Opinie o Henryk Skrzypczak Mexicanos w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Henryk Skrzypczak Mexicanos. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Henryk Skrzypczak Mexicanos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Skrzypczak Mexicanos w Ostrów Wielkopolski

Ktos Nowy wpis

Zachowanie szefostwa poniżej pasa, byłem świadkiem kiedy przy gościach szef wyzywał swoją pracownice. Wyzywa on również klientów i komentuje Dania które zamówili. Pani w czarnych włosach ma problem ze przyszli goscie lub ze ktoś nie zostawił napiwku.

Magda Nowy wpis

Ja pracowałam u Pana Henia 3 lata. I z bólem serca musiałam odejść. Atmosfera super i super ludzie - bezkonfliktowi, idzie się dogadać co do grafiku. Nikogo nie traktuje się z góry.

Jedzenie bardzo dobre, kelnerzy zawsze doradzą. Nie zgadzam się z negatywną opinią o pani w ciemnych włosach zawsze pomoże co wybrać i trafia w mój gust szczególnie ostatnio.

Joanna Nowy wpis
@Michał

Skoro jesteś tu stałym bywalcem, pewnie wiesz, czy często dochodzi do zmian personelu? I w jakim wieku jest obsługa kelnerska, typowa młodzież, czy również trochę starsi pracownicy? Zastanawiam się, czy zgłosić się do pracy, ale nie mam już 20-stu lat ;)

Heniek Nowy wpis
@Joanna

Zapraszam na rozmowę bo warto rozmawiać.

Mexico

Czy tam są rzeczywiście dania z kuchni meksykańskiej czy tylko nazwa dla reklamy a podawaja włoską pizzę??? Tak jak wszędzie bo pizzę czy frytki to ja sobie mogę dobre w domu zrobić ....

Heniek
@Mexico

Jak można dać opinie jednogwiazdkowa skoro nie zna się menu.Kompletny brak profesjonalizmu.

@Mexico

Podróbka...tyle powiem...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Henryk Skrzypczak Mexicanos na stanowisko Praca w kuchni w restauracji? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Klient

Ta restauracja nie ma nic wspólnego z mexykanska. Na kuchni Ukrainki za barem kelnerka z ciemnymi włosami opryskliwa cwaniactwo co do szefostwa nie wiem ale ogólnie jest tam nerowka . Nie polecam .

Firma Henryk Skrzypczak Mexicanos prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko Kelner na Kelner. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 2800 PLN to dobra oferta?

Heniek

Płaca jest do dogadania

Klient

Frytkii były z biedronki oraz fryki zostały upieczone na maśle a na dodatek w frytkach było masło dziękuję bardzo

Pytający

Kiedyś w tym lokalu było naprawdę spoko ale teraz od kilku tygodni to jest (usunięte przez administratora) bułki do burgerow twarde w samych burgerach brak dodatkow. Kuchnia mexykańska zamieniła się w słabą kuchnie ukraińską szkoda bo miło było tam przychodzić!

Pytający
@Pytający

Ps. Odkąd pracuje tam taka czarna Pani to naprawdę nie chce się tam przebywać wielkie łaski robi żeby podejść do stolika i jeszcze pretensje ma że gość przyszedł. Niech Pan coś z tym zrobić naprawdę !

Klaudia

Czyli szefostwo jest raczej wyrozumiałe ?

Nigdy
@Klaudia

Nie są normalni!

Szef
@Nigdy

Dlaczego się nie podpiszesz ?

@Klaudia

Bardzo często wyzywają kelnerki i nie tylko przy klientach szczególnie ta pani w czarnych włosach chyba szefowa byłem i zrobiło mi się głupio jak po dziewczynie jechała każdy może się pomylić!

@Klient

A kawka wskazana :) cza obgadać dniową strategie :)

@.

Nie rozumiem?

Dent
@Klient

Jak on też nie rozumie !!! Inaczej jacy szefowie tacy podwładni !!!! Życie szybkie i nudne :)

@Dent

Że niby co?

@Dent

Co masz na myśli jeżeli chodzi o pracodawcę i pracowników bo nigdy nie miałem okazji nikogo poznac

Ulka

Pracodawca uśmiechnięty, miły człowiek. Zawsze rozlicza z korzyścią dla pracownika. Rozumie błędy i wcale nie trzeba pracować za dwóch.. wystarczy wykonywać swoją pracę. Szefowa też super kobieta. Nie spotkałam się z żadną niemiłą sytuacją ze strony szefostwa. Rozumieją wszelkie sytuacje życiowe nawet posiadanie małego dziecka. A tak jak w każdej innej pracy trzeba troszkę się 'poruszać' bo to jednak praca za którą pracodawca płaci. Pieniążki zawsze na czas. Z zaliczką nigdy nie było żadnego problemu. Na koniec dnia zawsze podziękowali za wykonaną pracę co rzadko gdzie się zdarza :)

Joanna
@Ulka

Super, że atmosfera pracy w Mexicanos jest tak dobra a z szefostwem można zawsze dojść do porozumienia w każdej kwestii. Wspomniałaś, że pieniądze są zawsze na czas i to na pewno należy także docenić. A czy wynagrodzenie jest również satysfakcjonujące?

Tesiorek

Witam dziwią mnie tak negatywne opinie z którymi ciężko mi się jest zgodzić. Pracowalam 2012 roku i miło wspominam czas nigdy nie zostałam źle potraktowana przez szefostwo wiele mnie nauczyli gdzie rozwinelam skrzydla i otworzyłam własną działalnosc. Zawsze szło się dogadać z szefostwem wypłaty na czas i miła atmosfera. Hejtowac zawsze kogoś jest łatwo ale cóż najwidoczniej młodym ludzia nie chce się pracowac. Po latach wróciłam chętnie pomoc z doskoku zostałam miło przyjęta i nadal jest przemiła atmosfera i nie mogę złego słowa powiedzieć . Pozdrawiam

Pracował

Praca jak w każdej restauracji jak jest ruch i właściciel dba o swoich gości to napewno jest trochę nerwowo ale nie tak że nie da się pracować! Najwyraźniej ludzie którzy piszą takie zbędne komentarze najlepiej pracowało się jak nie było gości. Ciekawe że nikt nie napiszę że pieniądze są zawsze na czas nie wspomnę już o zaliczkach

Miller

On co chwila się ogłasza na necie te jego oferty to są prace dla studentów

Jonas
@Miller

pracujemy z koleżanką ponad 6 lat w tej restauracji. Już nie mamy wieku studenckiego, są z nami panie które pracują ponad 3 lata i kolega który pracuje od 12 lat z przerwami. Do tego dochodzą dziewczyny pomóc, które pracowały kilka lat temu w mexicanos ale mają małe dzieci więc nie mogą pracować na stałe. Więc skąd takie insynuacje i hejt? Nikt za to nie może że młodym którzy do nas dochodzą nie chce się pracować i szef musi szukać do pomocy kogoś. Tak jest w każdej restauracji w Ostrowie, ale hejtowac kogoś trzeba. Mimo wszystko pozdrawiam

Stella

Jakie nastroje panują w firmie bo czas dla branży nie jest korzystny?

no name

Brak szacunku dla drugiego człowieka. To, że jest się pracownikiem nie upoważnia ''szefostwa'' do traktowania człowieka jak śmiecia. Poniżanie pracownika, również przy klientach, wyzwiska są na porządku dziennym. Płaca? Raczej wyzysk. Nie polecam!

any

kpiny, nerwowa admosfera,i placa zalosna

klient
@any

zgadzam się z tą opinią jak najbardziej najlepiej pracować za dwóch i za darmo może wtedy by pasowało niech ten osioł sam wejdzie i zapierdziela a nie ciagle gada o innych a sam jest wielkim nierobem ! do tego dosiada się ciągle do klientów , nie mogą w spokoju zjeść obiadu i te jego żałosne kawały ,które niby mają śmieszyć ogarnij się ! a tak poza tym to jeśli nikt u niego nie pracował to nie wiem jak to jest , tak wszystko wygląda pięknie ,ładnie ale od kuchni tak nie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Skrzypczak Mexicanos - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Henryk Skrzypczak Mexicanos?

Zobacz opinie na temat firmy Henryk Skrzypczak Mexicanos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henryk Skrzypczak Mexicanos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Henryk Skrzypczak Mexicanos
  • Matejki 51