Górnicze Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

Jastrzębie-zdrój

Opinie o Górnicze Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

bylypracownik

Firme juz wyrzucili z Pniówka ;) Zalega z kartkami i wyplatami od lutego. Omijać szerokim łukiem!

PanX

Jak ktos chce pracować jako wolnotariusz to może tam pracować:) nie ma gorszej firmy od tej.....co do kopalni to podobno chcą ich już powyrzucać

jaco

ja także proszę o opinie, zarobki i terminy płatności w firmie jako górnik i na jakich kopalniach prowadza roboty

Zostaw opinię o Górnicze Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnicze Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.