Opinie o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico w Świdniczek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico w Świdniczek

Co generalnie wiecie na temat tych wspomnianych strajków? Faktycznie występują? kiedyś myślałem o zatrudnieniu się jako kierowca tutaj ale oferta mi śmignęła sprzed nosa. Teraz to już w ogóle aktualnych nie widzę. faktycznie w firmie są jakieś problemy teraz?

klient Nowy wpis

Co klienta obchodzi ze maja strajki, brak szacunku do klienta, nawet nie wiem jak nazwac to warczenie na klienta. Jak sie praca nie podoba na infolinii to wynocha. nikt na sile tam nie trzyma w pracy. Laske robia, zwolnic to i wynocha.

Ciekawe na czym konkretnie polega praca na słuchawce, że ktoś teraz tak słabo ją ocenił. Też z obrzeży Lublina jestem i pracy szukam, chciałam się w ogłoszeniach rozeznać w sieci ale nic szczególnego mi nie wyszło. Nie ma zbyt wielkich rotacji?

Ten wspomniany już wcześniej brak szacunku w czym się przejawia? Chciałem zerknąć na oferty dla kierowcy ale teraz jak na razie żadnej nie widzę, jak często ich szukają? Tutaj zarobki są raczej jak wszędzie? A pojazdy jak ocenicie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy pensja w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Serwisant, ich ogłoszenie jest 14 marca na Praca.gov.pl.

Aleksandra

Nie polecam firmy z własnego doświadczenia brak szacunku do pracowników

Widziałam w starym ogłoszeniu o pracę, że pracownik biurowy kilka lat temu pracował na dwie zmiany. Czy aktualnie nadal obowiązują dwie zmiany. Czy trzeba mieć jakieś doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta?

@Agnieszka klimczewska

Szczerze polecam firmę vico. Solidnie komfortowo i na czas Bardzo wygodny bus a przede wszystkim doświadczony kulturalny wyrozumiały i miły kierowca pan Tomasz . Napewno nie zamienię moich przejazdów do polski i do holandi na żadna inna fime przewozowa (chyba że Pan Tomasz zmieni prace :))..pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Lucyna

W ten weekend wracałam z Belgii do Polski. Bus wygodny. Bardzo miły i kulturalny kierowca. Polecam firmę i dziękuję za sprawny i bezpieczny przejazd.

Olga

Jeden Pan na forum zaczął temat szkoleń jednak przez pewne okoliczności nie może ich w zasadzie omówić, ktoś inny zatem odniesie się do tego tematu? Chciałam się w nich zorientować głównie w kontekście biura. Z tego co widziałam w dawniejszym ogłoszeniu w zakres obowiązków wchodziły przykładowo obsługa programów komputerowych, sporządzanie, archiwizacja oraz nadzór dokumentów, telefoniczna obsługa klienta czy też urządzeń biurowych. Co jeszcze wchodzi do dziś w zakres obowiązków i czy występują przy tym dodatkowe szkolenia?

Radosław

Chciałem się zatrudnić w tej firmie, pojechałem na rozmowę i za kilka dni miałem odbyć szkolenie. Dzień przed wyjazdem telefon że jednak w późniejszym terminie i niestety na tym kontakt się urwał. Telefon głuchy na moje połączenia i dałem sobie spokój. Pan Sławomir jednak wywarł na rozmowie pozytywne wrażenie , szkoda że zmienił zdanie i mnie nie zatrudnił.

@Radosław

I ostatecznie nie masz pojęcia jaka była ostateczna przyczyna? A to szkolenie to wiadomo chociaż jak mniej więcej miało wyglądać? Był ktoś może niedawno i opisze?

Olga

Ciekawe co tu mogło pójść nie tak, że jedna klientek w ten sposób oceniła konsultację telefoniczną kimś z firmy... To stanowisko związane z obsługą klienta, tak? A wiadomo ile na nim obecnie płacą i jaki jeszcze może być zakres obowiązków prócz telefonu? Jest więcej osób pełniących tę funkcję?

Katarzyna

Bardzo nie miła pani przy telefonie także od razu podziękowałam

Elżbieta Ela

Wracałam.do polski z miejscowości Hof z przemiłym kierowca Michałem.Mlody,kulturalny, grzeczny , sympatyczny człowiek.Podroz bez żadnych zakłóceń,bus wygodny i poraz pierwszy od sześciu lat bez przesiadki.Logistyka firmy to mistrzostwo świata.Polecam tą firmę i jeszcze raz dziękuję za sprawną podróż.

Nie polecam usług przewozowych vico w świdniczku 1b kasują 120 euro z Niemiec do lubelskiego,mimo koronawirusa jest komplet w busie mimo ustalonych zasad.przez granicę w Zgorzelcu przechodzi się pieszą z niemieckiej strony na polską 2 km do stacji Orlen z kąd zabiera ten sam bus ponownie,miało być bez przesiadek były dwie Właściciel firmy pomimo rozmowy telefonicznej z pracownikiem bióra nie raczył oddzwonić i przeprosić za niedogodności których nie powinno być i nikt o tym nie poinformował.jezeli chcesz zapłacić 120 euro i ktoś ma ciebie daleko w dup...To jedź z vico nawet do około świata

Łukasz

@Ciekawski, wpis użytkownika @klient pochodzi sprzed czterech lat. Jest mała szansa, że odpowie na Twoje pytanie. Czy jesteś pracownikiem firmy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico? Może znasz aktualną sytuację firmy? Czy firma poszukuje nowych pracowników? Czy w firmie panuje przyjazna atmosfera?

klient

Nie chcę pracować w bardzo nierzetelnej firmie,która pomimo przedpłat nie wywiązuje się z umów i nie poczuwa się do obowiązku poinformowania kontrahentów, że ma jakiś problem z realizacją umów a kontakt z włścicielem jest b. utrudniony

Ciekawski
@klient

Jakie przedpłaty? Bardzo enigmatyczna opinia, bez szczegółów. Chce się pomyśleć, że zmyślona. Proszę o informacje bo jestem ciekawy.

Łukasz

Czy firma Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico nadal działa na rynku? Czy ktoś z odwiedzających forum, jest w stanie napisać o tej firmie coś więcej? Czy firma działa pod tą samą nazwą? Może potrzebują pracowników? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

lipa11

Panie i panowie ogolnie nie polecam.-100%

madziulam

polecam tę firmę w 100%, zawsze przyjezdza pod wskazany adres,kierowcy sprawnie bezpiecznie jeżdzą.pełna kulturka i miła atmosfera.wielki szacun dla kierowców odwalaja kawał dobrej "roboty". :D

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico - Świdniczek

• Jak się pracuje w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico?

Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico
  • 1"B"