Opinie o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Agnieszka

Piekarnia Gromulski Kotuń miła obsługa, konkurencyjne ceny, luksusowy sklep, zadbany czysty. Polecam wszystkim! Najlepsze pieczywo, lepsza jakos niz w Lewiatanie czy u Wąsowskiej. Przerozne ciastka jest w czym wybierac i sa stoliki takze mozna spokojnie usiasc zjesc i pogadac tylko kawy brak :)

Misia

Piekarnia na Sosnkowskiego same plusy! Przemiłe Panie, świetnie doradzają i zawsze bardzo uprzejmie podchodzą do klientów. Polecam

Xxx

Witam. Chcieliśmy pogratulować przemiłej ekspedientki w sklepie przy ul. Bora Komorowskiego. Robiliśmy dziś zakupy i polecone ciastka o ile dobrze pamiętam przez Panią Olgę były pyszne. Jeszcze raz bardzo dziękuję,miło robi się tam zakupy.

Xxx

Cukiernik

Pani Kinga Gromulska nie jest szefową firmy GROMULSKI Piekarnia Cukiernia i nie ma z naszą firmą nic wspólnego. Naszym Szefem jest Sławomir Gromulski. Proszę nie mylić tych dwóch firm.

Pytania związane z technologią i znajomością zawodu. Przed rozpoczęciem pracy praktyczna prezentacja umiejętności. Szef jest profesjonalistą.

Leszno
Dawn

W tym momencie Koordynator ds. Rozwoju Sieci Detalicznej Sklepów Firmowych jest potrzebny do Mińska.

ninia

Nie polecam pracy w tej firmie

jmg

Bystrych ludzi do pracy zawsze potrzeba, bez względu na porę roku. Na pewno są szanse na pracę. Trzeba tylko aplikować !

Pol

Super obsługa

mm

Ja pracuję w tej firmie od 3 lat jako ekspediętka i powiem tak jest ciężko ale chociaż płaca to wynagradza. dla osób które chcą pracować i zarobić jak najbardziej polecam, tylko nie ukrywam praca jest ciężka ale za to jak się trafi na sklep gdzie jest zgrana ekipa i nie ma zawiści czas tam spędzony jest naprawdę miło. a jak jeszcze są mii klienci to z chęcią się przychodzi do pracy

Jbb

Witam i DZIĘKUJĘ JA jako klient i w imieniu stałym,że w sklepie firmowym Gromulski na Żeromskiego 66 w Wigilię przy tak dużej ilości klientów NIECIERPLIWYCH i nerwowych dziewczyny umiały opanować sytuację,a szczególnie p.Ania nad wszystkim czuwała z uśmiechem i stoickim spokojem jak zawsze godziła właśnie. Całej załodze sklepu i i super Piekarni Gromulski z b.dobrym pieczywkiem i ciastami życzę cudownego Nowego Roku i wielu klientów. Pozdrawiam stały klient J.bb

Jbb

Gdzie jest p.Ania,przemiła,uśmiechnięta ekspedient z Piekarni Gromulski Żeromskiego 66??? Co to za nową panią dali?? W imieniu klientów stałych proszę aby wróciła!! Pozdrawiam stały klient

Klientka
@Jbb

Wiem. Czy ktoś z firmy potrafi znaleźć i przeciął Panią Anię punktu przy Żeromskiego 66 i sprawić,aby wróciła tu do pracy bo bez niej to nie ten sam punkt,panie bez humoru,uśmiechu,robią łaskę jak się człowiek zapyta o skład pieczywa albo prosi o pomoc w wyborze tortu.

Misio
@Klientka

A komu tęskno tak za Panią Anią?jestem klientem tego sklepu od kiedy on istnieje i stwierdzam ja i okoliczni mieszkańcy osiedla,że od dawna nie było tak miłej i fachowej obsługi jak jest teraz:)a Pani Ania już dawno poszła w zapomnienie-przynajmniej moje,być może robi karierę u konkurencji:)wydaje mi się że Pana Gromulskiego stać na lepszą obsługę niż Pani Ania:) Drogie Panie tak trzymać,nie ma lepszej obsługi w całej stolicy!

...
@Misio

Tak niektórym klientom tęskno za uśmiechniętą P. Anią!!

ania

Na stronie jest informacja ze poszukują ekspedientek, nie wiem czy aktualna, jestem zainteresowana pracą w Warszawie.

JG

W chwili obecnej jest prowadzona rekrutacja na Kierownika detalu. Proszę przesłać aplikację na adres mailowy: biuro@piekarniagromulski.pl

Nina

Witam. Jestem stałą klientką Piekarni Żeromskiego 66 i mogę pochwalić,polecić bardzo gorąco wyroby i przemiłą obsługę,a szczególnie pani kierownik, która z tego co widzę to więcej godzin niż powinna poświęca pracy,jest zawsze uśmiechnięta mimo zmęczenia,pilnuje bardzo i wypiekanych i wykładanych produktów i obsługi.Bardzo polecam tą piekarnię.

zgredzik

Korzystając z innych placówek Gromulskiego należy wyróżnic placówke przy ul.Łukowskiej na Pradze Płd. Dziewczyny są sympatyczne i kompetentne. Nigdy nie zauważyłem aby były zgryzliwe czy nieprzyjemne. Ich kierowniczka ma zawsze uśmiech na twarzy dzięki czemu w placówce gości ciepła i przyjazna atmosfera. Produkty są smaczne i w rozsądnej cenie. Jeżeli jesteś w pobliżu zawsze wpadnij na swieżą kajzerkę czy inna bułeczke. Goraco polecam.......

juro

skoro już wszyscy pytają to ja też :) czy ktoś z was wie czy cenią cukierników z doświadczeniem? robię wyśmienite ciastka i torty ale niestety cukiernię gdzie pracuje obecnie zamykają z dniem 1 stycznia 2015, i już teraz postanowiłem się rozglądać za pracą, bo zdaje sobie sprawę że znalezienie jej nie będzie należało do najprostszych.

Arek

Ja tam mam praktyki i jest bardzo w porządku

ptyś

Irka, jeśli jesteś nadal zainteresowana, to możesz spróbować. Płacą dobrze, a teraz szukają cukiernika, więc jest okazja. Ja pracuję i nie narzekam.

Fifi

Ktoś aplikował ostatnio na taka ekspedientkę do piekarni Gromulskiego? Bo chyba znowu szukają, wysokie wymagania?

Zakara

Też jestem ciekaw ile płacą kierowcom. Jakby ktoś wiedział niech napisze ile dostają i czym jeżdżą. DZięki

miska
@Zakara

Przeciez jest napisane ze "informacje w biurze piekarni w tych godzinach. Czytanie ze zrozumieniem sie klania!

asia

Gromulski szuka Ekspedientek, mogliby doprecyzować, czy pisząc od pn. do pt. w godz. 9.00-11.00, mają na myśli czas pracy, czy godziny kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Zobacz opinie na temat firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Kandydaci do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA
2.4/5 Na podstawie 122 ocen.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA