Opinie o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico w Świdniczek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico w Świdniczek

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
GK Nowy wpis
Inne

Ten wspomniany już wcześniej brak szacunku w czym się przejawia? Chciałem zerknąć na oferty dla kierowcy ale teraz jak na razie żadnej nie widzę, jak często ich szukają? Tutaj zarobki są raczej jak wszędzie? A pojazdy jak ocenicie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy pensja w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Serwisant, ich ogłoszenie jest 14 marca na Praca.gov.pl.

Aleksandra Nowy wpis
Inne

Nie polecam firmy z własnego doświadczenia brak szacunku do pracowników

AK Nowy wpis
Inne

Widziałam w starym ogłoszeniu o pracę, że pracownik biurowy kilka lat temu pracował na dwie zmiany. Czy aktualnie nadal obowiązują dwie zmiany. Czy trzeba mieć jakieś doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego.
Tychy
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
(64 opinii)
logo firmy KIEROWCA CE - Jazdy Krajowe
Łódź
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(62 opinii)
logo firmy Kierowca C + E w ruchu międzynarodowym
Nowiny Wielkie
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
(13 opinii)
logo firmy kierowca C+E / transport międzynarodowy
Opole
Kano Sp. z o.o.
(63 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
@Agnieszka klimczewska
Inne

Szczerze polecam firmę vico. Solidnie komfortowo i na czas Bardzo wygodny bus a przede wszystkim doświadczony kulturalny wyrozumiały i miły kierowca pan Tomasz . Napewno nie zamienię moich przejazdów do polski i do holandi na żadna inna fime przewozowa (chyba że Pan Tomasz zmieni prace :))..pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Lucyna
Inne

W ten weekend wracałam z Belgii do Polski. Bus wygodny. Bardzo miły i kulturalny kierowca. Polecam firmę i dziękuję za sprawny i bezpieczny przejazd.

Inne

Jeden Pan na forum zaczął temat szkoleń jednak przez pewne okoliczności nie może ich w zasadzie omówić, ktoś inny zatem odniesie się do tego tematu? Chciałam się w nich zorientować głównie w kontekście biura. Z tego co widziałam w dawniejszym ogłoszeniu w zakres obowiązków wchodziły przykładowo obsługa programów komputerowych, sporządzanie, archiwizacja oraz nadzór dokumentów, telefoniczna obsługa klienta czy też urządzeń biurowych. Co jeszcze wchodzi do dziś w zakres obowiązków i czy występują przy tym dodatkowe szkolenia?

Radosław
Kandydat

Chciałem się zatrudnić w tej firmie, pojechałem na rozmowę i za kilka dni miałem odbyć szkolenie. Dzień przed wyjazdem telefon że jednak w późniejszym terminie i niestety na tym kontakt się urwał. Telefon głuchy na moje połączenia i dałem sobie spokój. Pan Sławomir jednak wywarł na rozmowie pozytywne wrażenie , szkoda że zmienił zdanie i mnie nie zatrudnił.

@Radosław

I ostatecznie nie masz pojęcia jaka była ostateczna przyczyna? A to szkolenie to wiadomo chociaż jak mniej więcej miało wyglądać? Był ktoś może niedawno i opisze?

Inne

Ciekawe co tu mogło pójść nie tak, że jedna klientek w ten sposób oceniła konsultację telefoniczną kimś z firmy... To stanowisko związane z obsługą klienta, tak? A wiadomo ile na nim obecnie płacą i jaki jeszcze może być zakres obowiązków prócz telefonu? Jest więcej osób pełniących tę funkcję?

Katarzyna

Bardzo nie miła pani przy telefonie także od razu podziękowałam

Elżbieta Ela
Inne

Wracałam.do polski z miejscowości Hof z przemiłym kierowca Michałem.Mlody,kulturalny, grzeczny , sympatyczny człowiek.Podroz bez żadnych zakłóceń,bus wygodny i poraz pierwszy od sześciu lat bez przesiadki.Logistyka firmy to mistrzostwo świata.Polecam tą firmę i jeszcze raz dziękuję za sprawną podróż.

Ja

Nie polecam usług przewozowych vico w świdniczku 1b kasują 120 euro z Niemiec do lubelskiego,mimo koronawirusa jest komplet w busie mimo ustalonych zasad.przez granicę w Zgorzelcu przechodzi się pieszą z niemieckiej strony na polską 2 km do stacji Orlen z kąd zabiera ten sam bus ponownie,miało być bez przesiadek były dwie Właściciel firmy pomimo rozmowy telefonicznej z pracownikiem bióra nie raczył oddzwonić i przeprosić za niedogodności których nie powinno być i nikt o tym nie poinformował.jezeli chcesz zapłacić 120 euro i ktoś ma ciebie daleko w dup...To jedź z vico nawet do około świata

Łukasz
Inne

@Ciekawski, wpis użytkownika @klient pochodzi sprzed czterech lat. Jest mała szansa, że odpowie na Twoje pytanie. Czy jesteś pracownikiem firmy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico? Może znasz aktualną sytuację firmy? Czy firma poszukuje nowych pracowników? Czy w firmie panuje przyjazna atmosfera?

klient

Nie chcę pracować w bardzo nierzetelnej firmie,która pomimo przedpłat nie wywiązuje się z umów i nie poczuwa się do obowiązku poinformowania kontrahentów, że ma jakiś problem z realizacją umów a kontakt z włścicielem jest b. utrudniony

Ciekawski
@klient

Jakie przedpłaty? Bardzo enigmatyczna opinia, bez szczegółów. Chce się pomyśleć, że zmyślona. Proszę o informacje bo jestem ciekawy.

Łukasz
Inne

Czy firma Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico nadal działa na rynku? Czy ktoś z odwiedzających forum, jest w stanie napisać o tej firmie coś więcej? Czy firma działa pod tą samą nazwą? Może potrzebują pracowników? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

lipa11

Panie i panowie ogolnie nie polecam.-100%

madziulam

polecam tę firmę w 100%, zawsze przyjezdza pod wskazany adres,kierowcy sprawnie bezpiecznie jeżdzą.pełna kulturka i miła atmosfera.wielki szacun dla kierowców odwalaja kawał dobrej "roboty". :D

kdos

Nie wiem czy chcecie pracować w firmie, która(usunięte przez administratora) umówiona NIE PRZYJEŻDŻA. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico - Świdniczek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 1"B"
    20-258 Świdniczek
  • NIP: 7132154844 REGON: 430815433

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188