Agencja Smokoland Park Rozrywki Jerzy Strasz

Opinie o Agencja Smokoland Park Rozrywki Jerzy Strasz

karuzela

K
@karuzela 20.03.2016, 19:08
Ja znam tego strasza to stary złodziej i przyjmuje samych kryminalistów oraz pedofilii kilku tam złapali...

Jakich zlodziej i pedofili ktos przyjmuje ? Pracowales tam ze wiesz ?

karuzelnik

Tak i jestem zadowolony ;)

klaudia1986

karuzelnik a ty pracujesz nadal w tej firmie?

karuzelnik

mi się tam praca podoba .

Heniek

Idże ty amatorze marketingu internetowego. Za tak marna reklamą pod pozorną opinią powinieneś im sam zapłacić. A pozatym [usunięte przez moderatora] i jego niespełniona córeczka i ten cały Smokoland słynie z tego ,że więcej ludzi oszukał a niżeli go chwalą. Po za takie marne pochwały to jak widac musi się opłacać u amatorów. [usunięte przez moderatora]!

DOSTAĆ TO TAM MOŻNA PO PYSKU

Zostaw opinię o Agencja Smokoland Park Rozrywki Jerzy Strasz - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Smokoland Park Rozrywki Jerzy Strasz