Opinie o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

"Głęboko wierzymy, że najlepszą referencją dla Firmy są jej pracownicy, wartości i kultura organizacyjna, jakość produktów i wyniki biznesowe. Dlatego też przede wszystkim skupiamy się na rozwijaniu i ciągłym usprawnianiu tych obszarów."

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

Jureczek

Jak tam w Firmie po akcji z Valsartanami;))) ???

Agnieszka

@Lusi, rozumiem, że chodzi Ci o odpowiedź po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Może ten, w którym brałaś udział, jeszcze trwa? Próbowałaś samodzielnie skontaktować się z firmą? Czy jeszcze ktoś z Was chciałby się wypowiedzieć na temat pracy w Sandoz Polska?

Agnieszka

@Nowa, i jak, udało Ci się wziąć udział w procesie rekrutacyjnym? A może już zasilasz grono pracowników Sandoz Polska Sp. z o.o? :) @Marta, @Zoja, @Majka - czy możecie opowiedzieć, jak wyglądały Wasze rozmowy rekrutacyjne, czy miałyście do wykonania jakieś zadania, jak oceniacie atmosferę panującą na spotkaniach?

Lusi
@Agnieszka

nie polecam firmy,poniewaz nie są słowni.Jeśli mówi się ze dostanie ktoś odpowiedz,a nie dają znac ,to jest poprostu olewanie i nie poważne traktowanie prludzi

Agnieszka

@Zenek, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że jesteś pracownikiem Sandoz Polska. Czy możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w firmie. @Ullala, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Sandoz Polska. Aplikowałeś już do pracy w tym miejscu?

Przedstawiciel medyczny

2 etapy, kierownik i field force, potem HR.

Pytania standard. HR bardzo drazy daty z cv, jak tylko jest jakas drobba niezgodnosc przepytuje.Nawet milo.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zenek

Sandoz stara się bardzo, choć nie jest lekko.

Ullala

Witam, Czy kogoś może wyrazić swoją opinie na temat linii Respi?Warto?

Macie już info na temat II etap? Ktoś dostał odpowiedź?

Jacek

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Gregor

Podpowiedzcie czy są w firmie jakieś dodatki do podstawy?

Lily
@Gregor

Tak są karty Multi sport , lunch karty i Lux med...

kicia

Hej , czy ktoś może rzetelnie napisać jaka jest firma Sandoz ? Pytam bo chciałabym tam aplikować . Jakie są zarobki jak PF , PM . Premia osiagalna ?

Nowa

Hej, planuję rozpoczęcie pracy jako PM , mam doświadczenie w sprzedaży (ponad 4 lata), ale nie w branży medycznej. Czy warto składać cv do tej firmy ? Czy jest jakakolwiek szansa na odzew? Z góry dziękuję za info :)

Majka

Ja następnego dnia dostałam maila z informacja ze skontaktują się w najbliższym tygodniu a na jaki teren aplikowalas ?

Zoja

Witam czy ktoś ma informacje zwrotna z rekrutacji z II etapu na diabetologię, która była 27.02 . Pytam bo do końca tego tygodnia miałam mieć zwrotną inf. i cisza ?

@Zoja

Hej, odpowiedzi były następnego dnia po rekrutacji

Zoja

Witam Czy ktoś ma jakieś informacje zwrotne z rekrutacji na diabetologów która była w dniu 27.02 pytam bo miałam mieć info do końca tego tygodnia a póki co cisza ?

juchusquad

Witam chce aplikować na stanowisko operatora urządzeń,prosze o informacje jak wygląda praca na tym stanowisku,jaka atmosfera,jakie zarobki i jak wyglądają zmiany czy jest to praca od poniedziałku do piątku czy 4 -brygadówka także weekendy.

kandi

BYłem na rekrutacji do linii antybiotykowej na Rybnik. Rozmawiałem z kierownikiem . Rozmowa bardzo profesjonalna, mocno szczegółowa, dopytująca. B. dobre wrażenie . Wiecie coś o tym kierowniku. ? Jest spoko?

Roma
@kandi

Hej, a przyjeli cie? jakie sa warunki finansowe, staram sie o prace w tej lini ale na inny region

zainteresowany

Prosze o wszelkie informacje.Szukają P.M diabetologia gr.Novartis.Czy tam jest lepiej ?Atmosfera,podstawa,flota i kier.diabetologia Kraków.

Lily
@zainteresowany

Nowa linia kierowników nie znamy , w firmie atmosfera o.k wszystko zależy od ludzi i kierownika . Flotą VW Jetta napewno leki oryginalne firmy Novartis bardzo dobrze odbierane przez lekarzy.

Nicki
@Lily

Wybacz, ale mam wrażenie że piszesz jako osoba rekrutująca, bo z tymi lekami tak chyba nie do końca tak jest. Novartis to Novartis a Sandoz to już zupełnie inna historia. Ale rozumiem ciężko znaleźć ludzi do specjalisty na warunkach, które firma obecnie oferuje. Z tą atmosferą to też słabo, ale trzeba walczyć o resztki godności

Ciekaw

Witam, pojawiły sie ostatnio trzy ogłoszenia na medycznego w lubuskim ( różne działy). Czy może ktoś wie co sie dzieje w tym regionie? Jakie jest kierownictwo? Z góry dziękuje za pomoc.

Mirek

Może firma zacznie podnosić wysokość wynagrodzenia jak będzie brakowało ludzi!

Jora

Jest ogłoszenie na Repa w CNS na Bialystok i Ostroleke. Możecie powiedzieć pod jakiego kierownika ? Czy ten regionalny to jakiś ludzki czy oszołom ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sandoz Polska Sp. z o.o - Pruszków

• Jak się pracuje w Sandoz Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sandoz Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandoz Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandoz Polska Sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 135 ocen.

Sandoz Polska Sp. z o.o