Trzebinia

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Instalbud Jarosław Rusin Jarosław Bogusz Artur Bogusz sp.j.

Roman

Ta firma to jakaś kpina. Obsługa zarówno w Olkuszu jak i Trzebini totalnie niekompetentna, ceny z kosmosu a niby tańsi niż u majstra..

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Instalbud Jarosław Rusin Jarosław Bogusz Artur Bogusz sp.j. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Instalbud Jarosław Rusin Jarosław Bogusz Artur Bogusz sp.j.