Opinie o Kancelaria Prawna Solace w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Solace. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna Solace na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Solace w Gdańsk

Joanna11

Mój mąż poważnie ucierpiał podczas wypadku przy pracy na budowie. Prawnicy udzielili nam pomocy prawnej w szerokim zakresie i dzięki kancelarii Solace udało się dostać odszkodowanie.

Moja współpraca z kancelarią Solace przebiegła bardzo pomyślnie. Prawnicy tu pracujący okazali się być bardzo konkretni, widać że posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w swoim zawodzie. Wszystkie kwestie prawne zostały mi przedstawione w sposób zrozumiały i dostępny. Sprawa zakończyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.

Na stronie firma pisze, że dla najlepszych pracowników przewidziane są nagrody takie jak np. wyjazdy zagraniczne. Czy komuś udało się zdobyć takie wyróżnienie?

Agent
@Ewa

Tak. Są wycieczki są nagrody. Ludzie którzy dają źle wpisy to są ludzie z konkurencji

JFK

Firma TRAGEDIA! Żadnego szacunku dla wieloletnich współpracowników - ROZBIJAJĄ SAMI STRUKTURY AGENCYJNE, (usunięte przez administratora) W dodatku sprawy leżą odłogiem po kilka, a czasami kilkanaście miesięcy. Okłamywanie Klientów i Agentów o tym, co jest w sprawach na porządku dziennym. Może kiedyś firma z wielkimi ambicjami, a dzisiaj? (usunięte przez administratora) Zero rzetelnych informacji. Po kilku latach pracy nie można nawet liczyć na przyznanie się do winy. (usunięte przez administratora)Nikomu nie polecam! Wszystko fajnie dopóki robisz, a jak tylko odezwiesz się, że coś Ci nie pasuje - wydymają Cię bez litości. Trzymać się z daleka!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Prawna Solace? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
Joanna

1.zero informacji na jakim etapie jest sprawa, o jakiej wysokości odszkodowanie wnoszą 2.żeby otrzymać odpowiedź na maila trzeba go wysyłać dzień w dzień przez 2 tyg aż łaskawie ktoś odpisze 3.osoba, która zajmowała się moją sprawą nie dopilnowała dokumentów, później obiecywała złote góry nie robiąc absolutnie nic 4.odradzam,sama zrezygnowałam-jest mnóstwo dróg, którymi samemu można działać w walce z ubezpieczycielem - na pewno jest to więcej niż robi ta firma 5. Śmiech na sali - dziwnym "zbiegiem okoliczności" zaraz po dodaniu opinii otrzymałam przeprosiny od (usunięte przez administratora) - po 2 miesiącach milczenia sumienie nawołało go do ludzkiej przyzwoitości. Jestem prawie wzruszona. Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad ich usługami mogę podzielić się całym materiałem z wymiany mailowej z kancelarią. (priv joannat26@interia.eu) by rozwiać wątpliwości. (usunięte przez administratora)

Pisanie o konkretnych osobach po imieniu czy nazwisku jest trochę nie w porządku. Nie do końca rozumiem, czy jesteś pracownikiem czy klientem Solace. Masz jakieś doświadczenie z pracą w tym miejscu?

Inicjały to już dane konkretnej osoby - jesteśmy na forum publicznym - piszę to czysto informacyjnie. Jednak jeśli nie pracujesz w Solace to nie mam więcej pytań. Mam nadzieję, że Twoja sprawa pozytywnie się zakończy. Interesują mnie opinie jedynie pracowników. Jest ktoś, kto pracuje u tego pracodawcy? Jak relacje z przełożonymi?

klient

Witam . Trafiłem tu przypadkiem przeglądając przyszłego pracodawce.Kancelaria Solace obsługiwała mnie i moja rodzinę .Stracilismy bliską osobe w wypadku i Solace pomogło nam po innym pełnomocniku który jak sie okazało nic poza napisaniem pisma do ubezpieczalni nie robił.Jestesmy zadowoleni jak została poprowadzona sprawa.Może ktoś oczekuje codziennego kontaktu ale nie to jest najwazniejsze,my byliśmy min raz w miesiacu informowani co dzieje sie w sprawie co bedzie robione itp.Sprawa zakończyła sie bardzo wysokimi wyrokami . Jerzy Chojnice.

Podpowiedzcie mi czy kancelaria potrzebuje może młodych aplikantów, jaka atmosfera?

Artur
@Piotr

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/solace-sp-z-o-o,20276 znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego. Jeśli chodzi o posadę dla aplikantów to powinieneś skontaktować się bezpośrednio z kancelarią i dowiedzieć się, czy są takie możliwości. Napisz jeśli się czegoś dowiesz.

Piotr klient

Porażka 11 miesięcy prowadzą(zciemniają)moja sprawę nic nie robią zero kontaktu nie polecam.

Jk

Kancelaria.poprowadzi.proste.sprawy.z.gory.wygrane.ktore.mozna.samemu.zalozyc.Powazna.sprawa.to.ryzyko.

Emilia

Firma Solace jest zespołem prawników specjalizujących się w odszkodowaniach. W 2009 roku rozbudowali kancelarię i dla wygody ich klientów stworzyli sieć mobilnych przedstawicieli, dzięki którym działają na terenie całego kraju. Nic zatem dziwnego, że chcą zasilić swój zespół o nowych pracowników. Proponuję, żebyście odwiedzili ich witrynę: https://www.solace.pl/praca-odszkodowania/ Tam znajdziecie wszelkie informacje, które dotyczą każdego etapu rekrutacji. Czy zatem znajdzie się tu osoba, która zaryzykuje i wyśle tam swoje CV? Dajcie znać, co tym sądzicie!

Bartosz

Warto związać się z Solace. Nasi zaangażowani przedstawiciele zaczynali pracę w odszkodowaniach jako dodatkowe źródło dochodu. W tej chwili odszkodowania to ich jedyne źródło dochodu. Ci którzy pracują sami zarabiają średnio kilka - kilkanaście tysięcy miesięcznie,a te osoby które mają swój zespół nawet po kilkadziesiąt tysięcy. Mówię tu oczywiście o osobach zaangażowanych i aktywnych, od siedzenia w domu na fotelu jeszcze nikt się nie dorobił. Oprócz wynagrodzenia prowadzą biura które opłaca kancelaria ,oraz za wyniki otrzymali pieniądze na opłacenie leasingu samochodów wysokiej klasy. Wydaję mi się ,że warto!!! Osoby mające doświadczenie zapraszam do kontaktu. Bartosz mail: b.wronski@solace.pl

ktoś
@Bartosz

praca na samej prowizji, brak podstawy. Tak samo jak traktują pracownika, traktują klienta. Są dużo lepsze firmy zapewniające szkolenia, wiedzę, sprzęt, samochód i podstawę. Z Solace na pewno nigdy bym nie podjął współpracy

kleo

Witam moją sprawie prowadzi firma Spłacę i jest też druga firma odszkodowawcza która reprezentuje moją siostrę. Naprawdę nie wiem jak mogę wypowiedzieć się o Solace sprawa o zadośćuczynienie dopiero się rozpocznie​ ale tak naprawdę nie czuję już się​pewnie. Nie reprezentowali nas w sądzie rejonowym jak był proces o ukaranie winnego wypadku , mojej siostry pełnomocnik był na każdej rozprawie. Nie było nikogo w sądzie apelacyjnym , pełnomocnik mojej siostry był dlatego dowiedziałam się o utrzymaniu wyroku .teraz do tej pory nie znam terminu mojej rozprawy a u mojej siostry już ze 2 miesiące temu się zaczely

niezadowolona
@kleo

Nie reprezentowali w sądzie bo to dodatkowo płatne. Za "reprezentowanie" w sprawie karnej, gdzie tak na prawdę nie mieli co robić, dali aplikanta który nie znał sprawy i nie miał doświadczenia wzieli 7600. Na sprawie aplikant siedział, rysował w notatniku pieski i kwiatki, nie odezwał się słowem. Zero doświadczenia, brak zaangażowania, brak wsparcia, zero totalne. W sprawie zadośćuczynienia za wypadek zrobili jeszcze mniej za co też chcą pieniędzy. Nie polecam, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!

Jarek

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Zuza

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje, może coś wiecie?

@Zuza

Pani Zuzanno. Prowadzimy rekrutację. Proszę o wysłanie swojego CV na adres email: b.wronski@solace.pl

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Cezary

Panie Czarku. Prowadzimy rekrutację. Proszę o wysłanie swojego CV na adres email: b.wronski@solace.pl

Rozczarowana

jest prowadzona moja sprawa , muszę pisac do nich po kilka e-mailow zeby się dowiedzieć jak się sprawy mają, czasem i to nie pomaga bo odpowiedzi nie ma .na omówiony telefon czekam 2 miesiące: D (miał być za tydzien). przestaje mi się podobac ta kancelaria. Rozważam o zakonczeniu współpracy z solace

@mario bros, skąd wiesz, że ten dział nie jest pisany przez prawnika? Na forum dzielimy się tylko sprawdzonymi i rzetelnymi informacjami. Zgodnie z tym co jest zawarte na stronie internetowej można złożyć CV do Solace na stanowisko, które się preferuje https://www.solace.pl/praca-odszkodowania/#pierwszy-raz-w-odszkodowaniach Na forum pojawiły się wpisy odnośnie rozmów rekrutacyjnych z tego co widzę. Jednak dobrze by było jakby ktoś z użytkowników forum napisał bardziej szczegółowo na temat rekrutacji. Z ilu etapów się składa? Jak są sprawdzane umiejętności oraz predyspozycje kandydatów? Napiszcie też coś odnośnie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.

mario bros
@Marta

@Marta jeżeli ten dział jest pisany przez prawnika, to wyjaśniałoby to dlaczego w naszym kraju istnieje tak duża niechęć ze strony potencjalnych Klientów do tego zawodu. W tekstach na stronie roi się od błędów językowych i stylistycznych, nie wspomnę o literówką. TO NIE JEST JEDNAK NAJGORSZE. W artykułach występuje wiele błędów merytorycznych, np.: - nie istnieją umowy na życie, tylko polisy na życie, - w przypadku umów ubezpieczenia nie ma pokrzywdzonych, tylko ubezpieczeni, nie wypłaca się zadośćuczynienia, a świadczenie/odszkodowanie - art. 189 kp.c. nie jest podstawą żądania sporządzenia przez pracodawcę protokołu ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy - orzecznictwo nie jest praktyką prawa, zaś wykładnią operatywną przepisów prawa I WIELE INNYCH KWIATKÓW, które można wymieniać w nieskończoność. To bardzo miłe, że pracownicy firmy tak uważnie śledzą to forum i w niedostrzegalny wręcz sposób próbują ratować treści sporządzane przez "prawników" firmy.

mario bros

Jeżeli sprawy prowadzą i agentów szkolą tak jak ich dział "prawnik radzi" na stronie internetowej, to życzę powodzenia wszystkim potencjalnym pracownikom. Ten dział na bank nie jest pisany przez prawnika hahahaha, błędy chyba każdego rodzaju, od prawa po język polski, zapraszam do lektury, zabawne doświadczenia: https://www.solace.pl/prawnik-radzi/

Łodź

Rok temu zgłosiłem się do pracy jako przedstawciel. Otrzymałem informacje dotyczącą pracy która mi na początku nie odpowiadała ale po rozmowie z osobą która się ze mną skontaktował dopiero zrozumiałem specyfikę tej pracy.W tej chwili dalej pracuję jako przedstawiciel handlowy ale z dodatkowej pracy w odszkodowaniach moje zarobki wynoszą tyle samo co z pracy na etacie a zarabiam ok.5000zł. Mogę tylko polecić.

Zbigniew

Witam. Aktualnie korzystam usług Firmy... i puki co jestem bardzo zadowolony. Nie mogę nic złego napisać w kwestii zaangażowania,profesjonalizmu itp. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Solace - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Solace?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Solace tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Solace?

Kancelaria Prawna Solace