Opinie o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Szczecin

nowy

a moze zrobic nalot na firme matmax z izba skarobowa i inspekcja pracy to moze w koncu zaczna sluchac pracownikow co ich boli co myslicie o tym?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa zapewnia kartę multisportu?

Dragon3424 Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie brak organizacji i dyscypliny Nawał pracy i wszystko ma robić jedna osoba a jak chce się iść na przerwę to wielce problem daje przykład z dziś pracowałem od 5 do 13 i o 12:45 poszedłem poinformować że idę na przerwę i końce pracę bo nie miałem przerwy a według regeleminow prawnych przerwa należy się każdemu gdy oświadczyłem ze idę na przerwę wielce szefowa z buzia do mnie ze przerwy pod koniec pracy się nie robi to jej zadałem grzecznie pytanie kiedy miałem zrobić jak całą pracę ogarniałem sam i bez przerwy to ona ze mam się przebrać i do pracy wrócić i ja to nie obchodzi Po prostu brak słów

Małgorzata Nowy wpis
@Dragon3424

@Dragon3424 przerwy powinno się ustalać wcześniej, bo w sumie każdy by chciał kończyć pracę 15 min wcześniej :) Atmosfera i organizacja pracy są bardzo ważne, i zależą od wszystkich. Może to kwestia dogadania się i będzie Ci się lepiej pracowało. Powiedz proszę, jakie warunki umowy oferuje firma?

Angy Nowy wpis

Jaką macie stawkę Godzinową?? Bo 13.80 to chyba gruba przesada,jak minimalna jest dużo wyższa .

Rej
@nowy

Zarzuty można rzucać, ale trzeba mieć jakieś dowody.

Johnny Katowice
@nowy

Pracuję u nich ponad. 2 Lata nie mam zastrzezeń wiem za ilę pracuję co mam robić wypłata zawsze na czas Mam umowę wszystko jasne . Ten nowy co tu się rozpisuje negatywnie to go pewnie wywalilili za chlanie lub Nie pracował nigdy w tej firmie po prostu polski zazdrozny katolik , teraz po adresie ip komputera łatwo sprawdzić Ktòry to ten nowy “ hi hi .......

Grzegorz

Bardzo dobry pomysł

ja
@Johnny Katowice

to sprawdż mnie qutafonie hihi

kapciora
@Grzegorz

ta firma to firma KRZAK KANT i tyle w temacie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku sprzątanie na obiekcie - Carrefour Katowice. Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hades

Wytrzymałem tam 3 miesiące, od roku nie mogę się poprosić świadectwa pracy, na ubranie czekałem miesiąc.

Helena
@Hades

Co to znaczy, że wytrzymałeś tam 3 miesiące? Byłeś niezadowolony z pracy? Możesz przybliżyć temat? Może jednak znajdą się jakieś plusy pracy w firmie, które dla innych mogą być ważną kwestią i jednak zdecydują się na aplikowanie do nich? Poza tym piszesz, że było to dość dawno temu. Może coś się od tamtego czasu zmieniło?

Stefan

A to dziwne opinie znalazły się na forum. Firma z udokumentowaną dobrą opinią jako pracodawca więc może trzeba dobrze pracować żeby nie narzekać?

Aneta

@anonymous Czy jesteś zainteresowany pracą w firmie MATMAX Systemy Sprzątające? Może jesteś pracownikiem tej firmy? Jak Ci się dotychczas pracuje w tej firmie, czy możesz ją polecić innym osobom? Jaki system pracy obowiązuje w firmie MATMAX Systemy Sprzątające?

@Aneta

A słyszała pani zeby pracownik przynosił worki na śmieci z domu i srodki czystości nikt w tedy nam nie zwrócił kasy za worki i srodki czystości dlatego się człowiek zwolnił pół pensji na wasze utrzymanie czystosci szło z mojego portfela

Ilona
@Adi17

@Adi17 Chcesz powiedzieć, że MATMAX nie gwarantuje narzędzi do pracy a w tym przypadku środków czystości? Czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź.

Rubinek
@Ilona

Pracuję w Matmax od 7miesięcy. 1 sierpnia byłam w pracy normalnie,a 2 sierpnia(niedziela) otrzymałam smsem że z dniem 1 sierpnia zostałam zwolniona. (usunięte przez administratora) Dziś idę do inspekcji pracy i sądu pracy, to co dziwje się w tej firmie to patanoja. Brak odzieży roboczej,rękawiczek i sprzęt sprzątający z epoki sredniowiecza.

Adi17

Witam pracuje w tej firmie od nie dawna ale rozważam odejście w tej firmie niema kierownika każdy robi co chcę nawet wypłat niema całych. Później się dziwią że nikt nie chcę w tej firmie robić i każdy ucieka

Beti
@Adi17

Oddalam pozew do Sądu przeciwko MatMax - jestem po pierwszej rozprawie ( przesłuchanie świadków ) , następna rozprawa we wrześniu .

Szefunio
@Adi17

Dokladnie -,- nie traktują pracownika dobrze a wielkie panie brygadzistki nie umieja nawet poradzic sobie z grafikiem

@Beti

Hej po dzisiejszym dniu zdecydowałam że dosyć ponizania ludzi przez kierowniczke nawet dzieci przez nią trochę zaniedbałam bo trzeba robić bo nikt już znia niechce pracować

Drops456
@Szefunio

To prawda zatrudniają kto im się nawinie żenada

luk

Brak słów (usunięte przez administratora) i barany !!

Grey

Firma matma x Katowice to firma bez zasad bez kultury zwłaszcza kierowniczka regionalną obcieta mocno liczba godzin stawka godzinowa netto niska płatność pensji pod stołem brak sprzętu i dbałości o sprzęt i pracowników zero naganne utrzymywanie i wykonywanie czystości brak środków chemicznych brak odzieży roboczej bo firma nie daje i nie placi za pranie brak umowy itd tak jest na carrefour katowice gdzie matmax sprzata

Daro

Firma bierze obiekty za kazda cene i werbuje z pracujacych na tych obiektach pracownikow poprzednich firm pracownikow dla siebie.Robia to delikatnie mowiac w sposob nie profesjonalny.Oczywiscie na tych obiektach jest naogol mocno obcieta ilosc godzin a tym samym mniej ludzi i do tego nizsza stawka.Co do zarzadzania obiektami to dam rylko krotkie zdanie poniewaz nie chce rozciagac tego tematu-To firma z znacznym stopniu rodzinna.

Tita

Czy możecie Państwa mniej cisnąć PH? bo pan o nr rejestracyjnch ZS080GW jechał jak świr dzisiaj w okolicach Piotrkowa.

Michał
@Tita

Na publicznym forum nie powinno się podawać tablic rejestracyjnych obcych pojazdów. Dobrze, że zwracasz uwagę, ale jeśli kierowca popełnił wykroczenie drogowe powinny się tym zająć odpowiednie instytucje. Czy zaglądają tu osoby zatrudnione w firmie, które mogłyby dodać swój komentarz na temat warunków pracy? Zachęcam Was do tego.

Jasiek

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

Szefunio
@Jasiek

Pytanie czy chcialby pan pracowac w firmie gdzie panuje mobing i samowolka?

@Szefunio

Nie da się chyba zaprzeczyć, że wysunąłeś poważne zarzut wobec MATMAXU. Mobbing to bowiem stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Jeśli zatem takie rzeczy mają tam miejsce, to warto byłoby zgłosić ten fakt właściwej instytucji. Rozważałeś to?

KROPKA

Witam ja też chciałam wyrazić swoją opinię ,najpierw poszukują pracowników potem odsyłają do domu ,znalazłam ogłoszenie Pani kierowniczka miła przyjęła mnie przeszkoliła 4 godziny spisała umowę .i dostałam na cały miesiąc grafik.Kiedy poszłam na ten dzień co był na grafiku zdzwoniła do swojej pracownicy twierdząc że mój numer zgubiła i przepraszając mnie odesłała do domu.(nie chcę pisać jaki market i gdzie)ale tak się nie postępuje z ludźmi,bo wiedząc że mnie nie przyjmie to mogła ze mną nic nie spisywać ,nawet odzież dostałam według mnie to zwykłe (usunięte przez administratora) i SKANDAL.Proszę o odpowiedz co o tym sądzić.

Obserwator

Nigdy nie pracowałam w tej firmie, jednak bacznie obserwowałam poprzez rozmowy z pracownikami. Firma ślizga się jak może na wypłatach, wypłacając mniejsze wynagrodzenia lub ucinając. Potwierdza się również fakt że pracownicy są przeciążeni obowiązkami z powodu braku kadry. Opóźnienia w wypłatach. Przełożeni z łapanki bez bez umiejętności zarządzania kadrą. Nadgodziny w niektórych obiektach wypłacane pod stołem na które czasami długo trzeba czekać. Firma przejmuje obiekty i od razu potrafi ucinać etaty za tą samą ilość pracy na danym obiekcie w przeciwieństwie do firmy która odchodzi. Ogólnie opinie na przełomie lat negatywne

Filipińczyk

Łysy uciekł na Bali. Tam go szukajcie.

Utah
@Filipińczyk

Łysy już nie jest właścicielem tej firmy, , tylko firma z Warszawy I to od ponad Roku. A ty alboś głupi albo mega odważny , Łysy w godzinę będzie wiedział kto to Filipińczyk jak to przeczyta a wtedy lepiej żebyś był na filipinach.

Drops
@Filipińczyk

Pilnie szukamy prezesa firmy matmax

Aneta

Bardzo proszę o zachowanie kultury na forum. Wstrzymaj się także z publikowaniem danych osobowych osób trzecich, ponieważ nie jest to zgodne z aktualnie obowiązującym prawem. Jeżeli wysokość Twojej wypłaty odbiega od kwoty, jaką Ci oferowano na umowie, zgłoś swoje zastrzeżenia do szefostwa.

Olga

Tylko desperaci piszą taka opinie i jak maja coś na sumieniu

Piotr

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się dlaczego tak negatywnie niektórzy piszą?

@Piotr

bo slyszec a pracowac tam to sa dwie rozne sytuacje

Jojo

Powiedzcie, co zrobić aby pozbyć się chamskiego brygadzisty, k i e r o w n i k a!!! Chamskie odzywki, straszenie centralą (?!) Sam oczywiście nie jest w porządku, zatrudnia swoją siostrę, która jest w ciąży tylko po to żeby wyłudzić zasiłek z ZUS ,a reszta musi za nią robić. Żeby zatrudnić siostrę zwolnił wieloletnią pracownicę, która znała się na rzeczy, a wziął nierefolmowalną nic nie umiejącą, rozdartą i roszczeniową, na której wizerunek firmy traci. On sam jest niestety bardzo zadufany, kłótliwy. Zamiast nakazać siostruni, aby wzięła się za robotę, to tescowiczom każe brać mopa. To po co on tam jest? Gdzie to zgłosić? Do PIP? ???? Pomóżcie!!!

@Jojo

no wlasnie co zrobic? tez jestem w tej sytuacji

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

@Administrator

zarobki moga byc tylko godzin pracy nie daja duzo jak daja 100godzin pracujacych w miesiacu to jaka to wyplata nie cale 1000. zl i co z tym zrobic a ustawowo jest 160 godz. pracujacych w miesiacu pupilom daja zarobic a ten co sie stara to dostaje ochłapy

Zostaw merytoryczną opinię o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa