Gazomet sp. z o.o.

Rawicz

Opinie o Gazomet sp. z o.o.

Xxx

Nie polecam tego zakladu. Zarobki katastrofa zero podwyżki od wielu lat, nie płacą za soboty i dodatkowe godziny. Inwestycję w zakladzie to zapomniane pojęcie. Władza w zakladzie nie robi nic dla pracownika. Nie polecan stanowczo.

jhoi

hej! czy warunki pracy poprawiły sie wreszcie w Gazomet sp. z o.o.?

[usunięte przez moderatora].niewolnicza praca bez efektu finansowego. Dobra płaca dla znajomych. [usunięte przez moderatora]. Po podziale (prywatyzaci) bz.BHP działa po sprawie sądowej .PIP to kolesie albo ciemniaki .Kodeks pracy działa tylko przeciw pracownikowi (brak stanowisk szkodliwych,nadgodziny ,czas i warunki pracy ) . Ostatnia firma w Rawiczu to kroją jak się da .

Szukasz pracy?

Nick

Proszę o jakieś opinie dotyczące w/w firmy - "Gazomet" Z góry jestem bardzo wdzięczny za pomoc.

Zostaw opinię o Gazomet sp. z o.o. - Rawicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gazomet sp. z o.o.