B. J. B. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Oddział

Słupsk

Opinie o B. J. B. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Oddział

Pan Przemek

Nie polecam. Duzo obciazen pienieznych, oboz roboczy, zla atmosfera lipne zarobki.

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy B. J. B. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Oddział mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o B. J. B. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Oddział - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B. J. B. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Oddział