Mebellux Agnieszka Gizińska

Legnica

Opinie o Mebellux Agnieszka Gizińska

donki

no to aplikuj nawet jeśli nie mają obecnie żadnych ofert. Myślę , że warto zostawić po sobie ślad ...

kobieta o cudownej cerze

najlepiej wam wychodzi straszenie policja bo meble wam nie wychodza i sa najgorszej jakosci.(usunięte przez moderatora),

Zgadzam sie z tym co bylo wczesniej napisane, bylem tam kiedys bo chcialem kuchnie zamowic jak tam weszlem do tego studia ( o ile mozna nazwac to studio mebli kuchennych) to mnie zatkalo, podeszka do mnie ta starsza kobieta i zaczela pokazywac mi zdjecia kuchni robionych chyba ze dwadziescia lat temu. W jakim one swiecie zyja

Zostaw opinię o Mebellux Agnieszka Gizińska - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebellux Agnieszka Gizińska