Opinie o Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk w Bielsko-Biała

Jak długo trwa proces awansu w Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk?

Andrzej Nowy wpis

Do dzisiaj nie oddał mi pieniędzy Hypsior . Tak wygląda awans u nieuczciwego człowieka. Nie oddał tzn. ,że prowadzę firmę w Bielsku-Białej i na normalnych zasadach jak wszędzie w handlu sprzedałem mu akumulatory za które nie zapłacił( tak klasycznie po prostu bez innych jakiś okoliczności ) . Dopóki będę żył jak mi nie zapłacisz to gdzie się nawiniesz to BĘDZIE ZŁA OPINIA . Ukraińcom będę pomagał za darmo a ciebie będę tępił .

Andrzej Nowy wpis

Nadal nie zapłacił mi za akumulatory w Bielsku-Białej . Talki jest awans u niego .

Czy Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Andrzej Bielsko-Biała

Nie zadawać się z tym człowiekiem . (usunięte przez administratora) - nie oddał pieniędzy od 7 lat !!!!! Gonić go i dzielić się z opinią gdzie się da . Cwaniaczek . Kiedy będzie okazja to zawsze tak będę przekazywał i pisał nawet jak będę miał 80 lat . Pozdrowienia od Andrzeja z Bielska-Białej . Synowie już dorośli to im przekażę ,żeby zainteresowali się tematem do kontynuacji .

tur-trans

[usunięte przez moderatora] i naciagacz. Potwierdzam. Jezdzi ze swoją zonką po firmach, udaje prezesa preznej firmy, naciaga na usługi, po czym twierdzi ze ktos go wykiwał i nie ma kasy na spłate faktur. Przestrzegam przed tym pseudobiznesmenem....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
fan

zgadzam się w 100 % wielki cwaniak !!!!!!!!!!!

Nieznajomy

mściciel-łapaczbąków - 2013-03-17 21:26:49 Ten człowiek to ktoś który zajechał swoją firmę z wyboru. Myślał o pieniądzach i robotach równocześnie , a nie pierwsze myślał + uczciwość . Cała sprawa sprowadza się do tego ,że robił prace-wykopki na ulWyzwolenia przy drodze i pozyskany materiał woził do siebie na plac tam cwaniaczek mieszał to z pewnym dodatkiem innego bajeru i woził na te wykopki ponownie. Budimex nie głupki maja tez geologów i powiedzieli mu precz cwaniaczku to się nie nadaje. Potem on się chwytał innych spraw proceduralnych ale to tylko już kadzidło. Poprostu kup pan cegłę za cene 10 cegieł i dlatego miał taki pover rozwojowy firmy za 6 lat. Amber Gold też się rozwijał szybko . TAKA JEST OPINIA LUDZI W BIELSKU-BIAŁEJ. Ludzi ma spłacić do maja 2013 ,ale nic czyli to co było w scenariuszu do przewidzenia. Za 17 lat działania nikt mnie nie wykiwał ale miałem już podobne przeboje.ZAWSZE DAWAŁEM SOBIE RADY. Dlaczego bo kiedyś przez kilkanaście lat łapałem oszustów .Mi lecisz małą kwotę i co?Dla mnie to hobby zrealizować takiego jak ty. Poprostu to sprawa honoru. Robicie nadal wycieczki z żona za granicę , no jak ? fajnie . Ja się nie odgrażam rozumisz. Inni ci się odgrażają -pewnie tak ,a ja nie i o to chodzi.U nas w firmie też się szuja panoszy. Cwaniak taki, że porażka. Wychodzi z założenia, że jak on coś powie to jest święte, gówno potrafi zrobić. Wkręca się w następną firmę, która go [usunięte przez moderatora]na zbity pysk jak się zorientuje, że ich [usunięte przez moderatora]Omijać buca, bo na gorszego nie idzie trafić.... już chyba wole [usunięte przez moderatora]

mściciel-łapaczbąków

Nik

[usunięte przez moderatora] i naciągacze. Uwaga na pana [usunięte przez moderatora] który nagminnie naciąga na usługi i za nie nie płaci!

Zostaw merytoryczną opinię o Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk?

Zobacz opinie na temat firmy Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk?

Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk

Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk