hydrogeowiert

Przemyśl

Opinie o hydrogeowiert

oko

Michał' a widziałeś kiedy firma powstała w 1949 roku, wiec są raczej profesjonalistami w tym czym sie specjalizuja bo przecież usługi z zakresu prac geologicznych i wiertniczych wymagaja wielkiej wiedzy oraz doswiadczenia, a tak jak mówisz pewnie o kasę sie u nich trzeba nie martwić.

abc

Dziadowska firma, nie płacąca pracownikom.[usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

anonimus

Firma niewypłacalna, jej szef to największy cygan pod słońcem. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!!!!!!

bbb

firma niewypłacalna dla podwykonawów

Zostaw opinię o hydrogeowiert - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hydrogeowiert