Vico Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sławomir Chyliński

Opinie o Vico Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sławomir Chyliński

lipa11

Panie i panowie ogolnie nie polecam.-100%

klient

Nie chcę pracować w bardzo nierzetelnej firmie,która pomimo przedpłat nie wywiązuje się z umów i nie poczuwa się do obowiązku poinformowania kontrahentów, że ma jakiś problem z realizacją umów a kontakt z włścicielem jest b. utrudniony

madziulam

polecam tę firmę w 100%, zawsze przyjezdza pod wskazany adres,kierowcy sprawnie bezpiecznie jeżdzą.pełna kulturka i miła atmosfera.wielki szacun dla kierowców odwalaja kawał dobrej "roboty". :D

kdos

Nie wiem czy chcecie pracować w firmie, która(usunięte przez administratora) umówiona NIE PRZYJEŻDŻA. Nie polecam.

Zostaw opinię o Vico Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sławomir Chyliński - Świdniczek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vico Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sławomir Chyliński