hotel Borowianka

Ostrów Wielkopolski

Opinie o hotel Borowianka

Tessy

Nie polecam jazdy konnej. "Pani Instruktorka" bez kultury, odzywa się opryskliwie, chciałam się tam uczyć jazdy , ale Pani P. nic nie tłumaczy i zachowuje się jakby robiła mi łaskę . Nie otrzymuje się również paragonu za usługi .

oala

własnie ja kiedyś widzałem ich oferte no i właśnie tez te jazdy konne mnie urzekły, a tak naparwde n ie mają wygórowanych cen za godzine jazdy jak widze.

Asia

Cudowne miejsce na aktywny wypoczynek i jazdę konną. Przy hotelu znajduje się stajnia oferująca dużą ilość możliwość skorzystania z koni. Sam hotel pięknie ustrojony, bogato wyposażony, a jedzenie aromatyczne. Polecam

ekspracowni(k/ca)

Zdecydowanie nie polecam. Kadra pracująca w nim pozostawia bardzo wiele do życzenia, kierownictwo firmy niekompetentne, koligacje rodzinne rządzą firmą mydląc oczy właścicielowi, który błądzi jak przysłowiowe "dziecko we mgle"... Niech nie łudzi Was ładnie wyglądająca otoczka z zewnątrz - restauracja, hotel, stadnina koni... Radzę trzymać się z daleka od tego miejsca...

Zostaw opinię o hotel Borowianka - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel Borowianka