EXELSIOR

Wodzisław Śląski

Opinie o EXELSIOR

cva

Atmosfera w pracy nie jest zła, praca jak każda do przerobienia, jednak trzeba uważać na to by nie dać się oszukać pod względem finansowym, dodatkowo trzeba uważać by za dużo sobie na głowę nie dać no i przede wszystkim firma nie jest jeszcze dobrze zorganizowana, nie ma konkretnych kompetentnych ludzi rozwiązujących odpowiedniego rodzaju problemy-jeden człowiek do wszystkiego i odpowiedzialny za wszystko, nawet za to, za co nie ma zielonego pojęcia.TRZEBA UWAŻAĆ

Zostaw opinię o EXELSIOR - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXELSIOR