Beatus Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe Beata Lachowicz-Ożóg

Piaseczno

Opinie o Beatus Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe Beata Lachowicz-Ożóg

Admin

------ Dodatkowe opinię można wysyłać bezpośrednio na adres: ------ e-mail: dir5@wp.pl

Grzegorz Kożański

Witam serdecznie internautów portalu goWork. Chciałbym się podzielić moją prywatną opinią o Pani Beacie Lachowicz-Ożóg. Jest osobą bardzo otwartą i miłą. Jako Pilot charakteryzuje się: - dużą wiedzą tematyczną, chętnie odpowiadającą na różne pytania wprowadzając słuchaczy w tematyczny nastrój; - spokojem i wyrozumiałością dla słuchaczy; - punktualnością, posiadającą umiejętność przystosowania się do prowadzonej grupy; - jest bardzo ambitną osobą; ... Mógłbym się tak rozpisywać, ale tak w skrócie. Tak jak wszyscy, którzy mieli przyjemność poznać choć troszkę Panią Beatę z przyjemnością jej usługi polecają. Ja także polecam współpracę. Grzegorz www.eintro.pl

Ran-Trans Travel

Współpraca z Panią Beatą to czysta przyjemność! Możemy śmiało polecić Ją jako pilota wycieczek. Posiada ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się z innymi oraz wysoką kulturę osobistą. Każda grupa jest zadowolona z wycieczki z Panią Beatą i bardzo chętnie wyjeżdżają z Nią ponownie. Polecam w 100%!

Zostaw opinię o Beatus Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe Beata Lachowicz-Ożóg - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beatus Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe Beata Lachowicz-Ożóg