo ty

Gibon
@Znudzony tym belkotem

Temat braku srodkow higieny osobistej jest bardzo wazny...podstawy BHP w firmie daja duzo do myslenia.chyba musi znowu wpasc PIP..to co dzieje sie w firmie od roku to jakas porazka!!!firma 21 wieku a zarzad chyba ze srednowiecza...ludzie zwalniaja sie !!!

Szybki

Jakość obsługi pracownika w ciągu ostatniego roku bardzo się pogorszyła!!! Brakuje podstawowych środków BHP !! Żenujący dla mnie jest fakt braku podstawowych środków jak rękawice robocze, czy ochronniki słuchu. A żeby brakowało papieru toaletowego w tak rozwojowej firmie to już naprawdę brak słów .

Ciekawy

Czy ktoś ma dane czy beda jakies nowe atrakcje na pikniku... Gorniakowa bis?

Iwan

No to mamy przykład jak misiewicz i reszta holoty z kręgu szczerości wykazała się na nowej hali przy ustawianiu maszyn. Po prostu ludzie którzy nie mają pojęcia o niczym a wychodząc na produkcje panoszą się i opowiadają jakie to oni mają doświadczenie. Ciekawe kto teraz za to beknie...

nowelas

no zakład fajny jak kolega w ciasnych spodniach nie dopilnował metalu kolorowego który zostawił na dworze zamiast zdać na magazyn i zginął to co miał zrobić??? Jak co najlepiej potrącić pracownikom odlewni z pensji by zakład i on nie był stratny. SZKODA GADAĆ

Anon

Pracuje na szlifierni (odlewnia) i powiem szczerze tragedii nie ma. Jeżeli komuś chce się pracować to zawsze będą pieniądze. Ostatnio była podwyżka 6% (dla młodszych stażem) i 4% dla starszych. Ostatnia wyplata 2700 netto także nie jest najgorzej. Wiadomo, że ludzie będą cały czas chcieć więcej kasy. Jedynym minusem jest tutaj pył, który wdychasz i na koniec pracy wygląda się trochę jak górnik. Ogólnie atmosfera jest w miarę okej gdyby nie kilka osób wyżej stanowiskiem. Duży nacisk na wydajność, jak robisz mało to ucinają Ci premie. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych firm w Lesznie oferująca mimo wszystko dobre warunki finansowe. Większość pracowników "płacze" bo od niedawna są kamery i jest większy rygor. Kiedyś można było lecieć w ch.. i ludzie przyzwyczajeni do tego są niezadowoleni. Zakład jak każdy inny, ma swoje plusy i minusy.

Były mistrz odlewni
@Anon

Według mnie szlifiernia to njgorszy wydział zaraz po niej rdzeniarnia - szkoda zdrowia (jak za te pieniądze)

Karol

Jeśli nie będzie podwyżek od nowego roku to znów będą zwolnienia

@Karol

A czy temat podwyżek był w jakiś sposób w ogóle podejmowany z pracodawcą? Jeśli tak, to jaka była jego odpowiedź? Jakie kwoty byłyby satysfakcjonujące dla pracowników i adekwatne do wykonywanej pracy? Napisz też proszę, czym się zajmujesz w LFP.

Jaś
@Karol

Bez przesady. Co ty tak pesymistycznie nastawiony? Może będzie lepiej, a nie zaraz tam gorzej.

@Jaś

Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że Ty również tak samo, jak użytkownik @Karol, pracujesz w LFP. Jak Ci się pracuje w tym miejscu? Czy jesteś zadowolony z oferowanych przez tego pracodawcę warunków? Ciekawi mnie, jak wygląda ścieżka rozwoju pracowników w LFP - może napiszesz coś na ten temat. Zachęcam!

All

Witam. Mam kilka pytań ;) Po pierwsze czy oprócz ofert pracy ze strony internetowej firma przyjmuje na inne stanowiska np. do UR? Czy firma przyucza do stanowiska np. operatora CNC? Czy LFP przyjmuje do pracy bo widać z ulicy, że firma się rozwija? Jaka panuje atmosfera wśród pracowników i na zakładzie !?

Karol

Jakiś czas temu kolega został wezwany na rozmowę kwalifikacyjną.Na miejscu przy stole siedziała nasza pani kadrowa a razem z nią pseudo dyrektor.Ten nasz kmiotek z brzuszkiem zadawał tak głupie pytania jakby chciał żeby ktoś prosił go o zatrudnienie.Prezes już dawno powinien go spuscic jak wodę w kiblu.

@Karol

Rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby obecnie zatrudnionej w LFP. Piszesz o jakiejś rozmowie rekrutacyjnej, w której nie brałeś udziału, obrażającym przy tym także inne osoby - proszę o niepisanie w takim tonie. Zachęcam do napisania natomiast merytorycznej i rzeczowej opinii o pracy w LFP.

@Alicja

Napisałem tak bo ta osoba która była rekrutowana to mój znajomy.Przedstawil mi jak ta rozmowa kwalifikacyjna przebiegała, poczuł się tak jakby ktoś chciał żeby prosić się o tą pracę.Nikogo nikt tu nie obraża takie są fakty.

Koleś z cnc
@Karol

Jeśli piszesz o osobie o której myślę to ten facet nie jest dyrektorem, a poza tym po jaka cholerę robisz za adwokata? Jeśli twemu kolesiów się nie podobało to niech spada na drzewo. Przez takich maruderow jak ty nic się nie zmienia. Poczytaj kilka postów niżej, kilku frustratów wylewa swoje żale. Ja robię swoje i źle nie mam i na mojej zmianie pracuje się spoko.

@Koleś z cnc

Cieszę się, że zdecydowałeś się zabrać głos na forum i wypowiedzieć się na temat tego, jak z Twojej perspektywy wygląda praca w LFP. Mógłbyś napisać jeszcze coś więcej o tym pracodawcy? Interesują mnie takie kwestie jak forma umowy, relacje między współpracownikami.

@Koleś z cnc

Ja też wiem że to nie jest dyrektor ale jego zachowanie nie odbiega od tego żeby go tak nazywać.Moglbym nie dawać wiary że tak było ale kolega nagrał cała rozmowę kwalifikacyjną.A ty zapewne jesteś jednym ze smarowidel których trochę tam pracuje.

On

Wszystko ładnie pięknie. A jak wygląda sprawa chorobowego? Jak ktoś jest naprawdę chory?

@On

@On, dlaczego uważasz, że kwestia L4 miałaby wyglądać jakoś inaczej niż w innych firmach? Rozumiem, że chciałbyś podjąć pracę w LFP. Jakie stanowisko Cię interesuje w tej firmie? Napisz nam, jeśli zdecydujesz się aplikować i zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną.

Hub

Jakie są stawki na numeryku?

Smutno

A jak wyglądają warunki pracy i zarobki w przypadku inżynierów? Warto rozważyć ofertę pracy na stanowisku technologa?

@Smutno

@Smutno, a orientowałeś się już, czy firma prowadzi obecnie rekrutację na interesujące Cię stanowisko? Jestem też ciekawa, jakie warunki zaoferowane Ci przez pracodawcę skusiłyby Cię do podjęcia pracy w LFP. Mam też nadzieję, że ktoś odpowie Ci na zadane pytania!

Alicja

@Chcę pracować, piszesz, że chciałbyś podjąć pracę w LFP. Orientowałeś się już, czy firma prowadzi obecnie rekrutacje na interesujące Cię stanowisko? Wszystkie aktualne oferty znaleźć możesz na stronie internetowej firmy, w zakładce "Praca": http://www.lfp.com.pl/web/home.nsf/info/praca

Abc

W moje miejsce czeka kolejnych 20 muszę ciężko konkurować ale podobno są potrzebni nowi

Chcę pracować

Czy są ludzie potrzebni do pracy

wilo

alicja kim ty jestes???

Zostaw merytoryczną opinię o LFP Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w LFP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LFP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LFP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LFP Sp. z o.o.