Opinie o Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz w Bielsko-Biała Cegielniana 41

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz w Bielsko-Biała Cegielniana 41

Darek

Szkoła dobrze jest oceniana ,ale jakoś nikt nie zdecydował się zostawić tu swoją opinię o pracy, dlaczego?

Darex

Byłem na kursie w sierpniu 2019 roku.Rewelacyjna przygoda.. Szkoła świetnie przygotowana do szkoleń, nowy sprzęt, logistycznie wyposażona w busy którymi przemieszczaliśmy się na górki zależnie od kierunku wiatru.. Instruktorzy konkretni i widać że z olbrzymim doświadczeniem i efekty przychodziły szybko. Praktycznie po kilku niskich lotach już wszystko szło dość płynnie.Fakt dopisała nam pogoda... Teoria przyswojona szybko i bezboleśnie dzięki slajdom i czytelnym grafikom z rzeczowym komentarzem. Na drugm etapie we Włoszech loty z góry o wysokości prawie 800 metrów !!

Norbi

Zastanawiam się dlaczego żaden pracownik nie zostawił tu opinii o pracy??

Anon

Niestety, ale negatywne opinie znalezione na różnych portalach potwierdziły się. Miałem wykupiony lot paralotnią w tandemie, instruktor który został mi przydzielony miał ewidentnego "focha", że trafił mu się gość zamiast ładnej, młodej dziewczyny. Jego zachowanie wyglądało jakby musiał lecieć ze mną za karę. Niestety, ale nie mam pozytywnych odczuć po tej przygodnie i drugi raz nie zdecydowałbym się na taką "rozrywkę". Podsumowując jeśli nie jesteś młodą, atrakcyjną dziewczyną to lepiej daruj sobie wyprawę do Albatrosa ;)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Olena

Zakupiliśmy usługę lotu na paralotni (w prezencie) w firmie Albatros. Dokonaliśmy płatności w 100% i czekaliśmy na lato aby zużyć prezentu. W momencie rezerwacji odmówiono nam w użyciu zamówienia w związku z brakiem biletu z numerkiem który podobno miał być dostarczony (ale nigdy nie został) mimo tego, że mamy potwierdzone przez firmę zamówienie z informacją o całościowo dokonanej płatności. Firma nie wyraziła chęci w spełnieniu swoich obowiązków wobec konsumenta i okazaniu zakupionych usług oraz nie okazała wsparcia w pozyskiwaniu biletu/bądź jego zastąpienia/bądź zwrocie pieniędzy, ponieważ "Pani ma w książce wyraźnie napisane, że bilet został wysłany i nie będzie ponosiła odpowiedzialności za naszą niedbałość ". Firma ma zaskakująco porażkowe nastawienie na klienta niestety. Jak skutek straciliśmy prezent, 250 zł oraz wiarę w pozytywne nastawienie na klienta. życzę powodzenia

W 2018 roku mialem okazje byc uczestnikiem kursu szkoly Albatros w Miedzybrodziu Zywieckim. MOje odczucia niestety sa negattywne w przewazajacym stopniu. W czesci teoretycznej wyswietlane byly slajdy... bez wiekszego ładu i skladu... przyswojenie tej wiedzy naprawde z samych slajdó nie jest mozliwe. jesli czlowiek skupia sie na przerysowywaniu rysunku czy odpisywaniu definicji nie slucha co mowi prowadzący . Czy tak duzym kosztem bylo skserować kwintesencje wiedzy dla grupy 20 osob i rozdać? czy uczen nie lepiej słucha i przyswaja wiedze jak jest skupiony na tym co mowi wykladowac?? stara sie zrozumiec pewne zjawiska? zamiast przepsiywac jak malpa sklajdy ktorych i tak nie zdązy w calosci powielic... bez sensu pdoejscie dydaktyczne na bardzo na niskim poziomie... kolejna sprawa nie bylo tak prostej rzeczy jak czajnika, kubkeczkow i herbaty zeby podczas przerwy moc sie czegos napić. Bardzo na minus okazal sie fakt i czesc osob jest przekonana ze koszt kursu jest mniejszy o 100 zl ... wyniklo to z tad ze cena zostala zmieniona tuz przed kursem ( podniesiona) niektore osoby zapisaly sie duzo wczesniej kiedy cena byla nizsza... nikt z prowadzacych nie stanal na wysokosci zadania zeby powiedzieć iz osoby ktore zapisaly sie w czasie keidy byla nizsza cena beda placic nizsza natomiast Ci ktorzy pozniej tą wyższ.a.. po prostu wszyscy musieli doplacic do tej wyższej.. i to juz nie chodzi o to 100 zl ale o traktowanie ludzi... kolejna niemila niespdozianka ... laptop na ktorym byly wyswietlane slajdy byl caly poklejony tasma,.. to samo zasilacz ktory w koncy padł... gdyby nie zasilacz uczesnitka kursu nie wiem co tego dnia bysmy robili bo pogoda byla marna... a przy tym wszystkim jeszcze śmiech prowadzącego nie zdajacego chyba sobie sprawy w jakiej jest sytuacji i jaki obraz o szkole to daje.. kiedy on sie hihra że laptop nie działa... jednak ludzie płacą i oczekuja profesjonalizmu... a nie takiego zlewczego podejscia.. jeden z uczestnikow nawet zobowiazal sie naprawic zepsuty nasilacz... padł żart ze strony prowadzącego "suszarka mi sie zepsula' moze tez bys mi naprawil... naprawde żenujące to było.. Kolejnym niestety minusem byl brak dobrej organizacji.. czas byl marnowany... przerwa byla ustalana grupa wracala... a intruktorzy sie sami spoźniali... nie trzymano grupy w ryzach ,nie bylo dyscypliny.. czas uciekal bez sensu...a przeciez skoro pogoda byla slaba mozna bylo wczesniej skonczyc danego dnia teorie, skoro loty i tak sa niemozliwe. Kolejna niemila niespodziana wynikla 3 dnia kiedy warunki do latania byly dobre... zjechalo sie sporo turystow byl to weekend dlugi. okazalo sie grupe 20 osob pilnuje jeden istruktor... kolejny poszedl w tym czasie zarabiac pieniadze dla firmy lotami tandemowymi...zamiast sprawnie przeprowadzac loty w 2-3 instruktorów zwlaszcza ze pogoda podczas calego kursu byla marna wiec ukonczenie wszystkich lotow bylo malo prawdpodobne. wazniejsze bylo dorobienie sobie pieniedzy... Jedyne co bylo na plus... to fakt ze instruktorzy komendy dawali w sposob spokojny i czytelny... natomiast niestety to nie wszystko.. kwestia bezpieczenstwa tez nie uwazam zeby byla w kazdym przypadku dopilnowana... uwazam ze instruktor powinien na 1 etapie kazdego uczestnika sprawdzic przed lotem osobiscie.. tak wcale nie bylo.. moze sie okazac ze linki są pokręcone i uczestnik kursu przekona sie o tym w powietrzu...to nie sprawia poczucia bezpieczenstwa... z kiedy pocżatkujacy paralotniarz oczekuje duzo uwagi osoby znajacej sie na fachu.. reasumujac... szkola ma całkiem duzo sprzetu... doświadczenia myślę ze nie ma, jest natomaiast podejscie do klienta bardzo slabe.. zwlaszcza ze szkola dziala na rynku od tak wielu lat ... to wydawac by sie moglo ze swiadczyc bebdzie o dobrym traktowaniu ludzi z ktorych przeciez zyją. natomiast zdarzenia opisane powyzej sugeruja jakby to kilku facetow sie skrzyknęlo "a otworzmy sobie szkole" zebrali troche slajdów... jakies przestarzale filmiki w jezyku niemieckim... natomiast brak w tym ladu i skladu i dobrego traktowania klienta. Jesli mialbym robic jeszcze raz kurs nie zapisalbym sie do tej szkoly... decyzje gdzie isc na kurs zostawiam wam... moich oczekiwan przynajmniej nie spelnila!

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz

Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz