Mexicanos Henryk Skrzypczak

Ostrów wielkopolski

Opinie o Mexicanos Henryk Skrzypczak

no name

Brak szacunku dla drugiego człowieka. To, że jest się pracownikiem nie upoważnia ''szefostwa'' do traktowania człowieka jak śmiecia. Poniżanie pracownika, również przy klientach, wyzwiska są na porządku dziennym. Płaca? Raczej wyzysk. Nie polecam!

any

kpiny, nerwowa admosfera,i placa zalosna

klient
@any 16.12.2011 19:27
kpiny, nerwowa admosfera,i placa zalosna

zgadzam się z tą opinią jak najbardziej najlepiej pracować za dwóch i za darmo może wtedy by pasowało niech ten osioł sam wejdzie i zapierdziela a nie ciagle gada o innych a sam jest wielkim nierobem ! do tego dosiada się ciągle do klientów , nie mogą w spokoju zjeść obiadu i te jego żałosne kawały ,które niby mają śmieszyć ogarnij się ! a tak poza tym to jeśli nikt u niego nie pracował to nie wiem jak to jest , tak wszystko wygląda pięknie ,ładnie ale od kuchni tak nie jest

Zostaw opinię o Mexicanos Henryk Skrzypczak - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mexicanos Henryk Skrzypczak