Opinie o Kancelaria Prawna Solace w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Solace. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna Solace na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Solace w Gdańsk

Aktualnie na ich stronie nie wisi żadne ogłoszenie, ale znalazłem za to takie sprzed roku dla specjalisty ds. administracji i to by mi bardzo odpowiadało. Mogę złożyć cv nawet po roku czasu? Sporo obowiązków jest na słuchawce, więc dajcie znać czy pracuje się głównie na telefonie. Widzę też , że zapewniają rozwój, który prowadzi do awansu. To wtedy na jakie stanowisko można przeskoczyć?

Łukasz M Nowy wpis

Firma godna polecenia z 10 firm z netu najlepsza oferta Super pieniążki szybko na koncie Miła współpraca Szacun .

Ida Nowy wpis

Ktoś wie, o co chodzi z tymi premiami rocznymi? Ile ona wynosi? Właśnie szukają nowej osoby jako Pomoc księgowo – kadrowa. I tam oferują premie roczne, ale no dajcie konkrety. Jak to kasa i czy rośnie rok po roku?

Monika Nowy wpis

Bardzo polecam. Współpraca przebiegła niezwykle sprawnie,komunikacja na najwyższym poziomie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Prawna Solace? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Były aplikant

Jako były pracownik polecam. W porównaniu z innymi kancelariami warunki współpracy są dobre - koleżeńska atmosfera (zawsze można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów), nie ma problemu z ewentualnym wyjściem na zajęcia, elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin (które są normą w innych kancelariach), karta multisport. I co moim zdaniem najważniejsze na aplikacji - można się dużo nauczyć.

Artur
@Były aplikant

Fajnie że tak dobre warunki. Wiesz może czy przyjmują tu aplikantów na staż? Bo rozglądam się za kancelarią która daje takie możliwości.

Aux
@Były aplikant

A może Auxilia?

Zbigniew

W branży jestem 10 lat, Solace to moja 3 firma. Obie zmiany były podyktowane otrzymaniem lepszej oferty. Przychodząc do Solace miałem 70 osobowy zespół zbudowany w poprzedniej firmie. Osobom z którymi pracowało mi się najlepiej zaproponowałem zmianę. Część została, część poszła za mną. Zarówno ja jak i Ci wszyscy ludzie podjęli decyzję, samodzielnie, bez żadnej namowy. To się zdarza, czy to w tej czy innej branży. Nie widzę tu żadnego nieetycznego działania. Jeśli chodzi o klientów, cały czas byli obsługiwani na podobnym poziomie. Dobrzy agenci otrzymują całkiem dobre propozycje średnio raz w miesiącu, i proszę mi wierzyć, zapoznałem się z wieloma. Solace opowiada mi najbardziej pod wieloma względami, ale jeśli coś się złego wydarzy lub inna oferta będzie jeszcze bardziej korzystna (co na chwilę obecną nie jest możliwe) to nie wykluczam kolejnej zmiany, czy wówczas wtedy będę nazwany nielojalnym? przekupnym? czy powiedzie że ktoś mnie zgarnął? wyciął? nie sądzę...

nowy
@Zbigniew

Skoro w Solace sie zatrzymales sposrod 3 firm tzn ze ich oferta jest interesujaca, jestem ciekawy jakie wsparcie dostales z tej firmy? z tego co wiem firma ta nie daje zadnego wsparcia, jesli jest inaczej to mnie popraw, Euco dawalo auta dyrektorom po roku czy 2 pracy, votum nic, DRB tez nic nie daja, a sa firmy jak np Lider z Zielonej Gory co daje nowe auta, paliwo a dla aktywnych otwiera biura do pracy, do tego rozne bonusy na start, a dla managerow tez jakies benefity, prosze o odp, z gory dziekuje

Staywbranzy
@nowy

Błąd w myśleniu albo brak wiedzy. Euco nigdy nie dawało dyrektorom auta po roku czy dwóch. W umowie masz jasno napisane, że auto, to ty bierzesz sobie w leasing i to twój problem, jak je spłacisz. To po prostu taka pułapka, żebyś więcej pracował i gonił swój zespół do roboty. Są super wyniki twojego zespołu, dostajesz kasę na raty od firmy. Nie ma wyników - płacisz sam. Euco chwali się, że ma prawie 20 tys. agentów! A auta posiada około 60 dyrektorów wyższego szczebla! To chyba jakieś 3 promile współpracowników!

Zbigniew
@nowy

Już wyjaśniam. W poprzedniej firmie miałem biuro, jednak nie sprawdziło się, nie wiem jak w innych miastach ale w moim ludzie nie przychodzili z ulicy więc uważam że jest to niepotrzebne generowanie kosztów. Auto ok. jednak dla mnie to tez nie jest wymierne wsparcie. To na czym mi najbardziej zależało to dostałem, czyli: Prawnicy na miejscu. Solace ma podpisane stałe umowy z kancelariami adwokackimi praktycznie w całym kraju. Klient nawet przed popisaniem umowy wie kto go będzie reprezentował, może przyjść do kancelarii i porozmawiać co często przemawia na korzyść. Oczywiście mówię tu głównie o sprawach dużych i śmiertelnych. Telemarketing który dostarcza na bieżąco informację o wypadkach. Pokrywanie kosztów wpisu i zastępstwa (wiem że to się powoli robi standardem, ale nawet do dziś duże kancelarie bronią się przed tym. Zaliczki dla klienta. No i premie dla agenta za wyniki nie są najgorsze. To mi bardzo odpowiada więc tu jestem. Wiem że dla innych korzyścią jest biuro, auto za 200 tyś, i rąbanie spraw na sztukę żeby limity wyrobić, co też wiąże się z różnymi lojalkami itp. Ja jednak lubię chodzić własnymi ścieżkami, niezależnie od nikogo, wtedy moja praca jest najbardziej efektywna. Ale jak wspomniałem to tylko moje skromne subiektywne zdanie.

Gosk
@Zbigniew

Panie Zbyszku niech pan tak nie klamie. Czy pozwala na to pana aumienie. Zajmowaliscie sie moja sprawa. Przyjezdzal pan do nnie,opowiadal jakies tam historie. Jaka to super kancelaria itp.Supet. A to ja ciagle dzwonilam prosilam o kontakt,pyta k am kiedy do mnie zadzwoni mecenas. Ostatnio kilka.miesiecy czekalam,prosilam o zwrot moich dokumentow. A i tak dok.wysylane do ksnvelarii zostaly w solace. Panie Zbyszku czy kasa jest warta tego zeby zamiast pomagac ludziom,robic wszystko nu przeszkadzac. Prosze sie opamietac i.nikrzywdzic juz i tak strasznie pokrzywdzonych,ze z l amanym sercem ludzi.

Sylwia

A może Auxilia?

Były aplikant

Jaka jest umowa w firmie Kancelaria Prawna Solace? Wiecie, czy jako Sekretarka zatrudniają na umowę zlecenie?

Wszyscy pracownicy administracyjni pracują na umowę o pracę. Zachęcamy do śledzenia publikowanych przez nas ogłoszeń i aplikowania, gdy się pojawią :)

wida5

Po dwóch latach, kancelaria zamiast walczyć o odszkodowanie za śmierć Taty z winy szpitala, chciała abym sam zgłaszał do prokuratury i sądu o błędy lekarskie. Na koniec wycofali się po odmowie wypłaty odzkodowania z firmy ubezpieczeniowej szpitala, nie wnosząc do sądu o rozprawę w sprawie winy szpitala, pomimo posiadania wszystkich pełnomocnictw od rodziny, oraz pełnej dokumentacji medycznej.

Beata
@wida5

Nie wiem, jak to dokładnie działa, ale może w niektórych sytuacjach trzeba się stawić samodzielnie? Nie wszystko może załatwić prawnik. Czy dostałeś jakieś wyjaśnienie od pracowników i czy firma zwróciła Ci poniesione koszta, skoro się wycofała?

wida5
@Beata

nie poniosłem kosztów, wszystko odbywało się drogą mailową, poprostu zrezygnowali, bo trzeba było założyć sprawę w sądzie o odszkodowanie a widocznie nie mieli chęci się sądzić ze szpitalem i proponowali abym ja się zajął na własną rękę tą sprawą a poprostu mamy dość szukać winnych, myśleliśmy że kancelaria zajmie się wszystkim, a tak nie było

Ile jest zmian w Kancelaria Prawna Solace?

J

W Solace posiadamy zespół d/s innowacji, który każdego dnia wdraża nowe rozwiązania polepszająca jakość pracy naszych pracowników i współpracowników. Nasza codzienna praca sprawia, że codzienne problemy techniczne, normalne dla wszystkich biur, są rozwiązywane w mgnieniu oka a pomysły pracowników na usprawnianie pracy są analizowane i bardzo często wprowadzane w życie. Naszym współpracownikom oferujemy m.in. pomoc w promocji w internecie. Pomagamy również, w czasie rzeczywistym, naszym klientom jeżeli natrafia na jakiś techniczny problem z którym nie są w stanie sobie samodzielnie poradzić.

Teresa
@J

Na czym dokładnie polega to pomoc w promocji w internecie dla pracowników? Jakie rozwiązania są wdrażane w Solace? :)

Ilona
@J

Chyba chodzi o współpracowników, nie pracowników, a więc pomoc polega na tym, że prawnik współpracujący jest przez Was promowany pod Waszym logo? Moja poprzedniczka chyba nie zrozumiała o co chodzi :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Solace Sp. z.o.o.?

Kancelaria Prawna Solace

Solace nawiązuje współpracę z ludźmi doświadczonymi w branży odszkodowawczej, z wysoką kulturą osobistą, niekaranych, samodzielnych, z dobrą organizacją pracy własnej i wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi. Nasz zespół nastawiony jest na współdziałanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i tworzymy przyjazną atmosferę pracy. Poszczególne warunki do spełnienia mogą różnić się nieznacznie w zależności od stanowiska, na które aktualnie rekrutujemy. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, to śledź aktualne ogłoszenia.

xyz

Kancelaria nie pobiera wstępnych opłat za usługę. Kancelaria jest bardzo profesjonalna, indywidualne podejście do sprawy i zaangażowanie to główny atut prawników tam pracujących.

Konrad

W mój samochód na parkingu uderzył gościu była policja odszkodowanie z firmy ubezpieczycielskiej. Po 2 miesiącach nie wiadomo skąd mieli dane moje ale dzwonili obiecali pieniądze podpisaliśmy umowę, spóźnili się kilka dni zadzwoniłem następnego dnia kasa na kącie. I po roku wezwenie do sądu w charakterze świadka bo ubezpieczyciel uważa że to co mi wypłacić jest ok a oni chcą za dużo. Kto mu zapłaci za stracony dzień mój czas itd? Trochę bezsensu skoro się czegoś podejmują i wyraźnie mówią że podpisujemy umowę przesyłają kasę i nasze drogi się rozchodza a tu proszę teraz ciąganie po sądach. Porażka. Pieniądze nie warte zachodu.

noname

Jak dla mnie świetna firma. Polecam

AnnaAnna

Podczas podróży jeden z lotów został odwołany, a ja miałam utrudniony powrót do domu. Musiałam czekać kilka godzin na kolejny lot. Linie lotnicze nie chciały zwrócić mi pieniędzy za bilet zbywając moje wiadomości i telefony. Zwróciłam się z prośbą o pomoc do prawników Solace. Dzięki ich szybkiej interwencji i doświadczeniu, odzyskałam swoje utracone pieniądze.

Zofia65

Bardzo profesjonalna i skuteczna kancelaria. Jestem zadowolona z ich usług, dzięki nim odzyskałam dużą sumę pieniędzy.

Julian

Skuteczne działania kancelarii, odzyskaliśmy pieniądze za wypadek taty przy pracy w rolnictwie. Wcześniej nikt nie potrafił skutecznie sobie z tym poradzić.

Tomasz Wolański

Udana współpraca. Jestem im bardzo wdzięczny za pomoc. Polecam

Iza
@Tomasz Wolański

@Tomasz Wolański A co powiesz na temat ceny, którą pobiera firma za korzystanie z jej usług?

Jestem zadowolona ze współpracy w tej kancelarii. Warunki są bardzo w porządku, czuć fajną atmosferę w firmie.

Mariusz

Jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi pomocy. Panowie prawnicy pomogli mi odzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Na pewno jak będę potrzebował jeszcze pomocy specjalistów to zgłoszę się do Państwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Solace - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Solace?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Solace tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Solace?

Kancelaria Prawna Solace