Tauron Wytwarzanie Elektrownia Siersza

Trzebinia

Tauron Wytwarzanie Elektrownia Siersza

Opinie o Tauron Wytwarzanie Elektrownia Siersza

Sylwia

@Teka, co masz na myśli pisząc równia pochyła? Czy oceniasz wyłącznie perspektywy rozwoju samej firmy Tauron Wytwarzanie Elektrownia czy także warunki pracy? To bardzo ważna różnica, chociaż jedno i drugie jest ze sobą ściśle związane. Może masz jakieś pomysły na poprawię sytuacji w tej firmie? Co oceniasz jako zaletę tej pracy?

Teka

Trochę mi żal elektrowni,brak współpracy z byłą kopalnią,oraz polityka doprowadziło do takiego stanu jaki jest obecnie,czyli równia pochyła i żadnych lepszych perspektyw,świadczy o tym brak jakichkolwiek planów modernizacji zakładu,może gdyby to był komplex kopalnia i elektrownia no ale cóż gdybać to już musztarda po obiedzie pozdrawiam T.

Sylwia

Posiadasz nowe aktualności dotyczące przyjęć do pracy w firmie Tauron Wytwarzanie Elektrownia Siersza w Trzebinie? Proszę opisz dla nas obecną kondycję tego pracodawcy oraz z jakim podejściem spotkałeś się w tej firmie, dodaj również wątek płac. Każdy nowy komentarz w tym temacie będzie niezwykle pomocny dla wielu osób.

Lola

Z tego co wiem nie przyjmują z zewnatrz. Mamy rekrutację wewnetrzna. Ale teraz to raczej będą zwolnienia a nie przyjecia jak wygaszą bloki 3 i 6.

Robert

Witam. Chciałbym złożyć podanie na Sierszę. Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy warto? Jak z zarobkami i ogólną atmosferą w pracy. Pozdrawiam. Robert.

XXX
@Robert 17.08.2017 13:51

Musisz się dobrze zastanowić czy chcesz pracować na Sierszy, jak nie umiesz pić alkoholu to się nie pchaj. Oczywiście nie dotyczy to całej elektrowni. Tylko wybrane działy mają ciągoty.

Zostaw opinię o Tauron Wytwarzanie Elektrownia Siersza - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tauron Wytwarzanie Elektrownia Siersza