Opinie o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Szczecin

Jasiek

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

Szefunio
@Jasiek

Pytanie czy chcialby pan pracowac w firmie gdzie panuje mobing i samowolka?

@Szefunio

Nie da się chyba zaprzeczyć, że wysunąłeś poważne zarzut wobec MATMAXU. Mobbing to bowiem stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Jeśli zatem takie rzeczy mają tam miejsce, to warto byłoby zgłosić ten fakt właściwej instytucji. Rozważałeś to?

KROPKA

Witam ja też chciałam wyrazić swoją opinię ,najpierw poszukują pracowników potem odsyłają do domu ,znalazłam ogłoszenie Pani kierowniczka miła przyjęła mnie przeszkoliła 4 godziny spisała umowę .i dostałam na cały miesiąc grafik.Kiedy poszłam na ten dzień co był na grafiku zdzwoniła do swojej pracownicy twierdząc że mój numer zgubiła i przepraszając mnie odesłała do domu.(nie chcę pisać jaki market i gdzie)ale tak się nie postępuje z ludźmi,bo wiedząc że mnie nie przyjmie to mogła ze mną nic nie spisywać ,nawet odzież dostałam według mnie to zwykłe (usunięte przez administratora) i SKANDAL.Proszę o odpowiedz co o tym sądzić.

Obserwator

Nigdy nie pracowałam w tej firmie, jednak bacznie obserwowałam poprzez rozmowy z pracownikami. Firma ślizga się jak może na wypłatach, wypłacając mniejsze wynagrodzenia lub ucinając. Potwierdza się również fakt że pracownicy są przeciążeni obowiązkami z powodu braku kadry. Opóźnienia w wypłatach. Przełożeni z łapanki bez bez umiejętności zarządzania kadrą. Nadgodziny w niektórych obiektach wypłacane pod stołem na które czasami długo trzeba czekać. Firma przejmuje obiekty i od razu potrafi ucinać etaty za tą samą ilość pracy na danym obiekcie w przeciwieństwie do firmy która odchodzi. Ogólnie opinie na przełomie lat negatywne

Filipińczyk

Łysy uciekł na Bali. Tam go szukajcie.

Utah
@Filipińczyk

Łysy już nie jest właścicielem tej firmy, , tylko firma z Warszawy I to od ponad Roku. A ty alboś głupi albo mega odważny , Łysy w godzinę będzie wiedział kto to Filipińczyk jak to przeczyta a wtedy lepiej żebyś był na filipinach.

Drops
@Filipińczyk

Pilnie szukamy prezesa firmy matmax

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Aneta

Bardzo proszę o zachowanie kultury na forum. Wstrzymaj się także z publikowaniem danych osobowych osób trzecich, ponieważ nie jest to zgodne z aktualnie obowiązującym prawem. Jeżeli wysokość Twojej wypłaty odbiega od kwoty, jaką Ci oferowano na umowie, zgłoś swoje zastrzeżenia do szefostwa.

Olga

Tylko desperaci piszą taka opinie i jak maja coś na sumieniu

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się dlaczego tak negatywnie niektórzy piszą?

@Piotr

bo slyszec a pracowac tam to sa dwie rozne sytuacje

Jojo

Powiedzcie, co zrobić aby pozbyć się chamskiego brygadzisty, k i e r o w n i k a!!! Chamskie odzywki, straszenie centralą (?!) Sam oczywiście nie jest w porządku, zatrudnia swoją siostrę, która jest w ciąży tylko po to żeby wyłudzić zasiłek z ZUS ,a reszta musi za nią robić. Żeby zatrudnić siostrę zwolnił wieloletnią pracownicę, która znała się na rzeczy, a wziął nierefolmowalną nic nie umiejącą, rozdartą i roszczeniową, na której wizerunek firmy traci. On sam jest niestety bardzo zadufany, kłótliwy. Zamiast nakazać siostruni, aby wzięła się za robotę, to tescowiczom każe brać mopa. To po co on tam jest? Gdzie to zgłosić? Do PIP? ???? Pomóżcie!!!

@Jojo

no wlasnie co zrobic? tez jestem w tej sytuacji

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

nowy

zarobki moga byc tylko godzin pracy nie daja duzo jak daja 100godzin pracujacych w miesiacu to jaka to wyplata nie cale 1000. zl i co z tym zrobic a ustawowo jest 160 godz. pracujacych w miesiacu pupilom daja zarobic a ten co sie stara to dostaje ochłapy

Aneta

@Cichy wielbiciel Twoja opinia jest niepokojąca, szczególnie w kontekście bezpieczeństwa pracy. Czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z przełożonym? Czy kwestia wynagrodzeń była podstawowym powodem, dla którego podjąłeś decyzję o rezygnacji z MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Napisz coś więcej.

@Aneta

kierownicy nie rozmawiaja o problemach pracownikow gdy tylko jest problem to zaraz takiego petenta zwalniaja po mimo ze nie ma ludzi do pracy a kto zostaje to robi za dwoch za marne pienidze wiem bo sam tam pracowalem takze nie polecam tej firmy dopóki nie zaczna liczyc sie z dobrymi pracownikami a naprawde sa jeszcze tacy to nie bedzie dobrze w tej firmie

ROBERCIK

Powiem w prost taka filma jak som oni to nie powinni istnieć na rynku pracy. Fatalna filma makro szczecin pracowałem na belownicy

@ROBERCIK

co takiego sie stalo ze tak myslisz?

Cichy wielbiciel

Pracowałem Na Stalowej w Tesco w Warszawie. Nie polecam ze względu na obcinanie stawek. Pani Kierownik nie panuje nad sytuacją, bo w rzeczywistości rządzi jej przyjaciel. Atmosfera w pracy jest bardzo gęsta, co daje słabą atmosferę pracy. Pracownicy zdarza się, że są na bani.

Aneta

@ROBERCIK Dlaczego tak uważasz? Szczegółowe opisanie Twojej pracy w firmie MATMAX Systemy Sprzątające może być pomocne dla przyszłych pracowników jak i dla pracodawcy. Co według Ciebie należałoby poprawić w firmie? Może istnieją rzeczy, z których byłeś w firmie zadowolony? Firma MATMAX Systemy Sprzątające poszukuje obecnie pracowników do Łodzi, Szczecina, Wrocławia i Tarnowskich Gór. Aktualne oferty pracy znajdują się na oficjalnej stronie firmy.

Izka

Czy niektórzy nie myślą zupełnie? Ludzie proste prace zawsze były, są i będą nisko opłacane. Z całym szacunkiem dla zawodu ale to się nie zmieni. Może lepiej docenić firmę w której pracujemy bo jest dobra.

prawdziwyrealny

Właśnie

Aneta

@pełnanienawiści rozumiem, że nie masz dobrej oceny na temat pracy w firmie. Jednak z tego co rozumiem, wiele z Twoich uwag dotyczy bezpośrednich przełożonych. Próbowałaś zgłaszać takie sytuacje do firmy?

pełnanienawiści

Firma MatMax jest dla mnie smieszna firma. Placa grosze i oczekuja od pracownikow zlotych gor. Strasza odcinka 200 zl z wyplaty. Dla mnie to jest chore i żenujace. Brygadzistka nasza do pracy przychodzi kiedy chce i na ile chce a inne musza pracowac za 2. Cerrfour Mlawa jest w miare dobrym sklepem ale firma MatMax jest koszmarna. Zero szacunku do pracownikow. Dlatego postanowilam miec ich zdanie w (usunięte przez administratora) tak jak oni maja moje

Aneta

Pracujesz w Matmax? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

arek

Uwaga na regionalną z wielkopolski Kaske K oszukuje ludzi z grupą.Nie wypłaca gwarantowanej pensji i plus za wiecej godzin co sie wyrobiło.Tylko liczy ci godziny ile wyrobiłes na godzine,a reszta kasy w swoją kieszen bierze.Póżniej sobie jezdzi na wycieczki za naszą kase.Nie dajmy sie robic w balona ja ide to zgłosic do urzedu co ona wyrabia.Liczcie kase a jak cos sie nie zgadza dzwoncie do biura przy niej.

IWONCZISSS

No siema pracowałam w firmie matmax 2 lata i powiem szczerze ze super mi się pracowało poznalam duzo znajomych gdy ogarnełam swoje na zmianie i jak miałam chwile czasu to pomagałam pracowniką Tesco był tam taki zapierdziel ze chudłam w oczach kochałam tam pracowac bo zawsze bylo cos do roboty a ja nie lubię się nudzić zawsze wymyśliłam sobie dodatkowe prace aby czas mi szybko zleciał. A zarobek hymmm owszem zarabiało się mało ale patrzcie na plusy przy tym wyrobiłam sobie dobrą opinnie :) człowiek stał się pomocny uprzejmy i co najważniejsze cieszył się z najmniejszego wynagrodzenia. Zresztą pieniądze szczęścia nie dają lecz to z kim czas spędzasz . Dasz dobry przykład to inni będą Cię szanować. Z uśmiechem pracowałam . Tęsknię za jeżdżenie maszyna - to uczy chodzenia jak z balkonikiem hehe. Każdy pracodawca jest wymagajacy ja bym nie chciala byc na jego miejscu mieć wszystko na głowie ja i moja brygadzistka i kolezanka i kumpel staraliśmy sie aby audyt był na zielono. Pozdrawiam firmę Matmax i Tesco w Świeciu.

Lolek

Matmax Systemy Sprzątające Jacek Majcherek mają się dobrze, słyszałem że idą podwyżki jakieś chyba nie?

Zostaw merytoryczną opinię o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Szczecin

• Jak się pracuje w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa