Meibes Sp. z o.o.

Leszno

Opinie o Meibes Sp. z o.o.

sebiem

Praca ciekawa, dużo można się nauczyć, ale pensja śmiech na sali, czyli praktycznie najniższa krajowa. Człowiek z niedowierzaniem patrzył że za nawał pracy jaki się wykonało na konto wpadało marne 17 setek. Prezes dusigrosz, podwyżkę i premię to co chwile się oglądało ale w postaci nowych aut prezesa i przedstawicieli handlowych. Uczciwie pracujący dostanie tam jedynie podwyżkę obowiązków, tylko donosiciele i lizusy ustawieni z kierasem mogli liczyć na przywileje. Zresztą wielu tam po znajomości zatrudnionych. Dla reszty mobbing i zmuszanie do nadgodzin, nawet po 15 godzin dziennie, rekord 20 godzin pracy, bo "nas to nie interesuje, zlecenie musi jechać, bo będzie kara dla firmy". I za takie drakońskie nadgodziny płatne tylko 50% hah, a najlepsi wyrabiali powyżej 300 nadgodzin miesięcznie. Żeby to jakoś wyglądało w papierach rozpisywali to na cały rok, żeby oficjalnie nie przekroczyć maksymalnej liczby nadgodzin. Kodeks pracy!? Tam nie ma czegoś takiego. Kierownictwo przyćpane non stop, teksty "nie che mi się, przyjdź później" od kierownictwa na porządku dziennym więc sam wszystko szykuj, jak się coś nie podoba to już lizodupy lecą z donosem, a później dzięki temu przygłup nie umiejący zawiązać sznurowadeł, ale mający prezesa w rodzinie zostaje brygadzistą. Premia jedynie półroczna od socjalu, wyrobieniowej brak, jak już to co kwartał, ale wiadomo, że i tak mówili "przychód kwartalny za mały o 1000zł więc premii nie ma" czyli zero motywacji, jedynie przedstawiciele handlowi mogą liczyć na prezenty w stylu zegarków za 3tys., perfum, wypadów na kręgle, służbowych aut czy cateringu, za zrealizowanie nierealnych zleceń, bo chłopaki zechcieli siedzieć od 6 rano do 21 i następnego dnia znowu na 6. W dodatku brak szkoleń, spawacze bez uprawnień robiący na umowie montera i spawający ze schematów technicznych (a nie rysunków 3D) to już w ogóle paranoja. Organizacja tragiczna, wszystko zamiatane pod ogon, żeby dla prezesa i w papierach było ładnie, układy, przekręty, zero komunikacji dział handlowy-produkcja. Nie polecam. Strata czasu. Można dostać lepiej płatną i mniej wymagającą pracę w okolicy.

Wiesz o firmie Meibes Sp. z o.o. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o Meibes Sp. z o.o. - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meibes Sp. z o.o.