Opinie o Polskie Centrum Mediacji w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polskie Centrum Mediacji. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polskie Centrum Mediacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Centrum Mediacji w Warszawa

Zibi Nowy wpis
Inne

Wydają bez weryfikacji wszyskim uprawnienia do mediacji. Świetny biznes mają gdzieś, że pod tą przykrywką działają (usunięte przez administratora)

Olga Nowy wpis
Inne

Powiedzcie jak przebiega rekrutacja do firmy i na co należałoby zwrócić szczególna uwagę chcąc aplikować?

gowork Nowy wpis

Michał i Tomasz powyżej ta sama data, godzina komentarza i adres IP.

Michał Nowy wpis

Właśnie jestem po szkoleniu w PCM pełwn profesjonalizm i praktyka. Kończyłem w kilku innych firmach i ta jest majlepsza.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polskie Centrum Mediacji. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Tomasz

Pewnie bywa różnie ja trafiłem na świetną parę mediatorów. Byłem ofiarą wypadku i byłem bardzo ważny ma mediacji moja sprawa była ważna. Bardzi polecam bo bardzo po ludzku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
CHIP

Nie polecam szkolenia na mediatora.Prowadzący reprezentowali bardzo niski poziom przygotowania, a materiały to nieporozumienie.Straciłem tylko pieniądze.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
BRAD

To prawda, że mediacje prowadzą dwie napastliwe kobiety.Jako facet byłem bez szans. To chyba jakieś nieporozumienie, żałuję, że się na to zgodziłem.Poczytałem potem na temat mediacji i to co zaprezentowane było przez panie z PCM ma się odwrotnie do tego jak powinna być prowadzona mediacja.Poziom był żenujący.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ALF

Nie polecam szkoleń w PCM.Są na bardzo niskim poziomie i tak skonstruowane, aby "złapać" klienta na jak największą ich ilość.Niestety ilość i tak nie przekłada się na jakość...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
poszkodowana

Mediacje w tym centrum to kompletne nieporozumienie. Dwie Panie, które prowadzily moje mediacje, choc nie powinny, stawaly w roli adwokata i to oskarżonego! Choc nie znaly sprawy z akt sądowych, bo nie miały do nich dostępu, to stosowaly personalne uwagi i poddawaly w wątpliwość to co mówię. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU. Sprawę w sądzie wygrałam na pierwszej rozprawie - sąd nie miał żadnych wątpliwości co do winy oskarżonego. Do wszystkich pokrzywdzonych - unikajcie tego centrum, bo przypłacicie to tylko nerwami.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mediacje

Polskie Centrum Mediacji na tle innych organizacji mediacyjnych jest profesjonalistą, prowadzi szkolenia na bardzo wysokim poziomie, jest członkiem międzynarodowych orgaizacji mediacyjnych, ma najwięcej przeprowadzonych mediacji w Polsce.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
M

A na jakiej podstawie wyrażasz taką opinię?

glieder

(usunięte przez administratora) Zastanów się dobrze zanim zaczniesz współpracować i wpłacisz coś na konto tego stowarzyszenia.

mediacje

Polskie Centrum Mediacji na tle innych profesjonalnych stowarzyszen i instytucji szkoleniowych i mediacyjnych ma ocenę mierną.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Centrum Mediacji - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Polskie Centrum Mediacji
Przejdź do nowych opinii