Opinie o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico w Świdniczek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico w Świdniczek

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
GK Nowy wpis
Inne

Ten wspomniany już wcześniej brak szacunku w czym się przejawia? Chciałem zerknąć na oferty dla kierowcy ale teraz jak na razie żadnej nie widzę, jak często ich szukają? Tutaj zarobki są raczej jak wszędzie? A pojazdy jak ocenicie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
 Pytanie

Czy pensja w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Serwisant, ich ogłoszenie jest 14 marca na Praca.gov.pl.

Aleksandra Nowy wpis
Inne

Nie polecam firmy z własnego doświadczenia brak szacunku do pracowników

AK Nowy wpis
Inne

Widziałam w starym ogłoszeniu o pracę, że pracownik biurowy kilka lat temu pracował na dwie zmiany. Czy aktualnie nadal obowiązują dwie zmiany. Czy trzeba mieć jakieś doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego.
Tychy
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
(64 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA CE - Jazdy Krajowe
Łódź
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C + E w ruchu międzynarodowym
Nowiny Wielkie
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy kierowca C+E / transport międzynarodowy
Opole
Kano Sp. z o.o.
(63 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
@Agnieszka klimczewska
Inne

Szczerze polecam firmę vico. Solidnie komfortowo i na czas Bardzo wygodny bus a przede wszystkim doświadczony kulturalny wyrozumiały i miły kierowca pan Tomasz . Napewno nie zamienię moich przejazdów do polski i do holandi na żadna inna fime przewozowa (chyba że Pan Tomasz zmieni prace :))..pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Lucyna
Inne

W ten weekend wracałam z Belgii do Polski. Bus wygodny. Bardzo miły i kulturalny kierowca. Polecam firmę i dziękuję za sprawny i bezpieczny przejazd.

Olga
Inne

Jeden Pan na forum zaczął temat szkoleń jednak przez pewne okoliczności nie może ich w zasadzie omówić, ktoś inny zatem odniesie się do tego tematu? Chciałam się w nich zorientować głównie w kontekście biura. Z tego co widziałam w dawniejszym ogłoszeniu w zakres obowiązków wchodziły przykładowo obsługa programów komputerowych, sporządzanie, archiwizacja oraz nadzór dokumentów, telefoniczna obsługa klienta czy też urządzeń biurowych. Co jeszcze wchodzi do dziś w zakres obowiązków i czy występują przy tym dodatkowe szkolenia?

Radosław
Kandydat

Chciałem się zatrudnić w tej firmie, pojechałem na rozmowę i za kilka dni miałem odbyć szkolenie. Dzień przed wyjazdem telefon że jednak w późniejszym terminie i niestety na tym kontakt się urwał. Telefon głuchy na moje połączenia i dałem sobie spokój. Pan Sławomir jednak wywarł na rozmowie pozytywne wrażenie , szkoda że zmienił zdanie i mnie nie zatrudnił.

Olga
Inne
@Radosław

I ostatecznie nie masz pojęcia jaka była ostateczna przyczyna? A to szkolenie to wiadomo chociaż jak mniej więcej miało wyglądać? Był ktoś może niedawno i opisze?

Olga
Inne

Ciekawe co tu mogło pójść nie tak, że jedna klientek w ten sposób oceniła konsultację telefoniczną kimś z firmy... To stanowisko związane z obsługą klienta, tak? A wiadomo ile na nim obecnie płacą i jaki jeszcze może być zakres obowiązków prócz telefonu? Jest więcej osób pełniących tę funkcję?

Katarzyna
Pracownik

Bardzo nie miła pani przy telefonie także od razu podziękowałam

Elżbieta Ela
Inne

Wracałam.do polski z miejscowości Hof z przemiłym kierowca Michałem.Mlody,kulturalny, grzeczny , sympatyczny człowiek.Podroz bez żadnych zakłóceń,bus wygodny i poraz pierwszy od sześciu lat bez przesiadki.Logistyka firmy to mistrzostwo świata.Polecam tą firmę i jeszcze raz dziękuję za sprawną podróż.

Ja

Nie polecam usług przewozowych vico w świdniczku 1b kasują 120 euro z Niemiec do lubelskiego,mimo koronawirusa jest komplet w busie mimo ustalonych zasad.przez granicę w Zgorzelcu przechodzi się pieszą z niemieckiej strony na polską 2 km do stacji Orlen z kąd zabiera ten sam bus ponownie,miało być bez przesiadek były dwie Właściciel firmy pomimo rozmowy telefonicznej z pracownikiem bióra nie raczył oddzwonić i przeprosić za niedogodności których nie powinno być i nikt o tym nie poinformował.jezeli chcesz zapłacić 120 euro i ktoś ma ciebie daleko w dup...To jedź z vico nawet do około świata

Łukasz
Inne

@Ciekawski, wpis użytkownika @klient pochodzi sprzed czterech lat. Jest mała szansa, że odpowie na Twoje pytanie. Czy jesteś pracownikiem firmy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico? Może znasz aktualną sytuację firmy? Czy firma poszukuje nowych pracowników? Czy w firmie panuje przyjazna atmosfera?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
klient

Nie chcę pracować w bardzo nierzetelnej firmie,która pomimo przedpłat nie wywiązuje się z umów i nie poczuwa się do obowiązku poinformowania kontrahentów, że ma jakiś problem z realizacją umów a kontakt z włścicielem jest b. utrudniony

Ciekawski
@klient

Jakie przedpłaty? Bardzo enigmatyczna opinia, bez szczegółów. Chce się pomyśleć, że zmyślona. Proszę o informacje bo jestem ciekawy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Łukasz
Inne

Czy firma Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico nadal działa na rynku? Czy ktoś z odwiedzających forum, jest w stanie napisać o tej firmie coś więcej? Czy firma działa pod tą samą nazwą? Może potrzebują pracowników? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lipa11

Panie i panowie ogolnie nie polecam.-100%

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
madziulam

polecam tę firmę w 100%, zawsze przyjezdza pod wskazany adres,kierowcy sprawnie bezpiecznie jeżdzą.pełna kulturka i miła atmosfera.wielki szacun dla kierowców odwalaja kawał dobrej "roboty". :D

kdos

Nie wiem czy chcecie pracować w firmie, która(usunięte przez administratora) umówiona NIE PRZYJEŻDŻA. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico - Świdniczek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico?

  Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 1"B"
  20-258 Świdniczek
 • NIP: 7132154844 REGON: 430815433
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Sławomir Chyliński - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Vico
Przejdź do nowych opinii