Opinie o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Szczecin

Magda

Praca jest w Gdańsku, Malborku i Pruszczu. Pozdrawiam

nowa pani

witam co wiecie na temat tej firmy bo szukam pracy

bety

Nikogo nie obrażam tylko to jest sama prawda,wszyscy tak mówią o tej osobie do pracy sie przychodzi pracowac a nie sciemniać.Wszystko mu nie pasowało a słownictwo pożal sie boże zero kultury.

szalony rolnik

Omijać Jak i carefour i Kalisz na tych ośrodkach znajduje sie Firma matmax Firma sprzątająca kierownictwo jest jednych slowem (usunięte przez administratora) w oby 2 osrodkach napierw slodzą potem opierdalają wmawiają że nie robiłeś nic że jest brudno itd praca załosna najgorszemu wrogowi bym tego nie zyczył ...

bety
@szalony rolnik

Prawda ze nic nie robiłeś bo spałes po kibelkach.Tylko sie slizgałes od wypłaty do wypłaty.A kierownictwo jest za dobre dla takich nygusów ,ja to już dawno bym ciebie zwolnił.Umyj sie bo zalatuje od ciebie.Oby wiecej takich u nas nie było,bo wstyd tylko przynoszą.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
magda

Omijac Carfur w Kaliszu.Kierownik firmy sprzatajacej to burak,gbur i cham.Wykorzysta cie a póżniej zwolni.

annaz-1984

ja obecnie pracuje w tej firmie i prócz marnych zarobków jestem zadowolona,to wpływ kierowników ma na wszystko duze znaczenie moja jest bardzo fajną osobą i dlatego dobrze mi sie tam pracuje.

Pracowałem w Carrefour-ze, Galeria Jaworzno. Firma ogólnie ok, mogliby dać pracownikom większe pieniądze oraz zwolnić brygadzistkę je*** szmatę Basię, która zwolniła mnie z powodu choroby (zapalenie zatok, przechodzi po kilku dniach). Przez jej stosunek do pracowników, oni często się zmieniają. Grafiki pisze tak by to jej pasowały dni i godziny pracy, nie zważając na pracowników.

Jurij

Brawo Baryton , tylko narzekaj lenie , Ja też pracuję w tej firmie I nie mam na co narzekać forsa na czas wiem co mam robić I za ile. A jak mi się nie podoba to mogę odejść , przecież Nike mnie nie zmusza żeby tam siedzieć , to mòj Wybòr. A ci co tu narzekajà to lenie zwykłe , I tak jak Baryton powiedział uczyć się trzeba było.

BARYTON

JAK TAK CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI TO WLOS I H.... MI SIE JEZY.PRACUJE W GDANSKU NA BELCE I JAK DO TEJ PORY NIE NARZEKAM.WYPLAT W TERMINIE A PRACOWAC TRZEBA.TYLKO NARZEKACIE TRZEBA BYLO SIE UCZYC A NIE KAMIENIAMI RZUCAC.POZDRAWIAM KIEROWNIKA RAFALKA I TA SYMPATIE Z RZEZNIKA ZAPOMNIALEM IMIENIA

pawlicki

Pracowałem w Tesco w Bydgoszczy 5 lat temu, tam był taki łysy co przyjeżdżał z wypłatą - wiecie ;-) . Jest lipa z robotą a oni szukają ludzi do pracy. Wiecie coś czy są ci sami ludzie jak się zmienił właściciel ? Kto ten bajzel przejął? Dalej tyramy za śmieciówkę ?

white_ali

Nic się tam nie zmieniło. stawki te same,oszóstwa te same...śmieszne umowy. Wyzysk i krętactwo....

angela

Pracowalam juz kilku krotnie w tej firmie w gdyni i na karwinach i na kcynskiej.moge jedynie powiedziec ze sa bardzo duzzzzzze przekrety z godzinami czyli kierownictwo a szczegolnie teraz kiedy jest na kcynskiej kierownikiem pan adam pozwala brygadzistom dopisywac se godz czyli jak jest brygadzistka 4 godz to ma wpisane 8.kiedy zaczelam sie odzywac na ten temat to bardzo szybko zostalam oskarzona o to ze nic nie robie a mam w tym miesiacu w ciagu jednego tygodnia przepracowane 80godz gdzie zostawalam po 16 godz w pracy.bardzo sie ciesze ze juz tam nie pracuje.czyli jakie bylo kierownictwo takie jest do tej pory.najgorsza firma w jakiej pracowalam.wiec panie prezesie zatrudni w koncu pan ludzi zytelnych a nie ludzi ktorzy o prowadzeniu firma i ludzmi nie ma zielonego pojecia no chyba ze ma nam portret namalowac hehehehehehehehe.stawka 6zl na godz obuzajace a szczegulnie w 3miescie.

Toruń

Zabić Łysą pałe z Madmaxa , Płacą za mało kasy i zabierają gnoje pieniądze za śniadanie , żeby ten jebany gnój prezes zdychał 100 lat w Hospicjum , Huje zaharowujemy sie dla nich a płacą gówno nie pieniądze i jeszcze jakie warunki , żeby pozdychali gnoje !!!!!

kissme

też pracowałam w tej firmie ot 25.10.2014 i do 25.11.2014 i zwolnili mnie z pretekstami Tesco kierownik i opowiedział ze jestem inna spytałam się jaka Ina nie dostałam odpowiedzi i jakież pretekst szukał i jeżcie nie dostałam omówi powiedziały ze po wi płacze dostane umowie matmax nie daje umowy i za godzinie 5,5 w Skierniewicach pracowałam w warszawie nikt nie mał zadnich zastrzeżenie do mojej prać i do mojej karnacyj i wyglądu

kissme

maz i zona

Śmieszna firma., psie piniadze , zapierdziel bez wytchnienia keszcze ci ukradna pol godziny pracukesz 8 a w rezultacie 7,5 . Smieszne szfostwo , nie zycze nikomu pracowac w tej firmie a szczegolnie wroclaw magnolia

gwiazdka

dzieki za informacje.

gwiazdka

a mam pytanie wiecie jak jest na sklepie Tesko w Czechowicach Dziedzicach?? Bo chcialam sie tam zatrudnic czy warto??? Poradzcie

nowa
@gwiazdka

Wszystko zależy od sklepu.Nie Tesco jest problemem a firma Matmax.Nie szanują ludzi, zatrudniają na umowy śmieciowe za marne pieniądze. Matmax wykorzystuje ludzi bo wiedzą że zawsze znajdzie jakichś idiotów do tej ciężkiej charówy, bo w Polsce jest duże bezrobocie.Dla pracowników jest to poniżająca praca za tak niskie zarobki.

gosc

pracowalam w tej firmie i bardzo tego zaluje poniewaz pracodawca jest osoba nie kompetentna za takie marne grosze trzeba bylo zasowac w takiej atmosferze ze masakra z calym szacunkiem do Pana (usunięte przez administratora)ale naprawde nie nadaje sie na prowadzenie takiej firmy i organizowanie brygadzistow oraz ekipy nie polecam nikomu pracy w tej firmie

nowa

Firma Matmax zwolniła starych pracowników, którzy pracowali od początku czyli od zaistnienia Hipetmarketu Tesco w Malborku.Obecnie przychodzą co chwilę nowi pracownicy,którzy szybko się zwalniają bo Matmax nie daje godziwych warunków pracy i płacy.Kierownictwo sklepu chcą wymienić firmę sprzątającą,ponieważ mają już dość ciągłych zmian i nowych ludzi,którzy kręcą się po sklepie i nic nie robią,Szczególnie panowie, zamiast pracować to stoją z ochroną i przeprowadzają dyskusję.Kiedy kierowniczka załogi jest obecna na zmianie wówczas udają że pracują a tak naprawdę walą ściemę,Kobiety są wykorzystywane przez panów i muszą wykonywać podwójną pracę.Za siebie i za panów.Panowie nawet jak widzą,że nie ma wózków to czekają aż kobiety je dostawią.A przy dużym ruchu klientów jest to naprawdę ciężka charówa.Matmax nie reaguje na skargi i Kierownik Regionalny uważa,że jest to normalne i że kobiety powinny wyręczać panów.Panowie walą ściemę a kobiety za te same pieniądze wracają do domu po pracy urobione po pachy.Nawet przerwę śniadaniową odebrali i od godzin pracy odjęli pół godziny. Matmax liczy 8-mio godzinny dzień pracy jako 7,5 godz i za to płaci marne pieniądze i umowy śmieciowe po których nie ma nawet zasiłku dla bezrobotnych. Miesięczne wynagrodzenie wynosi nieco ponad 700 zł netto w systemie trzech zmian. Jeśli Matmax nie zmieni swoich warunków pracy i płacy to ludzie dalej będą uciekali z Tesco w Malborku a w konsekwencji straci obiekt do udzielania swoich usług a później polecą inne sklepy i w końcu firma padnie.

Zostaw merytoryczną opinię o MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Szczecin

• Jak się pracuje w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MATMAX Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp. Komandytowa