Opinie o Baltica Wellness & SPA w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Baltica Wellness & SPA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Baltica Wellness & SPA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltica Wellness & SPA w Szczecin

Niezadowolony klient Nowy wpis

Byliśmy z mężem na masażu dla dwojga za 320 zł.Masaż miał trwać 50 min.Trwał 30 min.bo doliczają ubieranie i narzucenie ręcznika na ciało na 10 min Moja masażystka sprawiała mi ból a nie relax.W milczeniu odwaliły robotę i poszły nic nie mówiąc co mamy dalej robić.Nie polecam!!!

Słoneczny patrol Nowy wpis

Już dawno miałem tu napisać ale jakoś nie miałem czasu. Kolejny raz podczas pobytu w saunie pojawiła się mała wredna starsza babka z metra cięta i zaczęła wyganiać ludzi z sauny będą chcą w spodniach a panie w strojach. Widziałem to już nie pierwszy raz. Tylko ta baba ma z tym problem i wygania ludzi. Mało tego jeszcze straszy że zadzwoni po ochroniarzy i faktycznie raz to widziałem a poza tym ma niewyparzoną gębę i naprawdę źle się odnosi do ludzi. Do cholery to jest miejsce relaksu odpoczynku ciszy a nie stresu przez jakąś małą grzybiare. Większość tak chodzi i nikt nie ma z tym problemu. Ci co chcą to się rozbieraj a co chcą być w strojach to są w strojach. Nie każdy ma ochotę się rozbierać. Wolny kraj można robić co się podoba. Róbcie tak dalej to zobaczycie jakie będą efekty. Sami zrażacie do siebie klientów. Za chwilę otworzą fabrykę wody i będzie u was pustka. Połowa ludzi do zwolnienia albo sami odejdą. A ta mała wredna siwa to polecam zwolnić. Nara grzybiaro. Szukaj sobie już nowej roboty.

Gal anonim Nowy wpis

Dzisiaj przez telefon powiedzieli mi że ze mnie rezygnują Moim zdaniem komuś nie pasuje że nie mogę przyjść do pracy nawet kiedy podaje swój wolny czas, ponieważ mam inną pracę i sprawy do załatwienia Nazwał bym to nie inaczej jak tchórzostwo ODRZADZAM KAŻDEMU PRACE TAM EKIPA FAJNA ALE KIEROWNICTWO JUŻ NIE NIE POLECAM

gal anonim

Nie polecam pracować w tej firmie nie dość że nie szanują czasu pracownika to jeszcze reklama u nich w ogóle nie istnieje (usunięte przez administratora) wychodzi na to ze pracownik musi na własną rękę szukać klientów żeby cokolowiek zarobić A MA TAKI POTENCJAŁ TE MIEJSCE ALE ZRÓWNANY TEN POTECJAŁ Z ZIEMIA BEZ ODPOWIEDNIEJ REKLAMY ODRADZAM TAM PRACE KAŻDEMU CO WYDAJE MU SIE ZE MOZE BYĆ SPOKO

Ojoj Nowy wpis
@gal anonim

Ciekawi mnie,czy z takim kierownictwem i taką panią dyrektor to miejsce ma jeszcze prawo bytu. (usunięte przez administratora) oraz uraz psychiczny do końca życia. Dopiero kiedy odchodzisz zaczynasz żyć pełnią życia. Tak było u mnie.odradzam tam pracy oraz zabiegów i spa,lepiej znaleźć inne miejsce

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Baltica Wellness & SPA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Nie polecam podejmowania się współpracy z tą firmą. Popieram trafioną w punkt opinie poniżej, tam raczej panował, panuje i będzie panował wyzysk na pracownikach plus do tego dochodzi nieszanowanie pracowników przez osoby usadzone wyżej stanowiskiem. Organizacja zatrzymała się chyba w czasach (usunięte przez administratora), kombinacje i nic więcej.

Malgorzata

Wczoraj skorzystałam z pakietu w Baltica Wellness. Najpierw masaż-był Ok,ale później SPA bardzo mnie rozczarowało...Ciasnota,brak przyzwoitych przebieralni ,a do dyspozycji kilka rodzajów saun ...i na tym koniec !!! SPA zawsze kojarzyło mi się z basenami, jacuzzi, solankami,salami relaksu,pięknymi aromatami... Nic bardziej mylnego, na pewno tam się nie zrelaksujesz,chyba ,że lubisz godzinami siedzieć w saunie...Tragedia!!! Strata pieniędzy, czasu i straszne rozczarowanie!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam pracy w Baltica Spa , wszytko byle jak robione aby tylko odwalić i zarobić kasę , wyzysk i nieszanowanie pracowników + fałszywi pracownicy , omijać z daleka to miejsce jeżeli chodzi o prace .

Zostaw merytoryczną opinię o Baltica Wellness & SPA - Szczecin

• Jak się pracuje w Baltica Wellness & SPA?

Zobacz opinie na temat firmy Baltica Wellness & SPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltica Wellness & SPA?

Baltica Wellness & SPA