Frugo Hurtownia Owocowo-Warzywna Grzegorz Hryniewicki

Ełk

Opinie o Frugo Hurtownia Owocowo-Warzywna Grzegorz Hryniewicki

Anonim

Pracuje w Firmie Frugo już prawie 2 lata jeszcze nigdy nie słyszałem żeby szef komuś nie zapłacił Zawsze jako pracodawca wywiązywał się z tego co obiecywał a ty baranie z prostek który masz bardzo poważne problemy z matematyką nie potrafiący nawet dodać i odjąć Złodzieju piszesz takie głupoty Powinien Ciebie od razu pogonić z Firmy jak złapał cię na złodziejstwie Burakiem (usunięte przez administratora) i PGROWCEM to jesteś ty.

nikodem

Wlasciciel pracownikow traktuje jak swoja wlasnosc jak niewolnikow.Jest nieslowny zarobki realne niecale8 zl h (dokladnie 7,5)mialo byc inaczej,NIE POLECAM tego buraka jako pracodawcy nikomu..

nikodem
@Rysia 03.01.2018 08:27

Naprawde placi to co napisalem,obiecal inaczej idz przekonaj sie..Tam ciagla rotacja ludzi.nerwowa,Nawet przerwa sniadaniowa zakazana ,pijesz kawe i pracujesz to fakt.

Kosmopolita
@nikodem 31.12.2017 05:40

Taaa a potem płaczą w Tv o tym jak to nie ma komu robić w firmach... Wróciłem do Ełku po kilku latach nieobecności i widzę że niewiele się zmieniło... Wolę pół roku za granicą jeździć niż tutaj cały rok... Za pół roku z kat C i tak za granicą zarobię więcej niż tu przez rok... A ełccy byznesmeny niech dalej szukają... I dalej kasę na ogłoszenia na olx wydają.... Frugo musiało już z 1000zl na to wydać w 2017.... No i wątpię aby pan właściciel zdawał sobie sprawę z tej strony....

Maniek

Nie tak ostro zostałeś zwolniony z tej firmy za nie uczciwe interesy Właściciel firmy jest bardzo w porządku jest przede wszystkim słowny i wypłacalny wszyscy w tej firmie pracują legalnie nie ma takiej osoby która pracuje tam na czarno Pozdrawiam.

nieznajomy

Nie polecam buc jakich mało odradzam a umowa to ściema bierze na czarno polecam wszystkim odpowiednim organom sprawdzenia tego czy wszyscy pracują tam legalnie

anonymous

Okropne huj z takim właścicielem firmy traktuje ludzi jak bydło nie polecam tego pana najgorsze bagno w Ełku odradzam nawet zatrudniania się w tej firmie , jest niesłowny nierzetelny ,i wszyscy pracownicy robią tam na czarno w większości tylko kilku jest legalnie zatrudnionych

Zostaw opinię o Frugo Hurtownia Owocowo-Warzywna Grzegorz Hryniewicki - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frugo Hurtownia Owocowo-Warzywna Grzegorz Hryniewicki