Opinie o Bar Irena Irena Godula w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bar Irena Irena Godula. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bar Irena Irena Godula o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Irena Irena Godula w Koszalin

Li

Bar Irena charakteryzuje się smacznym jedzeniem i fatalną obsługą. Kelnerki zachowują się tak jakby pracowały tu za karę .P. Magda jest bardzo nieprzyjemna. Wręcz odpychająca i arogancka. Ta druga kelnerka zachowuje się troszkę lepiej w stosunku do klientów ale już niewiele brakuje jej do podobnego zachowania jak P. Magda. Zkąd bierzecie tak okropne osoby do pracy, podając talerze na stół praktycznie je rzucają. Nie słychać słowa proszę. Przecierz nie muszą tu pracować jeśli ta praca nie sprawia im przyjemności. Na pewno nie dodają apetytu klientom ani uroku temu miejscu.Pozdrawiam.

Mrosowska 2001
@Li

Obsługa faktycznie jest okropna a wiem co mówię bo miałam okazję tam pracować. Sama szefowa jest arogancka, P.kucharka przy kości to był wredny(usunięte przez administratora). Wszystkie panie bardzo źle podchodzą do młodych pracowników. Byłam tam jedyny i ostatni raz i był to fatalny błąd . Nie polecam młodym ludziom aplikować na ofertę Pani Ireny bo raczej długo tam nie popracują. Mnie zwolniono po jednym dniu . Jednym słowem jedna wielka żenada.????

Lovelly Nowy wpis

Jedzenie bardzo dobre lecz obsługa niezbyt przyjazna. Miałam sytuację gdzie zamówiłam pierogi ruskie a pod nimi znalazłam małą muszkę

@klientkaaaa Nowy wpis

Jest mi bardzo przykro, jedzenie pyszne ale Pani tęga z Różowymi włosami(chyba właścicielka) wprowadza taka atmosferę że człowiek nie wraca na dziękuję nie Odpowie proszę , na dzień dobry również milczy, czasy takie że klient nasz Pan a tutaj obsługa odpycha klienta mimo dobrego jedzenia.

Li

Jan
@Li

Już wcześniej zgłaszano słabe zachowanie i brak szacunku, ale to raczej do pracowników. Nikt jeszcze nie chwalił jedzenia, to jakaś nowość. Ciekawe, czy pracownicy mają darmowy posiłek? Może te kelnerki głodne są i dlatego takie złe. Wiadomo, że jak człowiek głodny to zły. A może chodzi o ten brak szacunku do nich, o którym wspominano? Obowiązków podobno dużo, a wypłaty jakie też nie wiadomo. Tylko zgadzam się, że niepotrzebnie odreagowują na klientach.

Slawek
@Li

Ooo i tutaj potwierdzenie mojej opinii o zapasionej pracownicy tak jakbysmy jej przykrosc robili wkladajac kase do kieszenii

Alicja
@Slawek

Właśnie czytałam Twoją opinię i chyba nie czaję, bo skoro zostało Ci 6 abonamentów a był 19 maj jak to pisałeś a miałeś ważne do czerwca to przez maj nie mogłeś tych 6 wykorzystać? Bo tak to traci ważność z dniem 1-ego czerwca, tak?

Mrosowska 2001 Nowy wpis

???? babcia Nowy wpis

Jest to wiadomo ciężka praca.Potrawy są świeże staranne czysto podane i smaczne.Dziewczyny się uwijają w tępie .Sama pani kierownik każdego dnia robi doskonałe pierogi równiutkie smaczne,oraz osobiście robi zaopatrzenie w warzywa.Dziewczyny są zwinne pracowite i mają być prawo przemęczone mieć dni lepsze i gorsze.BARDZO DBAJĄ O CZYSTOŚĆ I SMAK.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Bar Irena Irena Godula rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku POMOC KUCHENNA?

Jak można komuś oferować takie zarobki w dzisiejszych czasach?ogłoszenie o pracę (usunięte przez administratora)

Helena
@Anna

Tzn jakie zarobki, bo ja nic nie wiem?

Il

Jedzenie dość dobre ale obsługa odpychająca. Kelnerki to mruki, antypatyczne. Zwłaszcza P. Magda - podając tacę z jedzeniem praktycznie nią rzuca na stół bez zachęty smacznego czy proszę. Przecież zawsze można zmienić pracę.

Alicja
@Il

Bar również. ;p A tak serio to dziwne, że tak się zachowuje w sumie to była jednorazowa akcja czy często tu jadasz i tak się działo? Czyli według Ciebie nikt z obsługi nie jest tu miły?

Slawek

Witam to co mnie spotkalo dzisiaj w barze po wieloletnim uczesczaniu malo powiedziane ze nie elegancko i nie pro-klientowo zalatwione przez "GRUBĄ"panią stojaca za lada/chyba jakas wlascicielka/ A mianowicie Wykupilem pod koniec marca abonament i bedac ostatnim razem zapytalem b.milej pani ktora wtedy obslugiwala/byla to inna osoba niz dzisiaj chyba pracownica/ile czasu mam na wykorzystani pozostalych obiadow i padla odp ze do czerwca No i coz niespodzianka dzisija od niemilego "GRUBASA" Najpierw wyjasnianie ze abonament jest wazny 2 miesiace a potem po moim zapytaniu skoro kupilem na koniec marca to powinien byc jeszcze wazy padlo haslo to prosze pokazac paragon kpina zeby tak traktowac klientow zeby nie doszlo do wypowiedzenia sie co mysle o tym dziadostwie zostawilem 6 abonamentow i kulturalnie opuscilem niekluturalne miejsce.takze zuzylem 4 z 10 abonametow gdzie obiad wyszedl mnie jak w Mariocie szkoda tylko ze warunki i potrawy nie do porownania

Klaudia

Czyli dzien próbny jest także opłacony, tylko mniejsza stawka tak?

Rose123

Moja siostra przepracowała tam 8 godzin i dostała nie dość że za to marne 50 złotych to Panie powiedziały że nie szukają jednak nikogo do pracy obiecywały że zatrudnia i było to tylko na 1 dzień moja siostra zmywała tam naczynia obierała była na kateringu i dużo innych rzeczy nie wyobrażam sobie jak można tak traktować drugiego człowieka obiecały że podpiszą umowę pod koniec dnia pracy tak się nie stało tylko ją wykorzystały bo jest młoda osobą która dopiero zaczyna pracę i dorosłość jak tak można to chamskie mówiły też że dadzą jej obiad że będzie mieć zapewniony a nie dały jej go wcale same jadły zero szacunku do pracownika nie polecam nikomu zmarnują tylko wasz cenny czas

Kiśka
@Rose123

Zachowanie kelnerki ktora lata do kuchmi po dania ktore wymagaja dosmazenia na patelni jest skandaliczne haos robi wolół mowiac ze klient sie wkurza czeka pol godziny nerwową atmosfere wprowadza wusza wydania nie dopieczonego miesa lub watroby potem leci na kuchnie i wine zwrotu zwala na kucharza kto to smarzyl jest surowe w srodku rece umywa choc cwanie zagrywa

Aleksa

Chamskie zachowanie nie szanują nikogo nie polecam!

Ciekawy

Witam jak sie5 pracuje w tym barze? Jaka jest atmosfera pracy?

As

Beznadziejna obsluga hamskie zachowanie i brak kompetencji do prowadzenia gastronomii zamawiasz jedno dostajesz cos innego podanie jedzenia jak psu raczej rzucenie nie polecam tego lokalu

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Irena Irena Godula - Koszalin

• Jak się pracuje w Bar Irena Irena Godula?

Zobacz opinie na temat firmy Bar Irena Irena Godula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bar Irena Irena Godula?

Bar Irena Irena Godula
  • Szymanowskiego 16