Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk

Bielsko-biała

Opinie o Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk

tur-trans

[usunięte przez moderatora] i naciagacz. Potwierdzam. Jezdzi ze swoją zonką po firmach, udaje prezesa preznej firmy, naciaga na usługi, po czym twierdzi ze ktos go wykiwał i nie ma kasy na spłate faktur. Przestrzegam przed tym pseudobiznesmenem....

fan

zgadzam się w 100 % wielki cwaniak !!!!!!!!!!!

Nieznajomy

mściciel-łapaczbąków - 2013-03-17 21:26:49 Ten człowiek to ktoś który zajechał swoją firmę z wyboru. Myślał o pieniądzach i robotach równocześnie , a nie pierwsze myślał + uczciwość . Cała sprawa sprowadza się do tego ,że robił prace-wykopki na ulWyzwolenia przy drodze i pozyskany materiał woził do siebie na plac tam cwaniaczek mieszał to z pewnym dodatkiem innego bajeru i woził na te wykopki ponownie. Budimex nie głupki maja tez geologów i powiedzieli mu precz cwaniaczku to się nie nadaje. Potem on się chwytał innych spraw proceduralnych ale to tylko już kadzidło. Poprostu kup pan cegłę za cene 10 cegieł i dlatego miał taki pover rozwojowy firmy za 6 lat. Amber Gold też się rozwijał szybko . TAKA JEST OPINIA LUDZI W BIELSKU-BIAŁEJ. Ludzi ma spłacić do maja 2013 ,ale nic czyli to co było w scenariuszu do przewidzenia. Za 17 lat działania nikt mnie nie wykiwał ale miałem już podobne przeboje.ZAWSZE DAWAŁEM SOBIE RADY. Dlaczego bo kiedyś przez kilkanaście lat łapałem oszustów .Mi lecisz małą kwotę i co?Dla mnie to hobby zrealizować takiego jak ty. Poprostu to sprawa honoru. Robicie nadal wycieczki z żona za granicę , no jak ? fajnie . Ja się nie odgrażam rozumisz. Inni ci się odgrażają -pewnie tak ,a ja nie i o to chodzi.U nas w firmie też się szuja panoszy. Cwaniak taki, że porażka. Wychodzi z założenia, że jak on coś powie to jest święte, gówno potrafi zrobić. Wkręca się w następną firmę, która go [usunięte przez moderatora]na zbity pysk jak się zorientuje, że ich [usunięte przez moderatora]Omijać buca, bo na gorszego nie idzie trafić.... już chyba wole [usunięte przez moderatora]

mściciel-łapaczbąków

Nik

[usunięte przez moderatora] i naciągacze. Uwaga na pana [usunięte przez moderatora] który nagminnie naciąga na usługi i za nie nie płaci!

Zostaw opinię o Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwitrans FHU Iwona Hypsior-Bąk