Opinie o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LFP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LFP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LFP Sp. z o.o. w Leszno

Alicja

@Nic śmiesznego, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz lub pracowałeś w LFP. Mógłbyś poruszyć także jakiś inny aspekt, oprócz wynagrodzenia, dotyczący pracy w tej firmie? Zachęcam! @Haha, a czy próbowaliście zgłaszać fakt, o którym mówisz, odpowiednim osobom w firmie? Jeśli tak, to z jakim skutkiem? Czasem warto zwrócić uwagę na pewne rzeczy.

haha

Zarobki są na poziomie ŚREDNIM/DOBRYM, (dobre średnio powyżej 3000) ogólnie przełożeni jak i technolodzy znają się na robocie jak ja na MONGOLSKIM BALECIE ;-) Dlatego wszyscy z nich się ŚMIEJĄ. Porządki powinni zacząć od kadry odpowiedzialnej za jakość i atmosferę pracy a nie jak zawsze zwalać na szarego, bardzo szarego pracownika ;-) . zarobki wcale złe nie są, ciekawe w jakim kierunku ta firma podąży.

Tzc90
@haha

Dobrze mówisz technolodzy slizgacze typu "wazelina" który tylko patrzy by wyjazd był i dieta w EUR, blady tez byle tylko jedzenie i waluta była tego się nie ogarnie a wiadomo ze "ryba"psuje się od głowy i każdy sądzi innych według siebie

Nic śmiesznego

6-7% powinna wynosić podwyżka co roku minimum dla każdego pracownika plus coś dla młodszych. Wasze pensje lecą w dół równia pochyla w stosunku do minimalnego wynagrodzenia w Pl a wymagania rosną ludzie są naiwni wierząc ciągle w bajki że firma uczciwie będzie dzielić się z pracownikami wytworzonymi dobrami, jest coraz gorzej szczerze nie polecam tej firmy.

Haha

Prawda, szkoda że nie szanuje się pracy, duża brakować, to nie są problemy nie do rozwiązania, powinni się zastanowić nad tym i jak oczyścić powietrze z pylu, duża ilość zanieczyszczeń to zanieczyszczenia wtórne powstałe na skutek odmuchiwania sprężonym powietrzem zakurzonych koszy co dalej- oddychasz tym część ucieka w jakiś sposób z hali z płuc część zostanie w płucach na stałe część osadza się ponownie na innych koszach które znów będą odmuchiwabe, ludzie ratują odlewy jednak nieraz i tak jeszcze zostają wycofane z powodu różnych wad bo po 200 braku masz nadzieje że coś się uratuje, nie zawsze ale tak bywa i bywało słaby metal źle mieszanki temperatury formy technologie źle dni i t d powodów jest wiele pracy szkoda czasami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LFP Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Haha

Produkcja na odlewni, powiem ogólnie Syzyfem jest tu kazdy, z pewnej ilosci pracy nic nie wynika od wielu lat i nikt nie ma mocy aby to uzdrowić niestety. Docenienie pracy to nie tylko podwyższanie pensji, pochwały i t p praca powinna mieć jakis sens.

Alicja

@Filip, rozumiem, że pytasz, bo pracujesz w LFP, tak? Długo już jesteś związany z tą firmą? @haha, a na jakim stanowisku pracujesz w LFP? Możesz napisać jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w LFP? @Jedenzwas, bardzo proszę o nieobrażanie nikogo na forum. W jakim trybie pracuje się w tej firmie?

Jedenzwas

To jest słabe ze wylewacie żale na portalu.Jeśli nie dzwigacie tematu z obróbką to po prostu sie zwolnijcie. Wygląda na to że macie problemy z głową a nie z przełożonymi. Ci Panowie zą również moimi przełożonymi. Na hali nr 4 bywa że nie jest łatwo ale to jest zakład pracy a nie przedszkole.

Tzc90
@Jedenzwas

Jak piszesz hala nr 4 to musisz długo pracować bo w 89 roku mówili o tym wydział 4, ty chłopie masz nierówno pod beretem pisząc w superlatywach o tych 2 ciągnikach i wazeliniazach ,akurat oni to siłą od pługa oderwanie monterzy pomp którzy na plecach innych slizneli się i teraz udają znawców

Nierozumiem

Podobno są podwyżki 4% jest kiepsko, trzeba być odpornym na stres i nie dać sobie wejść na głowę jeśli macie rację walczcie o swoje. Teraz pracę jest łatwo zmienić jak wam tak źle to dlaczego nie mówicie o tym pracodawcy

Zrozum
@Nierozumiem

Pracodawca żyje w przeświadczeniu, że za bramą stoi 10 kolejnych na Twoje miejsce. PRL Bis ;)

Filip

Jak sądzicie czy są jakieś widoki na podwyżki?

Nie polecam

Nie polecam tej firmy... Śmieszne pieniądze. Kosmal i Drewniak tu Ch**e.

Nie rozumiem

Dlaczego tak narzekacie, nieporozumienia trzeba rozwiązywać tak jak inne problemy a nie być ich częścią. Ogólnie nie jest źle z kasą ale warunki pracy bywają kiepskie

Kamil

Czy jakieś nowe oferty pracy są w firmie?

TT
@Kamil

Szczerze. Lepiej spróbuj w VMI.

Szczery

Na Ukrainie bieda. . . Ale oni przyjadą do pl i nie chcą pracować za mniej niż 3000 zł netto ! Polacy widocznie zadowolą się groszami. A Ukraińcy w takich warunkach by nie robili za 3000 chyba że desperaci i by mieli dobra wydajność . Polacy są niedoceniani bo sobie na to pozwalają.

Haha

Premia ,,motywacyjna" ktora działa drażniąco może być może nie być???? plus na święta co łaska ???? kilka tysięcy . . . Bieda

Odlewnia = kopalnia

Nie polecam, wyzysk za śmieszne pieniądze

Nie polecam tej roboty, zwłaszcza młodym pracownikom.

Alicja

@Kamil aktualne oferty pracy w LFP Sp. z o.o. możesz znaleźć na ich stronie internetowej http://www.lfp.com.pl/info/praca Piszecie sporo o niskim poziomie zarobków w LFP Sp. z o.o. A czy poza płacami podstawowymi są w LFP Sp. z o.o. jakieś systemy motywacyjne, czy pakiet socjalny?

Lol

Haha w innych firmach sa gorsze place. Okej jak zakrecasz sloiki z ogorami albo pakujesz ciuchy w kartony to okej niespodziewaj sie cudow. No ale jak oblugujesz maszyne za milion euro i jestes odpowiedzialny za sprzęt i obrabiany material to raczej wymagania wzgledem placy ss wyzsze.

Haha

W wielu innych firmach jest dużo gorzej, poruwanales Polskę do Niemiec, jest przepaść cywilizacyjna między tymi narodami, zobacz na Ukrainę tam jest bieda, można się cieszyć tym co jest i narzekać że mało można można????

Haha

Pereszczak nieco wyolbrzymione stwierdzenie o złych zarobkach, zarobki są nieadekwatnie niskie w stosunku do ciezkiej pracy w szkodliwych warunkach, jakaś rdza jest w każdym . . . Zarobki żałosne taki mamy klimat w pompach. . . Co zrobić? Podwyżki w okolicach 4% ?to wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o LFP Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w LFP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LFP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LFP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LFP Sp. z o.o.