Opinie o Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. w Rawicz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. w Rawicz

M......a Nowy wpis

Nigdy w życiu nie pozwolę by ktokolwiek z bliskich trafił na oddział chirurgii tego pseudo szpitala !!!!!! 0 podstawowych badań !!!! Obsługa pod wszelką krytyka a Ordynator to nie człowiek !!!!! Czekanie , czekania a później na ratunek za późno !!!!!!!

Czy w Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pacjentka Nowy wpis

Pracownia endoskopii -personel na 6+, pomimo strachu przed bólem i badaniem personel mnie przekonał, pomimo, że miałam mieć badanie w znieczuleniu(ale nie wyszło) i zgodziłam się na badania bez znieczulenia . Byłam pod wrażeniem. Mili, grzeczni, pomocni. Teraz już nie będę się bała.

Czy Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Byłem w maju 2023r. pacjentem w Szpitalu w Rawiczu na oddziale chirurgicznym. Personel tego oddziału widzę tylko w samych superlatywach. Miła, kulturalna obsługa, wielkie doświadczenie zawodowe tak lekarzy jak i personelu pielęgniarskiego oraz całego zespołu medycznego. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w mojej chorobie całemu zespołowi na czele z Profesorem Patrzałkiem, który osobiście wykazał wiele zrozumienia dla mojego lęku przed koniecznym zabiegiem. Dziękuję także lekarzom i personelowi pielęgniarskiemu, który zawsze z uśmiechem i dobrym sercem podchodził do pacjenta.

Jak szefostwo w Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Życzę niech szpital w rawiczu prowadzi tyle różnych badań przesiewowych i nie tylko jak szpital w Głogowie.tam coś się dzieje.a tu kolejki na pół roku.jedna wielka dziura.wielkie remonty A pacjenta w (usunięte przez administratora) LEKARZE PO UKRAINSKU DO PACJENTA MÓWIĄ I TYLE.trudno zrozumieć

Jedna wielka kpina wchodzi baba czyta 5 imian a na końcu wielkie prezesie ze nie ta osoba jest bo się nazwisko nie zgadza

Kora

To co się dzieje na oddziale wewnętrznym na dzień dzisiejszy to masakra ????????????w odpowiednich godz gdzie lekarz powinien udzielić informacji o stanie pacjenta , zapomnij ze ktoś odbierze telefon ☹️☹️☹️. Brak kontaktu z lekarzem to masakra , osoba oddając chorego do szpitala nie wie nic o stanie pacjenta. Stres obu stron jest nie do ocenienia . Lekarze, pielęgniarki proszę o więcej empatii , mamy trudne czasy a tu taka znieczulica ????????????

Kaja
@Kora

Dokładnie mam tę samą sytuację od dwóch dni.Lekarz przyjmujący na wieczorynek jakby był odcięty od kontaktu i mam wrażenie, ze pielęgniarki na wewnętrznym warto tylko chwalić od dnia pobytu już na poczekalni.Każdy z nas miał prawo wyboru zawodu,więc skoro taki wybrali powinni wykonywać go sumiennie.Odpowiadają za życie ludzkie ale takich jest niewielu.Rozumiem ze maja ciężki zawód .Wystarczy tylko logistycznie podejść do wszystkiego i ogarnąć ten bałagan.Widać jak pandemia im służy.

Maria
@Kaja

A reszta lekarzy i personelu na oddziale? Też jest taka jak ten lekarz?

L

Czy może ktoś podać opinie na temat porodówki w Rawiczu?

Elka
@L

Szczerze nie polecam. Najpiękniejszy moment w życiu zamienilybw koszmar. Dużo by opisywać. Brak wychowania A uprzejme były tylko dla jednej pacjentki której matka pracuje w szpitalu i dla pacjentek które chcą do jednego z lekarzy który pracuje w szpitalu. Na przyjęciu pielęgniarka przyniosła mi tabletkę.. jak się okazało nie miała być dla mnie. ... I tak można by było wypisywać.

Mama noworodka
@L

Na porodówce Panie są bardzo opiekuńcze, pomagają i nie ma czegoś takiego jak nie wiem jak Pani pomóc czy spławianie. Jestem zadowolona w 100%

Aga 2
@Elka

(usunięte przez administratora) Ale co z tego? Każdy z nas płaci zusy... A traktują tak że szok. W przyszłym roku będę na porodówce ale patrząc po artykułach jakie są pisane na temat oddziału oraz opinii... Chyba zrobię wszystko zeby nie trafić na rawicz. Kiedyś byłam pacjetka chirurgii. Tylko jedna pielęgniarka miła młoda dziewczyna.

@L

Niedlugo bede rodzic I mam dylemat gdzie Leszno, Rawicz czy Gostyn kazdy z tych szpitali ma zla opinie. :( czy ktoras z was rodzila w wodzie w Rawiczu?? Prosze o porade

Tomasz Walczak

Bardzo szanuje ten szpital i doceniam prace cienzkom zaco serdecznie chce podzienkowac za uratowanie życia. Za sympatie lekaży pielengniarek salowych wszczegulnosci za cale prowadzenie. Wyciongniencie mnie z stanu krytycznego na dobry .p.sz. Doktorowi. Tomaszowi Wantuła. Serdecznie dzienkuje wam wszystkim????????????????

Tomasz. Walczak
@Tomasz Walczak

Przepraszam co do opini gwiazdkowej ale jedna sie klikla nie zauwazylem łapli z prawej strony. Jeszcze raz dziękuję

z nadzieją na lepsze

Jeśli mogę wyrazić się na temat pracy w naszych szpitalach to mam właśnie aktualny przykład: Zdarzenie miało miejsce 25 grudnia, pierwsze Święto Bożego Narodzenia około godziny 10-ej przywiozłem zonę z objawami utknięcia "ości" rybnej w gardle, żona siedziała w gabinecie co najmniej pół godziny aż wreszcie "Pan Doktor” (nie będę wymieniał nazwiska, zainteresowani na pewno wiedzą kto miał dyżur w tym czasie)stwierdził że nie ma odpowiedniego sprzętu żeby wyjąć ość z gardła żony, nawet nie potrudził się żeby wziąć latarkę i zajrzeć do gardła tylko skierował żonę do szpitalnego pogotowia w Lesznie twierdząc że tam mają odpowiedniejsze urządzenie do tego rodzaju zabiegu, tam żona spędziła ok. 3godz ponieważ lekarz Laryngolog był wezwany z Poznania ale w końcu nie dojechał więc Pani doktor dyżurna poprosiła do gabinetu żonę i (ponoć) zbadała, zaświeciła latareczką do gardła i stwierdziła że nic tam nie widzi i wypisała skierowanie na następny dzień na oddział gdyby coś się działo, to było takie zabezpieczenie z jej strony, tyle to ja przed wyjazdem z domu to też stwierdziłem zaglądając w gardło żony oświecając latarką i tak pierwsze Święto przejeździłem ogrom kilometrów i przyjechaliśmy do domu z zerem, tzn. zerem z pewnością mogę nazwać lekarzy z którymi właśnie miałem do czynienia, oczywiście oznajmiam że w rejonie Rawickim są także super lekarze. I co dalej przejechałem ponad 100 km i ość jak kuła tak kuje, zbulwersowany skoro w moim rejonie nie ma szans na udzielenie mi pomocy zadzwoniłem do Milicza, tam lekarz dyżurny zgodził się na usunięcie ości więc pojechaliśmy natychmiast, atmosfera z którą się tam spotkaliśmy to przerosła nasze oczekiwania, tam było widać miłą obsługę dla pacjenta, lekarz nie miał łatwo ale nie odpuścił, nie dało się normalnie to dał znieczulenie i po trochę wysiłku wreszcie wyciągnął ość o długości ok "30 mm", dodam że nie potrzebował żadnego specjalistycznego sprzętu tylko odpowiedniej długości pensete. Jak mamy zaufać naszym lekarzom skoro potrafią tak potraktować pacjenta.

asia
@z nadzieją na lepsze

oddział hirurgi to wielka porazka nikt nie interesuje sie pacjentem o zastrzyk lub tabletke trzeba sie prosic godzinami masakra jakas

W ubiegłym tygodniu byłem na zabiegu chirurgicznym przepukliny w tym szpitalu.Jestem zaszokowany komentarzami na temat chirurgi.Ja personel tego oddziału widzę tylko na plus.Miła ,kulturalna obsługa,wielkie doświadczenie zawodowe tak lekarzy jak i Pań pielęgniarek.Jestem bardzo wdzięczny za szybką pomoc w dolegliwości całemu zespołowi na czele z Panem doktorem Dumańskim,który osobiscie wykazał wiele zrozumienia dla mojego lęku przed koniecznym zabiegiem.Dziękuję także paniom pielęgniarkom które zawsze z uśmiechem i dobrym sercem podchodziły do pacjenta. Jestem z Wrocławia i wstydzę się za własne miasto (wojewódzkie),że tu nie mogłem otrzymać potrzebnej pomocy. Wszystkim rawickim niezadowolonym pacjentom radzę się zastanowić,jaki napawde tu jest szpital.My we Wrocławiu na taki zabieg musimy czekać ponad rok lub w ogóle nie ma wizji wykonania. Jeszcze raz ogromnie dziękuję za okazaną pomoc.

M.G

BARDZO DZIĘKUJĘ ZAPOMOC UDZIELONĄ MI W DNU 26 O5 2020 PRZEZ FANTASTNYCZNYCH RATOWNIKÓW PANA PIOTRA CHUDEGO I PANA BUDUJ MARIUSZA WIELKIE DZIĘKI ZA WSZYSTKO.MAŁGORZATA GRYBCZYŃSKA

Wiecie czy w Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

????

A na jaki staż? Jako kto?

Kamila
@????

Nie wiem, może jeszcze ktoś zechce to doprecyzować. Mnie natomiast interesują kwestie związane ściśle z warunkami pracy w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu. Szukają tam właśnie (między innymi) Opiekunów Medycznych, stąd moje zainteresowanie. Jak przedstawiają się zarobki osoby na tym stanowisku, ale takiej, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową?

ania6730@wp.pl

odzial chrurgiczny to porazka

TataAdama

Wielmożna Pani doktor z PGRU z kwaśna miną przyjęła Moje dziecko dziś na wieczorynce. Nie kompenetcja i brak podejścia do 4letniego dziecka ktore wymiotuje i odmawia wsadzania patyczka do buzi nie uprawnia do rzucania tymi patyczkami w sposób wulgarny! Pacjent zignorowany a brak zainteresowania wynika ze skierowania na oddzial a co niech sie tam mecza. Ksiezniczki spia o tej godzinie.WSTYD KOGO MAMY W NASZEJ SŁUŻBIE ZDROWIA.

Aga

Szkoda, że nikt z pracowników nie zamieścił opinii o pracy.

mama małego dziecka

Jestem po kilkudniowym pobycie z chorym, 1,5 rocznym dzieckiem na oddziale dziecięcym w Powiatowym Szpitalu w Rawiczu. To nasz niestety już 2 pobyt na tym oddziale w tym szpitalu. Wrażenia mamy bardzo negatywne niestety. Zacznę może na początku od tego, że jedynymi osobami, którym można zadac pytanie i uzyskać wyczerpującą odpowiedź, które są wyrozumiale w stosunku do małych pacjentów i ich rodziców są 3 PANIE Dr. oraz nieliczne Panie pielęgniarki (w szczegolnosci te z dlugim stażem pracy, nie mniejszym niż 20 lat). Pozostały personel (Panowie Dr oraz panie pielęgniarki) są to osoby którym obce jest pojęcie takie jak empatia, zrozumienie, cierpliwość itp. Co więcej, te osoby zachowuja sie w sposob lekcewazacy w stosunku do dzieci i ich rodziców, pozwalają sobie na niestosowne komentarze dotyczące zachowania małych, chorych i przestraszonych pacjentów oraz ich zaniepokojonych rodziców. Jestem wstrząśnięta tym, do czego dochodzi na tym oddziale w tym szpitalu.

Mama 5 latki
@mama małego dziecka

To dziwne co Pani pisze bo ja bedąc z dzieckiem na oddziale ponad tydzień, jestem zadowolona z opieki pielęgniarek jak i lekarzy,

Łukasz
@mama małego dziecka

Twój wpis jest obszerny, stwierdzasz w nim wiele rzeczy, ale może warto byłoby podać opis konkretnej sytuacji. Rozumiem, że byłaś w Szpitalu ze swoim dzieckiem, jaką więc konkretną sytuację oceniasz negatywnie? Co takiego się stało lub jakie zachowanie wpłynęło na taką ocenę tego miejsca? Lekarze i personel są także ludźmi, często pracują oni w trudnych, wymagających warunkach, pod presją otoczenia. Każdy z nich może mieć lepszy lub gorszy dzień.

Elka
@mama małego dziecka

Ja niestety mam takie samo doświadczenie jak Pani. Zero informacji. Nie można nic się dowiedzieć, ani jakie są wyniki badań, ani jaki jest plan leczenia, nawet czy wynoszą Ci opiekę do pracy czy masz załatwiać to sama z lekarzem rodzinnym. Informacji ma udzielać tylko lekarz, którego ciągle nie ma. A jak chodzi na obchodzie to nie można od niego uzyskać żadnych informacji, jego stała odpowiedź -nic nie wiemy i ucieka. Pielęgniarki są miłe do chwili aż nic od nich nie chcesz i nie masz do nich pytań. Tragedia.

M

Najgorzej jest na oddziale wewnętrzny. Lekarze okropni - liczą tylko na szybki wypis pacjenta zero pomocy rodzinie.

Łysy
@M

Fajfusy sami nie lekarze zero pojęcia o leczeniu a pielęgniarki to dopiero porażka (usunięte przez administratora) i nic więcej

Tayson

Żenada ten szpital na wewnętrznym leczy bez diabetologa cukrzycę typu 1 nie mają o tym pojęcia

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. - Rawicz

• Jak się pracuje w Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.?

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.