Opinie o Van Cargo S.A. w Łuków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Cargo S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Van Cargo S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Cargo S.A. w Łuków

Darek

Liczyłem , że dowiem się coś więcej o pracy w firmie ale zamiast pracowników piszą współpracujący z firmą.

efendi

współpracujemy z nimi w transporcie chłodniczym obsługa supermarketów, powiem krótko powinni zwolnić spedytorów którzy sami nie wiedzą co robią a przy tym koloryści jak się patrzy no i mają w d...e twój czas pracy i wszystkie inne przepisy

Kontenwrowiec

Naromiast ja moge tylko pochwalic sekcje kontenerową z Lublina. Chlopaki są konkretni rzeczowi i pelni profesjonalizmu. Znaja sie na tej robocie jak malo kto. Super kontakt z nimi. Manager troche cisnie przewoznikow ale w pozytywnym znaczeniu wymaga ale i zapewnia dobrą robote. Polecam chlopakow

cr7

Jesli jestes bezrobotny albo znudzila Ci sie robota na budowie smialo mozna tam isc, biora kazdego z ulicy bo moze na 100 chetnych 2 osoby sie sprawdza... zero szans mozliwosci i rozwoju, zero wsparcia kogokolwiek, jesli problem rozwiaz go albo dostaniesz koszty w sekcja.. i benefitow, zero zaplecza socjalnego, do tego koszty za wszystko ladujace w sekcji.. jesli urlop w sekcji 2 osobowej to mozesz sie zaje... jako jedna osoba majaca robote.. jesli nie masz to elegancko mozesz dzialac dalej..nikt szanujacy sie nie przyjdzie pracowac w takiej firmie...

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Van Cargo S.A. na stanowisko Manager Sekcji Działu Międzynarodowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Frytki

W oddziale panuje dosyć duża swoboda co sprzyja dobrej atmosferze w zespole i nie powoduje stresu, jednakże centrala w Warszawie żyje w swoim świecie i nie rozumie potrzeb oddziałów. System premii i rozliczeń poszczególnych sekcji jest bardzo skomplikowany ale po opanowaniu go dowiadujemy się, że każdy koszt jest odciągany od wspólnej puli premii. Mam na myśli wszystko - od obciążeń operacyjnych po kawę, mydło czy papier toaletowy. Zawsze przed zakupem trzeba się zastanowić czy te ręczniki papierowe są naprawdę potrzebne. Trudno zdobyć klienta, który nie zostałby zabrany przez centralę lub inny oddział, a pomoc przełożonych kończy się na otrzymaniu maila z linkiem firmy do sprawdzenia (lub informacją co znajduje się w gazetce Lidla - zależy jaki dzień się trafi). Co do maili... co miesiąc (lub inny interwał czasowy) dostaje się maila z "góry", który jest taki sam jak miesiąc temu, dwa miesiące temu, itd, itd... Polecam stworzyć szablon z gotową odpowiedzią, wysyłaną co miesiąc przed zamknięciem miesiąca (koniecznie z kolorowymi odnośnikami!) Po wygraniu przetargu przez sekcję nie ma się z czego cieszyć - zazwyczaj oznacza to tylko tyle, że najlepszy oddział Warszawa wie, że firma z przetargu jest lewa albo i tak wydarzy się coś, co te wygrane trasy odbierze. Dużo minusów ale plusy tej pracy też są. Atmosfera w zespole jest super (informacja do centrali - siedzimy w różnych pomieszczeniach ale rozmawiamy ze sobą. Serio). Styl pracy zależy od Ciebie byleby robicć wynik i zarabiać. Jeśli nie masz doświadczenia albo chciałbyś się tu zatrudnić i zacząć swoją poerwszą pracę to dobrze trafiłeś - przez rok, dwa, trzy nauczysz się wszystkiego a potem odejdziesz do lepszej firmy, mając w CV dosyć dobrze rozpoznawalną markę (ach czuję już te zachwyty szefostwa po przeczytaniu tych ostatnich słów). Poza tym, na rozmowy kwalifikacyjne przychodzą po dwie, trzy osoby więc jeśli zaakceptujesz warunki finansowe to masz duże szanse żeby zostać zatrudnionym. Co nie oznacza, że ludzie którzy tu pracują są pierwszymi lepszymi - zespoły w sekcjach są bardzo fajne i bardziej kompetentne niż niejedna managerka departamentu ;) Ogólnie to miło wspominam pracę tutaj.

miśka
@Frytki

Właśnie mam przed sobą rozmowę w Van Cargo. Mam jedno pytanie - jakie są zarobki dla osoby bez doświadczenia?

Frytki
@miśka

2500 netto bez premii. Premia po 3 miesiącach.

Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku spedytor w Łukowie? Jest taka oferta pracy na stronie firmy. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Wiecie jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, premii oraz dodatkowych benefitów pozapłacowych? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie o umowę o pracę, możliwość rozwoju i szkoleń? Jak wygląda atmosfera w pracy i system czasu pracy?

Robert

witam, chcę złożyć dokumenty na stronie firmowej Vancargo na menadżera sekcji. powiedzcie jak wygląda praca na tym stanowisko, co może menadżer jakie ma podstawy w wynagrodzeniu i czy warto?

Zwykły mały firm

Czytam te posty i żal mi Was wszystkich to się nazywa biznes ludzie kur... opanujcie się interes tak się zarabia pieniądze jesteś mazgajem który płacze bo klawiatura zła bo prezes jeździ BM.. 740 idź sprzedawać w warzywniaku tam nie będzie stresu. Pracownik robi na wypłatę swoją i szefa jak dorasta do pewnego etapu to zmienia firmę a skoro ma czas pisać takie posty jest wolowa d. . . .bo teraz siedzi w domu i myśli gdzie pracować

Witam, pracowalam jako spedytor w VAN cargo, odradzam pracę w tej firmie. W okresie od pazdziernika 2016 do lipca 2017 dwa razy zgadzało mi sie wynagrodzenie. Do tego fenomenem jest - zarabiasz mniej - masz wieksza premie, zarabiasz wiecej masz nizsza premie. Nikt nie jest w stanie przedstawic algorytmu wg jakiego jest obliczana premia. Do tego na stanowisku spedytora zajmowalam sie windykacja, bo manager mojej sekcji zadluzyl frime na 310 tys euro. Wszystko jest kosztem sekcji. Nawet zepsuta klawiatura wchodzi w Twoj koszt (czyli musisz na nią zarobic), sami musielismy jezdzic na poczte, wysylac FV oraz je wystawiac, a takze robic zakupy sanitarne: papier, herbata, itd.Główna księgowa nie potrafi liczyć. Za L4 odlicza 80% z 1/30 zamiast 20% z 1/30, nie potrafi tego uargumentować, straszny choas z kazdej mozliwej strony !!! Nie polecam !!! Szkoda nerwów - to był bardzo stresujacy dla mnie okres. Odradzam ! Oczywiscie, jak wszedzie obiecuja złote góry, a pozniej maja takie wymagania, ze robisz za 10 osob, potrafia zatrudnic Ci asystenta, ktory ma wyzsza podstawe od Ciebie. Brak mozliwosci rozwoju. Tragedia. Praca tam to pomyłka. Wszystko łapie głowny oddzial, znajdujacy sie w Warszawie - nie licz na nic. Nie podejmujcie tam pracy ludzie !! Tragedia

Kierowca tej spedycji

Grupa Transportowa Van Cargo oddział Lublin bo o tym mogę coś powiedzieć,jednym słowem bagno,dno,nikomu tej spedycji nie polecam.Kilometrów bardzo mało,kierowcy muszą za darmo rozładować towar wieziony do Lidla,a spedycja bierze za to pieniądze,wyzysk.

Caporegime

"lider z branży transportowej i logistycznej w naszym kraju" ? No chyba Cię fantazja lekko poniosła :D

kurierka

szczerze odradzam pracy w tej firmie, nie dbają o pracowników pracownik musi sam na siebie zarobić tzn na swoja wypłatę, koszty funkcjonowania biura a nawet na połączenia telefoniczne które wykonuje, zapomnieć można o jakichkolwiek bene-fitach..marna podstawa omijać szerokim łukiem

LaseMaster

to bardzo dobre miejsce dla ludzi którzy chcą pracować, lenie, kombinatorzy, mają tam pod górę.

obecny

a ja nie narzekam. jest to lider z branży transportowej i logistycznej w naszym kraju. szczerze polecam.

grześ

praca tam to jedno wielkie nieporozumienie, jeżeli nie musisz to tam nie pracuj

Zostaw merytoryczną opinię o Van Cargo S.A. - Łuków

• Jak się pracuje w Van Cargo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Cargo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Cargo S.A.?

Van Cargo S.A.