Opinie o Zdzisław Nowakowski Zan-Bus w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zdzisław Nowakowski Zan-Bus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zdzisław Nowakowski Zan-Bus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdzisław Nowakowski Zan-Bus w Kozienice

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Zdzisław Nowakowski Zan-Bus? Chętnie zatrudniają?

Dzwoniący Nowy wpis
Inne

Pani, do której dzwoni się rezerwować jest wiecznie obrażona.. mało zachęcające

oszukana Nowy wpis
Inne

wczoraj miałam odebrać paczkę na przystanku centrum 02 o 19:46 jednak bus nie razczył się tam pojawić. Dzisiaj pani na infolinii była opryskliwa i się rozłączała. jeżeli nie odzyskam paczki zgłoszę kradzież. to jest skandal

Konrad Nowy wpis
Inne

Mówicie do siebie po imieniu w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zdzisław Nowakowski Zan-Bus? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego.
Tychy
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
(64 opinii)
logo firmy міжнародний водій C+E
Nowiny Wielkie
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
(13 opinii)
logo firmy kierowca C+E / transport międzynarodowy
Opole
Kano Sp. z o.o.
(63 opinii)
logo firmy KIEROWCA CE - Jazdy Krajowe
Łódź
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(62 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pl
Inne

Piąty raz z rzędu, kierowcy mimo machania i pokazywania im żeby sie zatrzymali, nawet nie zajechali na przystanek tylko przejechali jak gdyby nigdy nic :))

Filip
Inne

Na jaki etat pracują kierowcy?

Pasażer Rysiek z Ryczywołu

Znowu mnie wystawili do wiatru miałem rezerwację z ryczywołu do Warszawy i się nie zatrzymał nawet nie zajechał do zatoczki robią co chcą ci kierowcy ciekawe co na to właściciel firmy

Madek

W dniu dzisiejszym kierowca nie zatrzymał się na przystanku mimo rezerwacji miejsca i potwierdzenia na którym przystanku będę wsiadać. Rozłożył ręce i pojechał dalej

RRRluzikRRR

Wystawiają pasażerów zostawiają ich na przystanku z tym że nawet masz miejsce rezerwowane . Pozdrawiam Pan z pieskiem białym z Piaseczna :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zdzisław Nowakowski Zan-Bus - Kozienice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Zdzisław Nowakowski Zan-Bus
3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al.11 Listopada 34
    26-900 Kozienice
  • NIP: 8121061045 REGON: 672547407

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188