Frugo Hurtownia Owocowo-Warzywna Grzegorz Hryniewicki

Ełk

Opinie o Frugo Hurtownia Owocowo-Warzywna Grzegorz Hryniewicki

Maniek

Nie tak ostro zostałeś zwolniony z tej firmy za nie uczciwe interesy Właściciel firmy jest bardzo w porządku jest przede wszystkim słowny i wypłacalny wszyscy w tej firmie pracują legalnie nie ma takiej osoby która pracuje tam na czarno Pozdrawiam.

nieznajomy

Nie polecam buc jakich mało odradzam a umowa to ściema bierze na czarno polecam wszystkim odpowiednim organom sprawdzenia tego czy wszyscy pracują tam legalnie

anonymous

Okropne huj z takim właścicielem firmy traktuje ludzi jak bydło nie polecam tego pana najgorsze bagno w Ełku odradzam nawet zatrudniania się w tej firmie , jest niesłowny nierzetelny ,i wszyscy pracownicy robią tam na czarno w większości tylko kilku jest legalnie zatrudnionych

Zostaw opinię o Frugo Hurtownia Owocowo-Warzywna Grzegorz Hryniewicki - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frugo Hurtownia Owocowo-Warzywna Grzegorz Hryniewicki