Opinie o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LFP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LFP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Alicja

@krzychu, na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców. Rozumiem, że pracujesz w LFP w Lesznie, tak? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? @Haha, dziękuję za tak istotną informację! Czy mógłbyś jeszcze dodać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w LFP oraz czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś benefity socjalne?

Haha

Firma jest elastyczna, za pracę w weekend pracownik wybiera wynagrodzenie za dzień z dodatkiem 100% lub wybiera 1 dzień w tygodniu. żadnych problemów z tym ani z planowaniem urlopu.

TZC90

Macie rację Paweł D i Henryk K to sprzedajne buraki które za wszelką cenę chcą zaistnieć i brylowac,nie mają żadnego szacunku i poważania.

LuX
@TZC90

A na jakim dziale pracują ww.? Bo nie ogarniam o kogo chodzi.

krzychu
@LuX

ty już dobrze wiesz na jakim

Alicja

@Lump, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Planujesz związać się na dłużej z LFP? Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w LFP? Na stronie internetowej firmy widziałam wiele aktualnych ofert pracy: http://www.lfp.com.pl/info/praca . Aplikował ktoś z Was ostatnio?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LFP Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lump

Pracuje juz 15 lat i wiekszych zastrzezen nie mam zatrudnilem sie do pracy to staram sie uczciwie pracowac wiadomo ze zaklad pracy to nie urodziny u babci,a te narzekania w poprzednich komentarzach ze tego niema czy tego,to tak jakby górnik sie zatrudnił w kopalni a potem narzekał ze nie ma okien.pozdrowienia dla klasy robotniczej.Amen

Alicja

@Operatorrrrrr, kilka już dobrych lat pracujesz w LFP. Czy na przestrzeni tego czasu spędzonego w tym zakładzie pracy, zachodziły w nim jakieś istotne zmiany? Możesz coś napisać na ten temat? @Haha, długo już pracujesz w LFP? Wspominasz o nieobowiązkowych nadgodzinach - a czy możesz powiedzieć, jak są później odbierane przez pracowników, w postaci dni wolnych czy wynagrodzenia? @Lump, proszę o nieobrażanie nikogo. Rozumiem, że też pracujesz w LFP - jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Lump

(usunięte przez administratora)nygusyi lewusy sie zala biez katane i spadac jak wam tak zle.

Lolo
@Lump

Do Lump. Wreszcie komentarz z sensem. Drewniak do boju

Haha

Umowa na czas nieokreślony wypłata zawsze na czas, urlop udzielany bez problemów. Umowa na czas nieokreślony podpisują dopiero po maksymalnym czasie jaki jest możliwy prawnie, choroby oznaczają utratę pracy, formalnie wszystko ok. Godzinowo również, pracą 8 godzin, 5 dni w tygodniu nadgodziny nie są obowiązkowe. Duży plus, nie dla każdego wyścig szczurów każda sobota w pracy to priorytet.

MMA

Praca na rdzeniarni przypomina raczej pracę w kopalni... Brak narzędzi, brud, smród, a za wykonywaną pracę dostaniecie śmieszne pieniądze. NIE POLECAM!!!

Operatorrrrrr

Witam! Pracuje na wydziale obrobki ponad 8 lat. Jestem doswiadczonym pracownikiem. Pod koniec roku zwalniam sie tylko z tego wzgledu ze za prace na trzy zmiany oraz obowiazki i presje kierownictwa otrzymuje nie adekwatne wynagrodzenie do wykonywanej pracy. Moze to ludzi dziwi, ale nie szanuje sie pracownika, gdy cos wie lub umie zrobic bez pomocy technologa, a jest takich osob wiele w tej firmie jak ja. Po prostu mam dosc wysysku, dawania wiekszej premi kosztem reszty pracownikow, np. Praca na dwoch maszynach z robotem gdzie wymiary , odlewy to kosmos itd, nie wspomne o tym ze niema czasem czym obrabiac . Stawka, grupa ta sama co inny pracownik na jednej maszynie ,ale ten co robi na dwie dostaje wieksza premie kosztem tych pozostalych pracownikow, to wlasnie jest wyzysk, oszukiwanie, wlasnie nas wszystkich, a to przeciez my wykonujemy ta prace z ktorej wszyscy maja profity , a jednak mamy najmniej. Za duzo nie potrzebnych ,,biurowych łazikow'' a planowanie to jedne wielkie nie porozumienie. Co do odlewni, rdzeniarni to wole sie nie wypowiadac...

Alicja

@Haha, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w LFP. Co możesz powiedzieć o kwestiach formalnych dotyczących pracy w tej firmie? Takie rzeczy jak na przykład forma umowa to bardzo istotna rzecz. @15 lat, czy pracujesz w tej firmie już tyle, ile wpisałeś w nicku? To naprawdę duży czas pracy! Jak zmieniała się sytuacja pracowników w firmie przez ten czas? Czy pracownicy nie wiedzą aż do dnia wypłaty, ile jej dostaną?

Haha

To ja powiem więcej, miesiącami nie ma wyciągu na odlewni temperatura siegala 40/45 stopni ciężko wymienić zmijke'' podajnik ślimakowy lepiej ludzi gonić do roboty i więcej inżynierów i dyrektorów zatrudnić

15 lat

Ostatnia wypłata to już przesada mniej niż na kasie w LIDLU a to praca na 3 zmiany i w przemyśle ciężkim , nikt nie wie o co chodzi coraz gorzej . Czas na zmianę bo w firmie dzieje się bardzo źle nie polecam

6lat

Szczerze żałuję że zacząłem przygodę z tym obozem. Majstrowie z hali produkcyjnej potrafią tylko wzdrygać ramionami, zwalać na innych . Kierownik może i budzi postrach Ale no kurde ktoś musi to robić. Jednak wypłaty. To jest coś czego można się doczepic. Panie w kadrach mają tak ciężka pracę że nie potrafią rozpisać ile kto zarobił i za co w ciągu paru dni . Dlatego kartki z rozpiska dostajemy czasem po 2 miesiącach. Nowy Pan dyrektor to taki mały (usunięte przez administratora) Jakby jednego było mało w tym wesołym miasteczku . Pewien wozkowy mógłby robić za zawodowego fotografa. Potrafi tylko (usunięte przez administratora) i trzymać paluszki w (usunięte przez administratora) przelozonych. Z wypłata jest różnie. Jeśli chcecie tutaj przyjść pamiętajcie że wypłata jest owiana tajemnica która tylko kadrowe znają. Podsumowując. 6 lat w (usunięte przez administratora) nerwy , bezsenność i (usunięte przez administratora) ogólna. Tyle mam z tych przepracowanych lat.

Alicja

@Kalosz, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz obecnie w LFP w Lesznie. Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Jestem ciekawa, na podstawie jakiej umowy podejmuje się współpracę z tą firmą i czy jej forma podlega negocjacji? Jeśli mógłbyś napisać coś na ten temat - byłoby super!

@Alicja

Jeżeli chodzi o warunki oferowane przez pracodawcę to moim zdaniem nie są złe.Ludzie wypisują różne chore rzeczy na tym forum ale czy uczciwie? Najpierw należy się zastanowić czy osobny które to wypisują są uczciwe wobec siebie. A to że zmieniło się kierownictwo pan Paweł.D który wymaga tylko i wyłącznie uczciwej pracy to chyba nic dziwnego,ale w końcu ktoś w LFP mocno otworzył oczy i posadził odpowiednią osobę na odpowiednim stanowisku. Wiesz co Alicja nie jestem pewien jak to teraz wygląda mogę napisać jak wyglądało to 20 lat temu jak się przyjmowałem ????

@Alicja

Sorki poprawiam odp.na podstawie jakiej umowy podejmuje się prace nie mam pojęcia mogę napisać jak wyglądało to 20 lat temu jak się przyjmowalem

mazatrol

macie racje , pawełek d. to moze szpaki w sadzie odstraszac typowy czeresniak z morda niewyparzoną i 4 klasy w koniorze skonczone swoje emocje na pracownikach wyładowuje ciekawe czy w domu tak morde wydziera....na stroza nocnego go tam by sie sprawdzil a nie naloty robic w nocy a sam lepszy nie byl pracujac na hali zastanow sie chlopie prezesowi chcesz sie przypodobac on takich piesków potrzebuje jak ty i inni...................

@mazatrol

Stary ty chyba nie masz pojęcia co piszesz.Pan Paweł próbuje po prostu zrobić porządek z takimi jak ty.Bo pewnie należysz do ściemniaczy śpiochów itp jak się nie podoba to wypad proste a nie jakas chora pierdologia z wywodami

Alicja

@Fizol, dobrze, że chciałeś podzielić się na forum swoją opinią na temat pracy w LFP, ale bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum. Długo już pracujesz w tej firmie? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy - znajdziecie je tutaj: http://www.lfp.com.pl/info/praca . Polecacie aplikować?

Wiki

A jak wyglada praca na odlewni

Fizol
@Wiki

(usunięte przez administratora) pył, halas, kamery, 3 zmiany, zarobki nie adekwatne do wykonywanej ciezkiej fizycznej pracy. (usunięte przez administratora)

Alicja

@Wiki, widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w LFP. Zdecydujesz się aplikować do pracy w tej firmie? Jakie stanowisko Cię interesuje? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w LFP? Co możecie powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Jak oceniacie tę firmę na tle innych, podobnych firm z branży? Zapraszam do komentowania!

Wiki

Szefostwo jest oki?

Zostaw merytoryczną opinię o LFP Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w LFP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LFP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LFP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LFP Sp. z o.o.