Opinie o Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż w Halinów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż w Halinów

Niki Nowy wpis

Pracowałam w Megma jakiś czas temu, ogólnie praca jak praca. Za darmo nikomu nie płacą. Szefowa owszem trudna do dogadania, ale zarazem wyrozumiała. Ja osobiście polecam tam pracę, chociaż stawka mogłaby być większa.

13864 Nowy wpis

Atmosfera jest dobra , z Szefowa idzie się dogadać jest - wporzadku . Jest powiedzenie dla tych co narzekają,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , ale wmegmie wcale nie jest tak źle pracuje tutaj od dłuższego czasu i jeśli przychodzi się do pracy to gdzie by się nie poszło za samo leżenie nie zapłacą:-) ja polecam !!!

Weronika Nowy wpis
@13864

A obecne zarobki jak się tu przedstawiają skoro pisali kiedyś o 13 pln? I faktycznie tak jak pisali należy tak skrupulatnie sprzątać, okna myć itp? to po normalnej stawce czy jest coś dodatkowo za takie czynności?

Nie polecam, za małe pieniądze trzeba robić wszystko. Obsługiwać, sprzątać, myć okna. Moim zdaniem praca nie opłacalna, chyba ze w kwestii dorobienia do emerytury na przykład. Szefowa ciężka do dogadania, zależy jaki ma humor w chwili w której zadzwonisz. Firma opóźnia się z wypłacaniem wynagrodzenia.

Natalia
@1233

Hej, wspomniałeś/aś, że są małe pieniądze ale nie dodałeś/aś jakie konkretnie :) Chciałabym więc się dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć w Megmie. Przybliżysz mi chociaż mniej więcej jakie są to stawki? Czy można liczyć na jakieś premie?

Abc Nowy wpis
@Natalia

13 zł netto za godzinę

Zadowolona

Firma dobra dla pracowników więc jeśli ktoś myśli o pracy to polecam!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż?

Abcd

Nie, rozmowa odbywa się w ktorymś ze sklepów.

KL

Negatywne komentarze są wyobraźnią konkurencji i osób pracujących tu pół dnia ,które myślały ,że postoją bezczynnie... także hm.

Ciekawe
@KL

Ja pracowałem dosyć długo 2 lata i z całą stanowczością dobrej opinni nie mam i śmiało mogę powiedzieć trzymajcie się z daleka żeby tam pracować jest dużo lepszych i stabilniejszych zakładów pracy

Bronio

Może ktoś słyszał czy piekarnia potrzebuje piekarza? Jaka jest atmosfera w firmie?

Ktoś

Jeżeli komuś zależy na tym, by w otrzymywać w terminie wynagrodzenie, to od tej firmy niech się trzyma z daleka.

Kaja

Pracowałam w tej piekarni jak chodzi o stawki to zależy jak kto się starał i jak pracował, większość to robiła aby Polska nie zginęła pochodzić, podkręcić się aby się nie narobić i tylko narzekać że mało płaci a za co miał płacić albo premie dawać, za lenistwo.? Połowę pracowników bym zwolniła w tej piekarni. Zawsze trzeba było coś za kogoś zrobić żeby za długo nie pracować. Jako pracodawcy dla mnie ok.

minasz

Nie polecam na początku wydawało się wszystko fajnie a wraz z upływem czasu było coraz gorzej wyzysk.... Najlepiej jeszcze jak by się pracowało za darmo i do upadłego a o pieniądze ciężko się doprosic łaskawcy maja problem z wypłatami jak zarządzać nie potrafią a biuro to totalna porażka co te Panie tam robią i za co biorą pieniądze nie mam pojęcia... Nie polecam w żadnym aspekcie tej firmy... Jakość produktów też jest słaba pozdrawiam

Urszula
@minasz

W jakim sensie mówisz o pracy za darmo? Czy problem z wypłatami mógł być spowodowany przejściowymi problemami finansowymi w firmie? Użyłaś w swojej wypowiedzi słowa "wyzysk". Według definicji wyzysk to występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. Czy na pewno to słowo miałaś na myśli?

Była pracownica

Nie polecam pracy w Megma. Pracowałam w jednym z firmowych sklepów, stawka 10pln/godz i nigdy nie było wiadomo kiedy będzie wypłata opóźnienie ponad 2tyg.

Zuza

Najprostszym sposobem na rozstrzygnięcie sporu dotyczącego nie terminowych wypłat byłoby zgłoszenie sprawy do inspekcj pracy. Pragnę zauważyć że za to przewinienie pracodawcy grozi grzywna od 100 do 30000 zł.

Mirosław

@anonymous, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Oskarżenia o korupcje i obrażanie osób trzecich nie jest zgodne z regulaminem forum i warto mieć to na uwadze. Jak rozumiem odpowiadał Ci system wypłat tygodniowych? Być może zniwelowano go ponieważ nie odpowiadał on większości pracowników? Co oprócz warunków finansowych jest ważne by czerpać satysfakcje z pracy?

Kiedyś w tej piekarni było dobrze płacił tygodniowo A teraz jest klęską i stara się żeby było dobrze ale u to nie wychodzi.

Do chleba robia po 8 godzin Góra do 9 godzin zarobią na miesiąc 2200 do 2350 zlotych do ręki i wypłatą z 10 dni z opóźnieniem A nawet dłuższym opóźnieniem bo pracodawca nie wie kiedy będzie miał na wypłaty bo źle zainwestował i wpadł w duże dlugi

Tam jest korupcja inni mają więcej na godzinę a inni mniej ,ktoś kto robi więcej lat ma mniej niż ten co robi krócej ,pracodawcy nie ma co wierzyć że da podwyżki i tak słowa nie dotrzyma

Mało płaci 10 zł plus 10 / premiera dużo Ukraińców tam robi A kajzerki mają brzydkie

Dawno nie było podwyżki pensji

Mirosław

@Pracownik, czy rzeczywiście wynagrodzenie było wypłacane zawsze z opóźnieniem? Czy to dotyczyło wszystkich pracowników? Może warto było porozmawiać na ten temat z pracodawcą, czy próbowałeś? Jak oceniasz inne aspekty pracy w firmie Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób i Sprzedaż? Czy dobrze Ci się współpracuje z resztą zespołu? Czy to duża piekarnia?

Omijajcie tego pracodawcę z daleka o wynagrodzenie trzeba się upominać i zawsze z opóźnieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż - Halinów

• Jak się pracuje w Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż?

Zobacz opinie na temat firmy Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż?

Grabowska Grażyna Piekarnia Megma Wyrób I Sprzedaż
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Okuniewska 15
    05-074 Halinów