Opinie o Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski w Elbląg

Maciek

Właśnie, że tę opinię są nieprawdziwe, akurat nagle tyle opinii? Podobne daty itd. wszystko ustawione nie radzę nieuczciwe szefostwo szukają tylko Jelenia co będzie tyrał za darmo.

TPS
@Maciek

Nieuczciwe szefostwo? Może podaj jakieś sensowne argumenty zanim zaczniesz kogoś krytykować. Jeśli jesteś uczciwy wobec szefostwa/pracowników to gwarantuję że nie będą robili z Ciebie jelenia :)

KRIS
@Maciek

Po czym stwierdzasz że te opinie są nieprawdziwe?. Najpierw polecam otworzyć słownik i przeczytać definicję słowa "tyrać" jeśli dla Ciebie praca w lombardzie jest tak ciężka to polecam iść skręcać długopisy na pewno będzie to lżejsza praca i nikt nie będzie z Ciebie robił jelenia.

Niktważny

Po ilości zwrotów "usuniętych przez administratora" wnioskuję, że to wulgaryzmy. Widać poziom firmy, pracowników, szefostwa.... Skoro tak piszą a czytają to potencjalni kandydaci, to co będzie przy pracy, to się nazywa profesjonalizm, kultura?

Rafał A

Firma solidna a praca stabilna Czas spędzony w tym miejscu wspominam bardzo dobrze Szef jak i pracownicy do pracy podchodzą sumiennie Polecam i pozdrawiam całą załogę firmy Lombard Joker

Łysy

Polecam, pełen profesjonalizm młodzi ludzie znają się na rzeczy i zawsze doradzą w wyborze. Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski kandydat na stanowisko Salon z damską bielizną zatrudni ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Elbląg
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
Elbląg
Itzu Jobs Polska sp zoo
Borsuk

Jeden z lepszych lombardów w Elblągu, pełen profesjonalizm. Bardzo dobre ceny i możliwość negocjacji. Polecam

Były pracownik P

Praca stabilna wypłaty na czas szef jest osoba miła oraz odpowiedzialna. Razem z szefowa obdarzają swoich pracowników zaufaniem lecz nie każdy w dzisiejszych czasach to docenia. Jeśli chodzi o wypłaty zawsze na czas i nigdy nie było spóźnienia. Z szefem można się dogadać w każdej kwestii. Jeśli jesteś nowy w branży pracownicy pomogą ci wejść w świat przez profesjonalne podejście do szkolenia. Polecam prace w lombardzie.

Johny

Miła obsługa, Panowie znają się na rzeczy.

Chudy

Lombard godny polecenia, szybka i fachowa obsługa.

Galik1988

Konkretna Firma w której ceni się profesjonalizm. Szef nie lubi (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)co chcą się wybić na cudzych plecach ,a docenia uczciwość a o takich ludzi ciężko w dzisiejszych czasach pozdrawiam.

Firma stabilna i rozwojowa. Brak problemów z wypłatami. Gdy okres otrzymania wynagrodzenia przypada w weekend to pensja jest płacona z wyprzedzeniem. Szefostwo miłe i można z nimi się dogadać. W firmie można się dużo nauczyć i nie trzeba się martwić iż może ulec zamknięciu.

hhhh
@pracownik

te bufon jest miły? a ta jego też? jednego zdania bez obelgi kogoś lub słowa k nie potrafią powiedziec

Rob

Praca ok, codziennie coś nowego- można dużo się nauczyć. Szef wymagający, wynagrodzenie adekwatne do wyników.

byly pracownik

Praca bardzo fajna, szefowa miła ale szef to bufon i furiat. Zero szacunku dla pracowników, wyzwiska i obelgi. Pajac i degenerat.

szef
@byly pracownik

większość "byłych pracowników" to niestety (usunięte przez administratora) dlatego wystawiają taką opinię. A przedstawić się boją, dlaczego?

lucjan

Bardzo dużo się nauczyłem w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski - Elbląg

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowo Usługowa Joker Komis Skup-Sprzedaż Zbigniew Orłowski
3.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Słoneczna 9 lok. 1
    82-300 Elbląg