Opinie o Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu w Przemyśl

A ja widziałam, że teraz szukają referenta w dziale księgowości i płac, fajna to praca? Jakiś tydzień niby skończył się nabór, ale ja mimo to spróbuję. Czy z przepisów podatkowych jest się przepytywanym jak bierze się udział w rekrutacji?

Niby pacjet Nowy wpis

Mają ludzi za intruzów co im przeszkadzają w pracy zostałem przywieziony przez pogotowie z niedowładem nóg z okropnym bólem i zostałem odesłany bez pomocy jeszcze lekarz powiedział że traktuje pogotowie jak taksówkę dostałem wypis po 2 dniach bez udzielenia jakiejkolwiek pomocy i nie mogąc stanąć na nogi kazali mi iść do domu bo nie mają miejsca na oddziale (usunięte przez administratora)a gdzie przysięga Hipokratesa

Na stronie szpitala znalazłam informacje na temat oferty pracy na stanowisko technika elektroradiologii. Firma oferuje pracę w systemie zmianowym. Można prosić o informację, w jakich godzinach się odbywają? Przy ogłoszeniu zawarto, że doświadczenie w pracy jest mile widziane. A co jeśli go nie ma? Zwracają w ogóle uwagę na taką osobę i rozważają jej przyjęcie?

Manuel Nowy wpis

W skrócie napiszę. Przyłączam się do ww. Osób, które krytycznie opisują ludzi tam pracujących. Na (usunięte przez administratora) składaliście przysięgę Hipokratesa. Na cholere skoro i tak z niej nie wywiązujecie się. Jak ludzi traktujecie. Jak kukiełki. Abym wam zdechlo co Kochacie. Moja żonę wypisaliście a i tak ledwie do auta doszła. Masakra co wy (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Żenada

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Artur

W styczniu szukano ogłoszeniem na stronie szpitala technika elektroradiologii. Praca zmianowa a doświadczenie mile widziane. Jakie są więc kryteria przyjęcia do pracy i jakie pieniądze mógłbym zarobić?

Syn

Lekarzyk Maciej K. Bo rodo zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Lekarzyku spodziewaj się wizyty u Dyrektora szpitala w Którym pracujesz. Zrobimy wszystko abyś tak został potraktowany jak potraktowałeś mojego ojca. Ty powinieneś KOZY badać bezduszny (usunięte przez administratora)

Artur
@Syn

Jestem świeżo po przeprowadzce do Przemyśla. Pracowałem 8 lat jako sanitariusz i chciałem zobaczyć opinie o tym szpitalu. Zamurowało mnie jak to przeczytałem. Współczuję tego przejścia z nieudzieleniem pomocy. Mam nadzieję że stan zdrowia taty się poprawił. Czy zgłaszał to Pan dyrektorowi? Chyba warto by na przyszłość sytuacja się nie powtarzała? Widać po komentarzach że z podejściem personelu tej placówki do pacjentów jest słabo.

Alojzy
@Syn

Sor w tym szpitalu to tragedia,odsyłanie od drzwi do drzwi i głupie pytania typu dlaczego pan do rodzinnego nie poszedl,gdzie dobrze bałwan wie że od ręki żaden lekarz nie przyjmie,pytam w takim razie od czego jest SOR i ten lekarz na tym sorze,od badania pacjentów czy żeby dniówkę zaliczyć,z nagłym przypadkiem co w takim razie robić? Wychodzi na to że lepiej wezwać karetkę niż siedzieć tam z numerkiem a później wysłuchiwać głupiego balwana

Kto pytał

Dzien dobry przyjechałem 5 dni temu do szpitala ze złamany nosem iwgl przyjeli mnie i bylo git mieli mi go mastawiac na mastepny dzien a nastawili mi go dopiero jak minelo 3 4 dni strasznie boli gorzej niz przedtem ale jest juz lepiej pytam sie od wypis a lekarka odpowiada z uśmiechem na twarzy jutro albo dzis nwm dlaczego ale czuje sie bardzo dobrze a lekarze to serio istne zło i zostwaiaja cie dluzej zeby jesc ten (usunięte przez administratora) ze szpitala

Syn

W dniu dzisiejszym byliśmy na Sorz-e w szpitalu im.sw ojca Pio w Przemyślu.Moj tato jest po radioterapii i od prawie tygodnia ma problem z wypróżnianiem.Pojechalismy po pomoc a zostaliśmy potraktowani jak ,,zło konieczne ,,przez p.doktora Macieja K.Nie będę opisywał jak to wyglądało od początku ta cała procedura przyjęcia bo nie o to tu w tym wszystkim chodzi.Ale do rzeczy....bo to jest istotne ,,pan,, doktor Maciej K. powiedział,że nie będzie robił żadnych badań ponieważ,jak stwierdził....gdyby coś wyszło to będzie zmuszony go przyjąć na oddział ...a na chirurgii nie ma wolnych miejsc . Poprosiliśmy ,,że może chociaż lewatywę by mu tutaj zrobili,to powiedział ,żeby go nie uczyć bo on wie co ma robić . Zostaliśmy bez pomocy ....a najgorsze w tym wszystkim jest to ,że mój tato wije się z bólu a my patrzymy na jego cierpienie i nic nie możemy zrobić.Po co są ci lekarze skoro nie udzielają pomocy....czy ten lekarz ma sumienie?A gdyby to dotyczyło jego ojca czy kogoś z rodziny....czy też tak by postąpił...Jakim trzeba być bezdusznym człowiekiem aby tak postąpić....Ten szpital trzeba omijać z daleka....

Wkurw......

(usunięte przez administratora) pojechałem z żoną na SOR. Panie nawet na człowieka nie popatrzą odsyłają do lekarza POZ . Sor jest od pomocy A nie od odsyłania do lekarzy POZ co guzik wiedzą o leczeniu. Żona bardzo źle się czuje ma potworny ból głowy,zawroty,szum w uszach,temperaturę A te stare babki zamiast porobić badania na miejscu to odsyłają do domu z niczym nie badając. Tak ciężko Wam zrobić tomograf głowy,tak ciężko porobić jakieś badania,pytam sie poco TEN DURNY SOR. Ludzie zastanówcie nad swoją pracą,jak coś złego się w głowie tworzy do Was oskarżę o nie udzielenie pomocy. (usunięte przez administratora) Omijajcie tych niekompetentnych ludzi

Marzena
@Wkurw......

Czy zgłaszałeś to gdzieś?

Wkurw......
@Marzena

Nie zgłaszałem bo niemam pojęcia do kogo. Żona nadal się źle czuje,mógłbym powiedzieć ,że nawet gorzej

Kla

O godzinie 16 przyjechałam z dzieckiem na sor odesłali mnie do domu i kazali wrócić o 18 wróciłam więc wyczekałam się w kolejce godzinę po czym po godzinie weszłam do gabinetu z płaczącym rocznym dzieckiem z nerwów zapomniałam maseczki i lekarz dosłownie wywalił mnie za drzwi nie polecam

Ciężarna

Leżę tu trzeci dzień i codziennie na śniadanie bądź kolacje dostajemy czerstwy chleb

ŻAL

Ten szpital to (usunięte przez administratora) śmierci, odkąd nastał covid dla kadry najważniejsza jest kasa za każdy zgon, za nic mają ludzkie życie. Zapłacicie za to, pamiętajcie, karma wraca!!!!!

@ŻAL

To dopiero trzeba być idiotą aby takie bzdury pisać , ,niezapominaj , ze karma wraca za rzucane obelgi też!!!!!!!

Carlos

Szukają więcej rąk na pokład?

Mateusz

Czy szpital nie potrzebuje teraz pielęgniarek do pomocy?

Jerzy Kamola z Lubania

Na ręce Pana Dyrektora tą drogą składamy ogromne podziękowanie Panu Dr Markowi Zubrzyckiemu Ordynatorowi Wydziału Gastrologii obecnie Covid 19 Lekarzom i całej załodze Oddziału Paniom Pielęgniarkom Panu Pielęgniarzowi Andrzejowi , Ratownikom Medycznym . JESTEŚCIE WIELCY WSPANIALI CUDOWNI LUDZIE , Krystyna i Jerzy Kamola z Lubania Dolny Śląsk

Ona 26

Witam mam pytanie 17 czerwca 2020 mam mieć wykonana gastroskopię i moje pytanie jest czy może po prosić o znieczulenie?

To co w chwili obecnej dzieje się w szpitalu zakrawa na obłęd. Władze szpitala nie mają pojęcia o zagrożeniu na jakie narażają personel medyczny pracujący w szpitalu. Jednym z przykładów moze być fakt że z oddziału okulistyki chcą zrobić oddział zakaźny ,bez przygotowania , bez potrzebnego sprzętu A w szczególności bez odpowiedniego przygotowania personelu. Najprościej jest kierować szpitalem z bezpiecznego gabinetu. Bez poważania.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu - Przemyśl

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu?

Wojewódzki Szpital Im. Św.Ojca Pio w Przemyślu
  • Monte Cassino 18