Polskie Centrum Mediacji

Opinie o Polskie Centrum Mediacji

gowork

Michał i Tomasz powyżej ta sama data, godzina komentarza i adres IP.

Michał

Właśnie jestem po szkoleniu w PCM pełwn profesjonalizm i praktyka. Kończyłem w kilku innych firmach i ta jest majlepsza.

Tomasz

Pewnie bywa różnie ja trafiłem na świetną parę mediatorów. Byłem ofiarą wypadku i byłem bardzo ważny ma mediacji moja sprawa była ważna. Bardzi polecam bo bardzo po ludzku.

CHIP

Nie polecam szkolenia na mediatora.Prowadzący reprezentowali bardzo niski poziom przygotowania, a materiały to nieporozumienie.Straciłem tylko pieniądze.

BRAD

To prawda, że mediacje prowadzą dwie napastliwe kobiety.Jako facet byłem bez szans. To chyba jakieś nieporozumienie, żałuję, że się na to zgodziłem.Poczytałem potem na temat mediacji i to co zaprezentowane było przez panie z PCM ma się odwrotnie do tego jak powinna być prowadzona mediacja.Poziom był żenujący.

ALF

Nie polecam szkoleń w PCM.Są na bardzo niskim poziomie i tak skonstruowane, aby "złapać" klienta na jak największą ich ilość.Niestety ilość i tak nie przekłada się na jakość...

poszkodowana

Mediacje w tym centrum to kompletne nieporozumienie. Dwie Panie, które prowadzily moje mediacje, choc nie powinny, stawaly w roli adwokata i to oskarżonego! Choc nie znaly sprawy z akt sądowych, bo nie miały do nich dostępu, to stosowaly personalne uwagi i poddawaly w wątpliwość to co mówię. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU. Sprawę w sądzie wygrałam na pierwszej rozprawie - sąd nie miał żadnych wątpliwości co do winy oskarżonego. Do wszystkich pokrzywdzonych - unikajcie tego centrum, bo przypłacicie to tylko nerwami.

mediacje

Polskie Centrum Mediacji na tle innych organizacji mediacyjnych jest profesjonalistą, prowadzi szkolenia na bardzo wysokim poziomie, jest członkiem międzynarodowych orgaizacji mediacyjnych, ma najwięcej przeprowadzonych mediacji w Polsce.

M

A na jakiej podstawie wyrażasz taką opinię?

glieder

(usunięte przez administratora) Zastanów się dobrze zanim zaczniesz współpracować i wpłacisz coś na konto tego stowarzyszenia.

mediacje

Polskie Centrum Mediacji na tle innych profesjonalnych stowarzyszen i instytucji szkoleniowych i mediacyjnych ma ocenę mierną.

Zostaw opinię o Polskie Centrum Mediacji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Centrum Mediacji