Opinie o Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio w Sporysz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio w Sporysz

Były pracownik Nowy wpis

Ludzi do pracy za mało, pracowanie za dwóch to norma. Zmiany glownie 12-godzinne bez żadnej przerwy. Nawet jak akurat wyjątkowo jest mały ruch i nie ma co robić, to broń boze zrobić sobie 5-minutowa przerwę bo szefostwo dostanie białej gorączki. pożądanym zakładem tego nazwać nie można.

Joanna Nowy wpis

Nikt w zajezdzie Ostoja po 12h nie pracuje Poza tym przerwy są a szefowa i szef w sezonie jak i po sezonie pracują razem z pracownikami.

Jakie są mocne strony pracodawcy Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio?

Jak wygląda praca na stanowisku Kelner? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio?

Joanna Nowy wpis

Proszę pytać pracodawcę i pracownikow

Zajazd wygląda zachęcająco, chyba zatrzymam się w drodze do rodziny w tym miejscu. A jak obsługa? Co warto zamówić ?

@Monika

Polecam Zajazd Ostoja z czystym sumieniem. Jedzenie pyszne i bez konserwntow.Polecam żeberka,i ozorycw sosie chrzanowym,karkówka tez jest super.Generalnie wszystko pyszotka

Artur
@Joanna

Czyli kochania dobra. Pracuje tu jakiś uznany kucharz? Specjalizują się w kuchni polskiej czy można zjeść coś np. włoskiego?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tadeusz

Od wielu lat jadąc na trasie Bydgoszcz - Koszalin i odwrotnie (kilka razy w roku) ZAWSZE wstępuję do Zjazdu aby zjeść smakujący mi posiłek. Często jedziemy i zatrzymujemy się w kilka samochodów. Zawsze jadąc do Bydgoszczy zamawiam chleb dla siebie (żytni i dla rodziny wieloziarnisty), Tak tez 08.10. 2022 zamówiłem chleby na dzień odbioru 15.10.2022 r. Wieloziarnisty był ciepły, a mój żytni lodowaty. Jakoś to mnie nie zaniepokoiło. W domu po doprowadzeniu do normalnej temperatury okazało się, że był nie do zjedzenia. Aby go przekroić musiałem używać noża piłki, Skórka, mająca twardość skorupy orzecha w ogóle nie dała się zjeść. Ubolewam, że komuś kto wielokrotnie był gościem Zajazdu, wielokrotnie kupował chleb sprzedano takiego gniota, który najprawdopodobniej przeleżał w zamrażalniku wiele dni, Pisze na tej stronie bo mam nadzieję, że ktoś z Zajazdu wyjaśni mi przyczynę takiego potraktowania klienta. Zastanawiam sie czy nie wstawić tej inforamcji w opiniacg o Zajeździe aby ostrzec ewentualnych nabywców lodowatego chleba.

Czy Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio zapewnia kartę multisportu?

Joanna

Mysle ze najlepiej skontaktować się bezpośrednio z właścicielem zajazdu.Z tego co wiem to bardzo dobry pracodawcą,który jako jeden z nielicznych utrzymał swoich pracowników w czasie kryzysu w zeszłym roku.To pracodawcą który dba o swoich pracowników jak nikt inny tzn robi paczki na święta,funduje urlopy pracownikom,zabiera do kina itd.Wpis który był przez jakiegoś niby pracownika to kłamstwo i zwykły hejt za pewne napisany przez konkurencyjna firemke która nie ma szans z tak dobry zajazdem jakim jest Zajazd Ostoja Ale jak to mówią karma wraca.Wiem że to rzetelny pracodawcą i uczciwy

Dominika
@Joanna

Czy wie Pani na jaką umowe może liczyć pracownik? :)

@Dominika

Proszę o kontakt z pracodawca

Sylwia
@Joanna

Czemu? No przecież po to istnieje to forum by dyskutować o warunkach pracy :) Nikt w ciemno nie wyśle CV.

@Sylwia

Tak zgadza się ,ale rzetelna dyskusja a nie podszywanie się osób z konkurencji i oczernianie tylko dlatego że komuś wiedzie się dobrze Pracownicy są tam po ponad 10 i 20 lat.Gd6by było tak źle to raczej by nie pracowali Prawda????

Ilona
@Joanna

Dokładnie tak! Tak długi staż zdecydowanie o czymś dobrym świadczy. Ja to bym konkurencją się nie przejmowała, bo skoro mają dużo do "powiedzenia" to tym bardziej świadczy o potencjale firmy. ;) Ludzie po prostu się przyzwyczaili do zdobywania informacji właśnie z forum, dlatego tak wypytujemy. Czyli na jakieś jeszcze inne pomocne i ciekawe informacje dla kandydatów nie ma już za bardzo co liczyć tutaj? :(

@Ilona

Mysle ze najlepiej pytać u źródła czyli u pracodawcy

@Joanna

A Pani pracuje u siostry i szwagra, czy też z troski o nich pilnuje tego forum? Bo tak to już jest, że szuka się informacji, zadaje pytania i z reguły - przyznaje, że nie zawsze - jeśli się rzetelnie prowadzi działalność, szanuje klientów i pracowników, to nie ma się czego wstydzić. Również w gestii szczegółów, dotyczących warunków zatrudnienia, rodzaj umowy, podejścia kierownictwa do zatrudnionych, czy wysokość wynagrodzenia. Może warto więc w odpowiedzi podać te informacje?

@Paweł

Warto rozmawiac z wlascicielami

Nie polecam. To cyrk nie praca.(usunięte przez administratora) Zostawanie po godzinach to norma. Odkrajanie splesnialych części warzyw też. Gotuj! (usunięte przez administratora). Podłoga myta domestosem. Między jedzeniem. W wyparzarce pleśń. Sanepid powinien to zamknąć dawno. W pracy zimno (usunięte przez administratora) Nigdy więcej. ! Kuchnią tego nie nazwę! W domu mam większą. A remont chyba mieli 30lat temu. Nigdy nie wiesz kiedy skończysz. Jak wyjdą klienci. I nikt ci za to nie zapłaci.

Joanna

Co za bzdury?tam z tego co wiem nie ma kierowniczki ktora pensje wypłaca Za kłamliwe opinie i oczernianie grożą kary

Urszula
@Joanna

a Pani broni tej firmy jako wlasciciel czy jako pracownik ?

@Urszula

A Pani pyta jako kto?konkurencja czy kto?

Urszula
@Joanna

czytelnik szukający pracy i wiarygodnej wypłacalnej firmy, może być ?

@Urszula

To proponuje skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą A dla Pani wiadomości to zajazd mojej siostry i jej męża. Dlatego 8ch bronie bo wiem jakimi są pracodawcami i ludźmi

Jolanta
@Joanna

dołączę do dyskusji, bo widzę że tu się robi nerwowo. Może pani da znać siostrze że warto się aktywizować na takich forach i odpowiadać rzetelnie potencjalnym pracownikom? ja na przykład chciałabym wiedzieć czy faktycznie nadgodziny są niepłatne?

@Jolanta

Zainteresowana osoba powinna osobiście skontaktować się z pracodawca jeśli jest zainteresowana pracą a nie pisać na forum.Moja siostra chętnie udzieli informacji A co do nadgodzin to wiem ze są płatne Prosze zapytać pracowników którzy pracują ram ponad 20lat Pozdrawiam

Dorota

Jeżeli już się zostaje po godzinach to czy są one wypłacane? I po ile?

Sylwia
@Joanna

Zainteresowana osoba szuka obiektywnych opinii wśród pracowników, a to forum właśnie po to zostało stworzone więc TAK - to właściwe miejsce do dyskusji. Nikt nie będzie pytał pracodawcy bo wiadomo że przedstawi wszystko w samych superlatywach :D

luc57@wp.pl

Jedzenie super ale toalety zostawiają dużo do życzenia . Muszla klozetowa do wymiany natychmiast. Po prostu nie jest to wizytówka tego fajnego lokalu . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio - Sporysz

• Jak się pracuje w Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio?

Zobacz opinie na temat firmy Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio

Zajazd Ostoja Małgorzata Lenio