Opinie o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GAMET SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GAMET SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

zz

To jest poganiacz i nie tylko następny tyracz ludzi szkoda gadać

nick

A jak łysy (nowy poganiacz ludzi- bo nie kierownik), nie pękł z dumy.

ona

Może królowa z pakowni go stresowała na

Iza
@ona

Być może ona pracuje tylko na rano od 6 do 14 a jej Mąż to teraz Kierownik to całkiem NIE POGADA co niektórzy mówią że to ma..... P.

Pracowalem W gamecie ponad pol roku, pol Roku zmarnowanego zycia , stresu i wiecznych nerwów. Obecnie pracuje we Włocławku i mimo dojazdow , pracy na zmiany nareszcie od żyłem. Jeżeli macie wybór to Nie marnujcie życia w gamecie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gamet S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
?

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Więcej wiary w siebie Wiele tu prawdy napisano, ale ktoś systematycznie to zaciemnia tekstami nie na temat.

nik

ty masz robić a nie się dorabiać. qurna ludzie - wy chcecie pracować na zycie czy narzekać? zwolnijcie się i tyle . po co te jęczenia :/ nie macie co jeść? to albo do ameryki won albo do roboty a nie marudzić. jak ma się kierownik do ciebie zwracać na produkcji jak dla niego jesteś dzieciakiem? szanowny panie? czy może jego excelencjo? :/ dzieciaki .. nie raz widziałem we firmie jak przychodzili nowi - robić im się nie chciało, ciągle by na fejsie siedzieli i na tych obrazkach głupawych ... :/ porażka. najgorsze jest to że większość firm niestety wrzuca innych dobrych wartościowych lpracowników do jednego wora i dzieciakami ... i to jest problem...

yyyyyyyyyaaaaaaaa - 2013-05-26 22:11:12 nie polecam tej firmy, nadgodziny może nie za darmo ale atmosfera w pracy kiepska, Oczywiście, że nie za darmo! Przecież dostaniesz za to wolne (kiedy im będzie pasować), albo kopertkę (minus zaliczka na motelik) "pod stołem". Czasy się zmieniają, ale ludzie (na stanowiskach) NIE. No chyba, że na gorsze.

yyyyyyyyyaaaaaaaa

jacek - 2013-05-14 15:11:52 witam , naprawdę zostajecie po godzinach za friko?, nikt z tym nic nie robi , przecież to jest wasz wolny cenny czas ,możecie robic co chcecie , w dzisiejszych czasach ciężko dostać wp.. za darmo ,(to tak jakby przyszedł kierownik i by powiedział umyj mi auto po robocie ) nie ma co bac się pracodawcy to zwykly gość , a ja chciałem się zatrudnić w gamecie , ale zrobie to w końcu nie taki wilk straszny ,ale za darmo nie będę robil po godzinachI jak? Pracujesz jeszcze, jeżeli w ogóle się dostałeś.

jacek

tata

Może i nuda , ale gdybyśmy powiedzieli mu wszystkie żale w oczy to zrobiłby z nami to samo co z innymi , a mianowicie ZWOLNŁBY tak samo jak naszych kolegów bez podania przyczyny !!!

święty Mikołaj

No ładnie się porobiło :( Panie [usunięte przez moderatora] jak można być takim tyranem? Ale św. Mikołaj wszystko widzi :) W tym roku, zamiast prezentów, rózga będzie :)

JA :)

konrad - 2013-01-31 18:33:12 Witam.Czy firma nadal szuka frezera,Słyszałem że było ogłoszenie w Urzędzie pracy bo jakoś nigdzie indziej nie mogę znalezć,czy już może został ktoś przyjęty.?Trochę poczytałem opinie nt kierownictwa i nie wiem czy składać papiery czy faktycznie jest tak zle.Z drugiej strony słyszałem że narzędziownia jest nieżle wyposażona w maszyny cnc.Pracowałem na centrach obróbczych min wagner,mazak,pinnacle,drutówkach mitsubishi,agie drążarkach wgłębnych mitsubishi agie 2 lata w Czechach 1 rok w Norwegii 5 lat w Finlandii i 2 lata w Szwecji jednak musiałem wrócić ze względów rodzinnych.Znam programy cam cad i języki angielski niemiecki i średnio czeski Na jakie zarobki można liczyć.Miałem propozycje pracy poza Toruniem jednak ze względu na stan zdrowia dziecka wolałbym na miejscu.Oferowano mi stawki miedzy 20 a 30 pln /h czy to realna stawka do wynegocjowania w Gamecie bo poniżej 20 pln/h bym nie zszedł.Jeśli czyta to jakiś kolega tam pracujący prosiłbym o informacje.Pozdrawiam Konrad.HA ha chyba żartujesz 20 zł/h? max 15zł i to jeszcze brutto ( czyli jakieś 11 zł na rękę )

konrad

zwyczajna

Jezeli Wam tak żle z tym panem ,to czemu nie powiecie mu tego prosto w nos tylko wypisujecie te żale ? to już robi sie nudneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wesolego alleluja

były pracownik MTT

HEH.. Widzę, że w końcu ktoś napisał prawdę o braciach [usunięte przez moderatora]) Pracowałem kiedyś w MTT.Pana [usunięte przez moderatora]. znam tylko z pracy w MTT, bo w Gamecie nie było dane mi robić. zgadzam się z większością opinii poniżej, wszystko jest prawdą [usunięte przez moderatora] że nie wspomnę o "[usunięte przez moderatora]", która ciągle oglądała w kamerach co dzieje się w MTT i puszczała na telefon sygnał na rozejście się...bo przez chwilę nie można było porozmawiać z inną osobą, a często rozmawialiśmy na temat pracy, co jak wykonać itp. [usunięte przez moderatora] Szkoda firmy MTT, bo miała predyspozycje, tylu zaufanych klientów, oj szkoda...

LOL

Jak można dręczyć tak podczciwego człowieka jakim Jest Pan [usunięte przez moderatora] bo za parę dni ten tytuł Prezesa mu przyznają.To jest swojski facet nawet na pogrzeb byłego pracownika przyjechał,choć nie miał się w co ubrać,zamiast psioczyć na niego kupcie mu garnitur by gość mógł godnie reprezentować FIRMĘ GAMET.To człowiek dobry nawet komunię przyjął.Osoba przyjmująca kom.ŚWIĘTĄ wie dobrze że najpierw trzeba przeprosi osoby skrzywdzone.DLATEGO myślę że jest on Człowiekiem HONORU i nikomu krzywdy nie zrobił a to co piszecie to tylko oczernianie.

gametowiec narzedziowiec

HA ! Widze ze wreszcie ktos napisal chociaz pare zdan prawdy o 'panu' pawlaku. [usunięte przez moderatora] Dreczenie ludzi ? obgadywanie ? zastraszanie ? klamstwa i wszechobecne bajeczki... To pierwsze lepsze okreslenia (ale w 100% trafne) ktore przychodza na mysle gdy mowa o DYREKTORZE [usunięte przez moderatora].... A to tylko wierzcholek gory lodowej... Bo juz nie ma sensu wspominac ilosci materialow i narzedzi 'pozyczonych'' z gametu do zaprzyjaznionej firemki o nazwie MTT ! Mozna by tak wymieniac i wymieniac ale wtedy dostaloby sie i innym badz co badz niewinnym 'robolom' takim jak ja czy wy moi drodzy... Slyszalem ze jakis czas temu upadla najlepsza w historii narzedziownia w Toruniu - METAL TOOLS TECHNOLOGY - (nawet kolegow i przyjaciol ze 'studiow' tak potraktowac i przekrecac na okraglo? To juz trzeba byc wybitna 'osobowoscia z charakterem' ! no wiesz co oj nie ladnie nie ladnie... No ale z drugiej strony dzien jak co dzien czyz nie ?[usunięte przez moderatora]) Ale najbardziej dziwne jest to ze wszystko uchodzi plazem...I to nie od dzis tylko juz dobre 2 lata albo wiecej... [usunięte przez moderatora] Ale jesli wszystko ulozy sie tak jak powinno to w niedalekiej przyszlosci uwolnie sie od gametowego tyrana i bede mogl z usmiechem na twarzy opowiedziec jeszcze pare ciekawych historyjek. Czas pokaze... p.s. Stanowczo odradzam jakakolwiek wspolprace z panem p. a co za tym idzie z firma gamet.... Wszystko co pisaly osoby wyzej jest w 100% prawda !

gametowy robotnik

Chyba już wielki czas nadszedł rozliczyc się z nami ,to nic ze pana firma juz nie istnieje MTT ale my pracowaliśmy i czas nam oddac zalegle pensje - a pan milczy nie płacac .

Brawo dla gametowego rob -- nareszcie ktoś napisał prawdę o tym [usunięte przez moderatora] - oby takich jak on nie wystawiali na stanowiska bo gotowi są deptać ludzi . Te pochwały to pisze On Sam ,żeby pokazac Prezesowi firmy jak go ludzie lubią ,a wystarczy tylko ludzi zapytać to zasłonka spada

Zostaw merytoryczną opinię o GAMET SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GAMET SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GAMET SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAMET SP. Z O.O.?

GAMET SP. Z O.O.