Opinie o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polmer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polmer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w Polmer Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Są szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

Bystry

"Jak byli więźniowie to zdarzyło się że wysłał ich z robotą po za budynek" - możesz napisać coś więcej na ten temat? Co to za więźniowie są tam zatrudniani?

@Bystry

Nie wiem, czyją wypowiedź cytujesz, ale faktycznie - ta osoba mogłaby napisać coś więcej na ten temat. A Ty byłbyś zainteresowany podjęciem pracy w Polmerze? Widziałam, że właśnie teraz tam rekrutują: http://rekrutacja.polmer.pl/

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Polmer Sp. z o.o.?

Robcochcesz

Tak 100%wynagrodzenia wchodzi na konto zawsze przed czasem

@Robcochcesz

Jesteś w stanie powiedzieć nam coś więcej o pracy w firmie? Każda informacja będzie cenna w podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Kwestia wynagrodzenia jak również atmosfery panującej między pracownikami oraz kadrą zarządzającą odgrywa bardzo dużą rolę. Daj znać jak to wygląda z Twojej perspektywy.

Ona

Praca bez zmian. Niskie zarobki. Jak chcesz podwyżkę to naobiecują cudów a ostatecznie znajdą kogoś taniego a pracownikowi wypowiedzenie. Powala całkowicie jedna powiedzmy nowa osoba w firmie. Ciągle łamie BHP wysyłając ludzi do pracy na której nie maja pozwoleń. W czasie swojej "ciężkiej" pracy pali epapierosy w biurze, jeszcze nigdy nie widziałam by sobie rączki pracą pobrudził. Jak byli więźniowie to zdarzyło się że wysłał ich z robotą po za budynek. Ciekawe kiedy firma to wyłapie? Pewnie jak komuś coś się stanie. A ten pan jest kłamcą numer jeden. Zmienia zdanie co 5 minut i robi zdziwione miny że on nigdy nic innego nie mówił. To idealny przykład człowieka w jakiego inwestuje ta firma. Byle zapchać lukę w kadrach i jest okey.

Magdalena
@Ona

Prośba o podwyżkę nie może być podstawą do wypowiedzenia umowy, czy w Polmer Sp. z o.o. naprawdę były takie sytuacje? Co do łamania zasad BHP, jest to zachowanie o którym z pewnością trzeba porozmawiać z przełożonym. Nie napisałaś, do jakiej pracy bez zezwoleń wysyłani są pracownicy, byłabym wdzięczna gdybyś podała jakieś przykłady.

@Magdalena

Wolałabym nie pisać konkretów bo kto wie czy te osoby nie zostały zwolnione przez opinie tutaj? Niektóre imiona dziwnym przypadkiem się zgadzają. Jak to się mówi: "na każdego coś się znajdzie". Nikt nie jest święty. Choćby przez nieuwagę chwilową lub czyjąś winę może zostać zwolniony bo przecież nikt nie nosi dyktafonu przy sobie by udowodnić polecenia służbowe itd. A kamery na zakładzie pokażą swoje. Firma nie lubi inwestować w pracowników. Zauważyłam że kilka osób co wnosiło o podwyżkę albo obchodziło albo nagle zostawało zwolnione. Przypadek? Jak się kogoś pyta co się stało z pracownikiem to ile osób decyzyjnych tyle wersji. Te milczenie raczej też jest dziwne. Firma ma coś do ukrycia? Nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

Irena
@Ona

Przyłączę się do dyskusji. Muszę powiedzieć, że rozumiem Twoje obawy, ale z drugiej strony chyba nie należy chyba popadać w aż takie skrajności. Śmiało możesz dzielić się tu swoimi przemyśleniami. Nadmieniłaś, iż firma Polmer nie lubi inwestować w pracowników. A czy możecie tam liczyć na jakieś szkolenia, które podnosiłyby Wasze kompetencje?

@Irena

Szkolenia się odbywają, ale z reguły i tak nie wykonuje się później tego co powinno. Ma papierze co innego a w rzeczywistości dużo pracowników też wykonuje co innego.

Leszno
Magdalena

Dawno nie pisaliście nic na forum. Starałam się znaleźć nowe informacje i aktualności z życia firmy. Jednak strona internetowa jej jest nieaktywna. Czy możecie napisać co obecnie dzieje się w Polmer i jak wygląda sytuacja jej pracowników? Na forum istotne jest dzielenie się na bieżąco z innymi użytkownikami wszystkimi ciekawostkami z wewnątrz firmy.

Leszek

@Nina86 Czy możesz rozwinąć swoją opinię? Interesuje mnie praca.

Nina86

Dobra atmosferta

Weronika

@Wojtek, jesteś pracownikiem Polmer? Jeżeli tak, to dobrze by było gdybyś zdecydował się na opisanie swojego dotychczasowego doświadczenia będącego wynikiem Twojej współpracy z tym pracodawcą. Jak osobiście oceniasz Polmer jako pracodawcę? Dlaczego polecasz zatrudnienie się na stanowisku w tej firmie, o którym wspomniałeś w swoim poście?

aaa

Wydaje mi się że tej oferty pracy już nie ma @robg, ale i tak najlepiej dowiadywać się o takich rzeczach bezpośrednio u nich.

Wojtek
@aaa

Obecnie Polmer prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji do zakładu w Pilczycach pod Wrocławiem. Oferują zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, umowę o pracę na czas nieokreślony po 1 miesiącu oraz całkiem przyzwoite wynagrodzenie. Oferta wygląda dość ciekawie. Myślę, że warto zapoznać się ze szczegółami: http://rekrutacja.polmer.pl/

Weronika

@aaa, teraz jest oferta na stanowisko - Elektromechanik. Aplikuje ktoś?

aaa

firma bardzo dobrze placi , niezle mozna zarobic. na produkcji wyciaga sie na reke spokojnie 2,5 i wiecej.

cóż co niektórzy siedzą po godzinach 2-3 godziny :D

Gggg

Netto?

olokura

Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku kierownika zmiany? Widziałem że jest wakat na to stanowisko we Wrocławiu.

w10

bedzie wyplata jutro?

Magda

Pracownik jest traktowany u nich jak śmieć!!! Nie warto nawet tam iść na rozmowę bo to kabaret! Na podwyżki nie ma szans, wszytko odrzucają. Premie tylko za donoszenie

Ludzie dajcie spokój nie warto tam iść do pracy maszyny są notorycznie przyspieszane nawet jak ktoś ma dwie. Ludziom siadają kręgosłupy jak jest chłodno na dworze to na hali też zimno pracownicy ubierają pod odzież roboczą swoje prywatne ubrania bo jest zimno a pan S mówi " Ja im dogadzać nie będę " jak się poprosi o podłączenie dmuchaw.

kik

chyba operatywnością!!!ciągłością pracy i solidnością brawo wy!!! jak.i się wydaje zasłużenie!! spróbujcie i wy jezeli prędzej wam ręce nie odpadną!!ha ha powodzenia w zdobywaniu umiejętności.

Gh

Klika jest i tyle, kryją siebie wzajemnie, kręcą wałki i wyciągają kasę z firmy.

buhaha

ci co ida o podwyzke to sa wieloletni pracownicy oni sie nie boja ,wiem bo widzialam przyklad ze dlugoletni pracownik poszedl nic mu nie zrobili a mlodszy stazem za takie cos wylecial takze trzeba miec plecy i stawianie ,,gory''przed faktem dokonanym nie ruszy jesli to pojdie ktos mlody.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmer Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmer Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 365 ocen.

Polmer Sp. z o.o.