Opinie o TESCO w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Przemyśl

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w TESCO?

OOO Nowy wpis

TESCO ul. Grunwaldzka - Pracownice BARDZO sfrustrowane, dogadują klientom zamiast służyć pomocą, komentują "pod nosem" widać że pracują jak za karę...

Rafał Nowy wpis

Obecnie szukają pracowników?

Agnieszka Nowy wpis

Tesco w Przemyślu ul lwowska. Brak obsługi że strony pracownika, przerzucenie samoobsugi na mnie czyli klienta przy kasowaniu zakupowanego towaru to utrudnienie szczególnie dotkliwe dla osób starszych i kupujących większe ilości towaru.lekcewarzace podejście pracownikow na próby klientów o obsługę na kasach przez ludzi (nie ma kto państwa kasować). Kilka godzin bez kasjetow w godzinach południowych, fatalne wrażenie dla mnie jak i dla każdego kto się zetknął z takim,olewa iem,, kupujących ludzi!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie TESCO? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Przemyśl
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Przemyśl
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Przemyśl
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Aneta

@Kaśka a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Chodzi o pracę na kasie w sklepie? Jeśli doprecyzujesz, to może znajdzie się tu osoba pracująca na takiej posadzie i odpowie na Twoje pytanie oraz napisze czy warto aplikować.

Anita

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Kaśka

Witam. Ile teraz zarabia się w Tesco? Chodzi mi o początki pracy w Tesco i wynagrodzenie netto.

Aneta

@Tescowicz to forum również jest poświęcone osobom pracującym w Tesco i mogą się tutaj wypowiadać. Zatem czemu zachęcasz, by opuściły forum Gowork.pl?

Aneta

@Marek czy to jest problem, żeby poruszać go na forum. czy o miejsce do szukania winnych? Dobrze świadczy o sieci sklepów TESCO, że dała Ci szybką odpowiedź, że towar nie zginął i czeka na Ciebie w sklepie.Czy o powód by negatywnie wypowiadać się o sklepie i jego pracownikach?

marek

12.11.2017 niedziela, Wasz sklep czynny więc postanowiłem zrobić zakupy. Jedna kasa czynna i trochę kolejka, ale to nic. Przy kasie zauważyłem bałagan, spiesząca się kasjerka rzucająca towar po zeskanowaniu zanim poprzedni klient zdąży zebrać towar. Moje zakupy też wylądowały z boku kasy zanim odszedł facet przede mną, patrzyłem co pakuje ale płacąc na chwilę straciłem moje zakupy z oczu. Niestety dopiero w domu zauważyłem że brakuje mi konserwy - tuńczyka, której bardzo potrzebowałem. Przez niechlujstwo i pośpiech kasjerki, pewnie zapakował ją poprzednik. Ogólnie w miejscu kładzenia towaru był bałagan, leżały ulotki sklepu i wydruki których nie zabrali klienci, może w tej kupie śmieci zaginął mój towar?? Bardzo złe mam wrażenie o Tesco po tych zakupach i nawet nie wiadomo do kogo mieć pretensje. Poza tym jak mam się chronić przed powtórzeniem się takiej sytuacji? Sklep przy Grunwaldzkiej, Poniatowskiego 9

kris
@marek

moja żona też tam pracuje i wiesz nie dziwię się dziewczynom mają dość ja sam bym wykarmił rodzinę 2 dzieci , ale jak 3 niedziele i soboty kobieta ma (usunięte przez administratora) a przy okazji okres a kierownictwo skurwysyyy i lewusy co do kasy nie usiądą to spytaj swej partnerki , żony czy by tak chciała

biedron

jak u was jest z godzinami ustawowo dniami wolnymi od pracy czy w grudniu mieliście 11 czy jak nakazuje prawo 12

Mimo niedzieli dostałem szybką odpowiedź z Tesco, że mój produkt jest i nie został odebrany, dalej mnie nurtuje jak można zebrać kupkę zakupów i przeoczyć... no dobrze nie będę drążył, strata niewielka. Niby jest do odebrania, ale specjalny wyjazd po niego przekroczyłby wartość produktu

Aneta

Obecnie w całej Polsce ruszył Program Rozwojowy Dla Absolwentów Ekstraklasa - Operacje Sklepowe. Czy jesteście zainteresowani wzięciem w nim udziału? Jakie pytania macie dla osób, które są obecnie pracownikami Tesco?

Milion

A ja się tam zastanawiam jak wygląda praca asystenta ds sprzedaży warzyw i owoców, bo ja nie bardzo rozumiem co może taki asystent robić, to chyba dość prosta rzecz?

hhh

tesco to syf

krzywy

Nie wiecie czy akies zwolnienia się szykuja dla merczy po tych zminach z jesieni?

kiti

Fakty i konkrety:pracuję 2 lata na stanowiski z-ca kier. zarabiam 2500 brutto , zajmuje się sprawami kierownczymi :telekonferencje tłumaczenie się ze wszystkiego np. czemu sprzedaż jest mniejsza z zeszłego roku , czemu takie straty , analiza raportów itp, jak nie ma zapasowca lub administracyjnej trzeba robotę wykonać za nich , jeśli tego nie zrobisz musisz się łumaczyć jak być kogoś zabił.Czasami musisz na kasę usiąć , bo pracownik godz przed uż Ci walnie.Latsz jak perszing i przez nikogo nie jesteś doceniony, słyszysz wieczne niezadowolenia menagera , opróżniasz kubły na śmieci, z ubabranymi łapami biegasz na 2 dzwoniki bo fakturę musisz klientowi wystawić a rąk nie masz czsu umyć .Żenada.Jak tam się zatrudniałam wydawało mi się,że jest super, wyższe stanowisko itp czas tam przepracowany sprowadził mnie na ziemię, że wcale nie jest różowo.

nata

Harówka.Ciężka praca fizyczna i cały czas wypełniony pracą.Wszystko na wczoraj, problem z pójściem na przerwę. Za mało pracowników, umowa na pół etatu, a pracuje się po 8 godzin.Osoby zatrudniane przez agencję, mają umowę zlecenie, albo umowę o dzieło. Za taką pracę pensja o połowę za niska

teofil

Z tego co widzę firma TESCO prowadzi jakąś nową rekrutację, jest ogłoszenie o pracę. Zobaczcie prosze o co chodzi i jeśli możecie to napiszcie czy warto się o nią starać. Firma Tesco ( Polska) Sp z.o.o poszukuje do sklepu znajdującego się w Warszawie (Ursus) przy ul. Sosnkowskiego 1c, 02-... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718302?keywords=&region=

tamilila

Witam, jeżeli ktoś po dwóch latach zarabia 2440 netto to musiał nieźle komuś się "spodobać". Pracując cztery lata nie zarabiam brutto takiej kwoty. Jeżeli ktoś twierdzi, że nie trzeba się spocić to chyba tylko na stołku kierownika personalnego. Oczywiście sami pracownicy stwarzają sobie atmosferę w pracy, ale co zrobić - wielkie wymagania, mało ludzi i do tego multiskiling. Możliwość awansu raczej słaba - chyba ze kogoś zwolnią np. za chorobowe. Rynek pracy nie oferuje nic więc siedzi się w takim kołchozie i czeka się kiedy w końcu wykończą nas psychicznie albo fizycznie i sami odejdziemy. Powodzenia życzę tym co rozważają pracę w Tesco.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Przemyśl

TESCO