FOB – Decor w Zawierciu

Zawiercie

Opinie o FOB – Decor w Zawierciu

masterblaster

Zgadzam sie z Panią wyżej, mobing. W pracy nawet na przerwie nie wolno palic. Za palenie potrącenia z wyplaty, nie wolno korzystać z telefonu, za korzystanie potrącenia z wyplaty. To ze drukarzem może być każdy to nic nadzwyczajnego. Każdy może być. Umowa zlecenie. Za zerwanie kary finansowe. Nie polecam nikomu. Zdecydowanie najgorsze warunki pracy. Proszę jesli juz ktos sie zdecyduje uważać na mala Panią z wielkimi cyckami z działu kontroli jakości. Podpierdala.

WOLNA

PREZES ZASTRASZA WPROWADZA MOBBING!UWAZA SIE ZA MAFIOZA bo słyszałam jak na zebraniu mowił ze "przestrze;i kolana"!Zwykły prostak i cham ktory nie szanuje ludzi i wykorzystuje ich!płaca po wielu latach za najnizsza krajowa!przyjmoja za drukarza ludzi po PODSTAWOWCE!

Zostaw opinię o FOB – Decor w Zawierciu - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOB – Decor w Zawierciu