Opinie o Telemedika Polska Katarzyna Warkocz w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telemedika Polska Katarzyna Warkocz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Telemedika Polska Katarzyna Warkocz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telemedika Polska Katarzyna Warkocz w Elbląg

Oszukany_pacjent Nowy wpis

kupując lek przez tzw teleporadę zostałem (usunięte przez administratora) bo nie zdążyłem w ciągu 7 dni wykupić lekarstwa antybiotyku !!!!!! Czyste (usunięte przez administratora) bo każda recepta jest ważna 1 miesiąc !!! (usunięte przez administratora)

Oszukany_pacjent Nowy wpis
@Oszukany_pacjent

zostałem wystrychnięty na dudka czyli głupka !!! tak działa teleporada tzw e-recepta szybki i bardzo krótki czas realizacji !!!! liczy się tylko kasa a pacjent to tylko produkt do zarabiania kasiury

K. Warkocz Nowy wpis
@Oszukany_pacjent

Witam, to znowu ja- właściciel. Kolejny raz podkreślam, że moja firma NIE ŚWIADCZY I NIGDY NIE ŚWIADCZYŁA USŁUG TELEMEDYCYNY. Czy też medycyny w ogóle. Natomiast z dobrego serca polecam się doinformować co do waznosci recepty- recepta na antybiotyki od lat, odkąd pamiętam ważna jest 7 dni. Oto źródło: https://pacjent.gov.pl/e-recepta/jak-dlugo-wazna-jest-e-recepta Zdrówka i na przyszłość polecam zwracać uwagę, gdzie się dzieli swoją opinią.

K. Warkocz Nowy wpis
@Oszukany_pacjent

Swój komentarz zamieściłam poniżej głównie dlatego że człowiek opisuje nie moją firmę i nigdy nie był moim klientem.

K. Warkocz

Bardzo proszę o usunięcie opinii kolejnej osoby, która nie ma nic wspólnego z moja firmą.

K. Warkocz

Kolejny człowiek nie potrafiący odnaleźć właściwej firmy, na temat której chce się wypowiedzieć. Niestety przez brak takich podstawowych umiejętności nasza firma musi znosić tego typu opinie od ludzi, którzy nigdy nie mieli z nią nic wspólnego.

K. Warkocz

Bardzo proszę o publikowanie opinii o swoim pracodawcy a nie wypowiadanie się na temat mojej, o której- z całym szacunkiem- nie ma Pan pojęcia. Odnosząc się do komentarzy ogółem, gdybym chciała być złośliwa, trudno się dziwić że zwalnianie są z pracy w innych firmach osoby, które nawet nie potrafią znaleźć własciwej firmy, co do ktorej opisują swoje cenne przeżycia.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Telemedika Polska Katarzyna Warkocz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Kasandra

@Anna ale w sensie, że nie zwalniają pracowników?

NN
@Kasandra

W sensie, że ludzie nie czytają, że w ogóle wypowiadają się o firmie szkoleniowej, a cały czas myślą, że piszą tu o jakiejś oszukańczej firmie, co robi e-porady z lekarzami. A naprawdę spoko szkolenia są tu organizowane.

K. Warkocz

Czy ktoś wreszcie nauczy się czytać ze zrozumieniem i pojmie tę prostą prawdę, że to NIE JEST profil firmy Telemedika.net???? Współczuję wszystkim oszukanym przez ta firmę ale ile można pisać to samo tu, do administracji i wszędzie. Naprawdę, odrobina uwagi przy sprawdzeniu, czy zostawiam opinię przy właściwej firmie, jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Telemedika Polska Katarzyna Warkocz?

Telemedika Polska

Witam serdecznie, zapraszam do śledzenia naszej strony internetowej telemedika.pl. Znajdują się tam aktualne oferty pracy wraz z wymaganiami. Kamila Woźniak, Biuro Telemedika Polska

Natalia

Są tutaj pracownicy firmy Telemedika i mogliby się podzielić wrażeniami z pracy? Na stronie internetowej nie znalazłam żadnych ogłoszeń, a tym samym nie wiem, jakie warunki zatrudnienia są oferowane nowym osobom. Jaka atmosfera panuje w firmie? Ciekawią mnie również perspektywy rozwoju.

Krzysztof s.

Chciałbym umówić się do internisty. Czy ktoś z Panstwa opowie mi jak wygląda proces płatności? Czy faktycznie ta wizyta z lekarzem się odbywa? Jestem pełen wątpliwości co do takiego zamawiania usług

@Krzysztof s.

Witam Jak wspomniałam, ta firma nie zajmuje się świadczeniem usług telenedycyny. Pozdrawiam

Czy można liczyć w Telemedika Polska Katarzyna Warkocz na prywatną opiekę medyczną?

K. Warkocz

Jak wspomniałam, firma nie zajmuje się świadczeniem usług medycznych. Świadczy usługi szkoleniowe. Pozdrawiam

K. Warkocz

Jako właściciel chciałabym tylko dodać małe sprostowanie- moje firma nie zajmuje się w ogóle usługami telemedycyny :) Powyższe opinie dotyczą prawdopodobnie innej firmy: telemedika.net Wiem, bo ludzie cały czas dzwonią w sprawie recept i zwolnien- nazwa wydaje się zgadzać, to reszta nieważna:) Moja firma zajmuje się głównie usługami szkoleniowymi (serdecznie zapraszam!).

Krzysztof

Sprostowanie do mojego wpisu sprzed niecałe godziny- wszystko ok!!! Moje niedopatrzenie!!!

Mateusz s

Najlepsze szkolenia na swiecie

Zostaw merytoryczną opinię o Telemedika Polska Katarzyna Warkocz - Elbląg

• Jak się pracuje w Telemedika Polska Katarzyna Warkocz?

Zobacz opinie na temat firmy Telemedika Polska Katarzyna Warkocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telemedika Polska Katarzyna Warkocz?

Telemedika Polska Katarzyna Warkocz
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Władysława Iv 3 lok. 49
    82-300 Elbląg