Opinie o Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz w Bielsko-Biała Cegielniana 41

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz w Bielsko-Biała Cegielniana 41

Na taki lot nie wiem czy bym się odważył. Natomiast widziałem, że pewne takie formy zatrudniają ludzi którzy odbierają klientów z miejsca ładowania i odtworzą po rzeczy. W tej firmie zatrudnienie też znajdą tacy kierowcy? Wiecie jakie są warunki w szczególności umowa i pieniądze?

Robert Rejnowicz

Dzień dobry . Lot miałem wykupiony tydzień temu poprzez Grupon. Wykorzystałem go . I wiecie co , jestem mocno rozczorany . Tak jak ktoś napisał totalna olewka , ja mog to potwierdzić . Zbliżała się godzina 12 w południe , a panowie już mieli dość klientów i lotów , wszystko odbyło się jak to mówią na sztukę . Nieudolność pana instruktora ( nie pamiętam imienia , ale lata w kasku z logo Go pro)doprowadziła mnie do tego że muszę obecnie przebywać na L4. Odradzam tego instruktora , ale polecam panów pozostałych . Po pierwsze robią swoją robotę , tak jak powinni . A po drugie jak macie wykupiony lot z możliwością nagrywania , to pozostali panowie maje zdecydowanie lepsze kamery . Moja ocena to dwie gwiazdki

Kate Nowy wpis
@Robert Rejnowicz

Witam w klubie. Mam nadzieję, że Pan uzyskał duże odszkodowanie. Jak nie, polecam Sąd. Jeśli Pana wypadek miał miejsce w 2021, a mój w 2022, to widać, że statystyka jest ciekawa.

@Kate

Pani miała jakiś wypadek w trakcie lotu? Jak więc tu podchodzą do zapewnienia bezpieczeństwa klientom i czy to leży w gestii instruktora? Bo w takim razie może się dowiem, jak do tego podchodzą i jakie są warunki pracy z ich perspektywy? Bo na razie opinie dodają jedynie uczestnicy lotów.

Kate Nowy wpis

Dzień dobry, byłam uczestnikiem lotu. Pilot nie wykonał sprawdzenia mojej uprzęży po nieudanych startach a dodatkowo nie przeszkolił mnie z lądowania. Mój wypadek ewidentnie był efektem zaniedbania. Tandempilot niesympatyczny, duże opóźnienia wyciąganie dodatkowej kasy za podwózkę z miejsca lądowania, zła organizacja i obsługa klienta.Te rzeczy są opisane na opiniach Google. Polecam poczytać. Nie ma na miejscu zapewnionej opieki medycznej.

Czy zatrudniacie osoby medyczne do obstawy medycznej podczas lotów? Jestem ratowniczką medyczną po licencjacie i szukam czegoś, ale nie w państwowym pogotowiu. Ile godzin miesięcznie ma taki etat i jaką ewentualnie pensje?

Jarko8

Uczestniczyłem w kursie paralotniowym etapu I i II w lipcu 2022. Warunki lokalowe kursu oceniam jako turystyczne - bez szału, ale potrzebna infrastruktura dostępna( toaleta, kawa, woda, czajnik). Zajęcia teoretyczne prowadzone profesjonalnie - duża otwartość i cierpliwość prowadzących (każde pytanie obsłużone bez żadnych fochów), naprawdę dobra i luźna atmosfera. Zajęcia praktyczne oceniam wysoko - prowadzenie nastawione na bezpieczeństwo kursantów, pełna dostępność sprzętu na miejscu lotu (nie było problemu z wymianą skrzydła na większe) i bez żadnego ryzyka. Transport również OK - nie były to mercedesy klasy C lecz furgonetki , ale to tylko dojazd na miejsce lotów - osoby nastawione na stacjonarne warunki szkoleń (z odpowiednią dozą komfortu) nie powinny w nich uczestniczyć ani latać. Należy uwzględnić fakt, iż pogoda jest zmienna, a latać można tylko w bezpiecznych warunkach (jedna sesja lotów została przerwana z uwagi porywisty wiatr - i słusznie), więc nie każdy wypad dojdzie do skutku i trzeba to zaakceptować jak chcesz bezpiecznie latać. Duża elastyczność prowadzących kurs odnośnie udziału w zajęciach - dołączały do nas osoby z innych kursów, które ze względów prywatnych nie mogły dokończyć serii lotów (nie było żadnych problemów) Stosunek ceny do jakości (wartości) - wysoki. Polecam kurs i firmę ludziom żądnych wrażeń, ale z gwarancją bezpiecznego lądowania. Jarek

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Inia

Witam, maż jest instruktorem i zaintrygowała go właśnie ta firma. Praca jest stała, na cały etat? Jaka forma zatrudnienia dla takich instruktorów? Może ktoś zna widełki zarobkowe?

Michał z Wrocławia

Super Lot. Warunki termiczne a i tak czułem się bezpiecznie przy instruktorze P.Piotrze oraz pozdrawiam P.Marcina który leciał z moją żoną i zafundował jej małe agrobacje. Piloci w porządku :) pozdrawiam

Patrycja

Miałam okazje lecieć z Panem Piotrem, polecam każdemu niezapomniane wrażenia. Super przygoda

Mis

Polecam fajny lot idę na kurs

Leon

Cześć leciałem z Piotrem było bardzo przyjemnie i bezpiecznie napewno wrócę tu jeszcze pozdrawiam do zobaczenia

Witam wszystkich leciałam na paralotni z pilotem Piotrem jestem bardzo zadowolona.Mega się bałam jednak po starcie i rozmowie z p Piotrem emocje opadły .Podejście pilota rozmowa i wyjaśnianie pewnych rzeczy jest ogromnie wazna.Mogłam podziwiać widoki i cieszyć się z ekstremalnej niespodzianki .Na100%polecam te szkole szczególnie p Piotra to naprawdę doskonały pilot godny zaufania.Pozdrawiam Kasia

XYZ

Polecam !!!

Beni

Totalne olewanie klienta .Po przyjeździe przed ich siedzibę na ul Górskiej nie parkingu można sobie urwać miskę olejowa taki tam mają parking.Potem zaladowali nas do brudnego busa i pojechaliśmy na dół nikt słowem nie powiedział gdzie i.po co jedziemy.Po pół godzinie czekania okazało się że czekamy na instruktora który właśnie wylądował.potem pojechaliśmy na górę, tam też mają swoje biuro ,Pani która tam załatwiła formalności bardzo opryskliwa i po prostu niemiła.potem czekaliśmy na lot 5 godzin tak to prawda.sam lot to porażka instruktor nie umiem wystartować bo podobno wiało za słabo.nigy więcej takich rozrywek.nie polecam.

@Beni

Aha? No dobrze by było, żeby na wstępie powiedzieli jak to ma wyglądać a nie. Ale serio aż 5 h czekaliście? Serio chodziło tylko o wiatr?

Beni
@Emilia

Czekaliśmy 5 H bo w pierwszej kolejności latali Ci którzy wykupywali loty na bieżąco na górze.Oni są pierwsi bo płacą pod warunkiem że poleca od razu. My mieliśmy lot z gruponu wiec jako Ci którzy mieli już lot opłacony byliśmy na końcu bo wiadomo że nie rezygnujemy bo stracimy kasę. Nie polecam ,żadna przyjemność.

@Beni

Aha, no jeśli tak to niefajnie z ich strony. :( Czyli z tego wynika rekomendacja, żeby jak już to brać na bieżąco? Chociaż oni pewnie o wiele więcej musieli płacić chyba?

Polecam w 100 %! Świetna szkoła!!!

@Adam

Czad, a od kiedy tu do nich przychodzisz? Generalnie to ktoś Ci ich polecił czy jak się dowiedziałeś o tej szkole tak wgl?

Weronika

ile zarabia instruktor w tym miejscu ? placone od kursu czy od ilosci godzin ?

Karol

A co do kursów to odbył ktoś tam szkolenie na paralotniarza? Czy nie ma tam takiej oferty

Dawid

Czy szkoła aktualnie jest otwarta?

Jacek

O(usunięte przez administratora) Szczególnie lotów tandemowych bo z takiego miałem okazje skorzystać. Olewka totalna i naciąganie ludzi byle tylko skasować za lot pieniądze. Kompletnie klient ich nie interesuje!!! Mimo umówionej godziny lot odbył się prawie 6 godzin później bo trzeba było się nachapać lotami z tymi, którzy akurat przybyli na górę Żar.

Witam Jestem zawiedziona organizacja Miałam rezerwacje na środę i Pani nie może poinformować ze nie będzie lotu bo na ten dzień są loty spadochronowe skoro wiedziała ze były dzień wcześniej Dzień urlopu nie potrzebnie wzięty

Aśka

Szacunek wielki dla kadry Albatrosa, lot w tandemie niesamowity. Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, widać że są to ludzie z ogromną pasją, mój lot poprowadził Wojtek Owczarz, dziękuję za wspaniały lot. Serdecznie polecam.

Henry

Wiecie czy potrzebują pracowników? Jakie umowy są w firmie zawierane z ewentualnym pracownikiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz

Szkoła Paralotniowa Albatros Wojciech Owczarz